Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mancarimi anale

Ce predicții aveți in r...

Identificare/transfer Android<...

Tableta cu SnapDragon 8 Plus Gen ...
 Ielele

Fiscal / viza pe contract vanzare...

La multi ani @nicu131!

procura?
 Xiaomi aduce pe piața din Ro...

Ariana 22 ani din Ploiesti are ne...

Noul BMW seria 3:Sedan și To...

taxe si cheltuieli cu masini suv
 CIV RAR parc auto

Tractor prin programul rabla

Care cada de baie e mai buna?

Sfat upgrade ram și ssd
 

E-Boda Supreme Dual Core X80

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
346 răspunsuri în acest subiect

#289
protoo

protoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 50
  • Înscris: 07.05.2009
Noul firm  pt tableta ii scoate root ul.Deci e un dezavantaj. il am eu si e mai slab.

#290
alyn97

alyn97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 27
  • Înscris: 31.03.2013
Real Racing 3 merge si pe single core 1 ghz si 512 mb Ram :))

#291
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.465
  • Înscris: 16.03.2011
Da stiu asta,dar nai are mici semne care arata ca e single core. apropo daca e sub 1ghz nu merge? gen mini 2.

#292
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 939
  • Înscris: 09.01.2013
As indrasni sa spun ca da...evident cu unele "diferente" de functionare.

#293
luckas33ar

luckas33ar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 39
  • Înscris: 28.07.2007
buna
am cumparat de curand  aceasta  tableta  functioneaza ok singura problema e ca nu ma pot conecta la net prin stick -ul de la vodafone nu stiu daca  e suportat de tableta
Vodafone Mobile Broadband
model K3772-Z
daca  ma puteti ajuta cu conectarea la net
multumesc anticipat

#294
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 939
  • Înscris: 09.01.2013
Depinde modelul (alba sau neagra). Cea neagra este compatibila cu: ZTE MF637, ZTE MF 190, Huawei E173, Huawei E160E, Huawei E1750, Huawei K3520, Huawei E3131
Cea alba: ZTE MF 190, Huawei E160E, Huawei E1750
Oricum, din ce-mi dau eu seama, modelul tau de stick nu se prea incadreaza in lista niciuneia. Incearca sa vorbesti cu cei de la vodafone sa-ti schimbe stick-ul. Daca nu se poate, mai ai o sansa cu PPP Widget dar...sansa este slaba.

#295
Visorele

Visorele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 12.02.2009
My File sau Fisierele Mele cum le gasesc, adica iconul din spatiul de stocare al tabletei, cum vad ce am pe card? Va rog ajutati-ma, am E-Boda x80 cu android 4.1. De acest icon nu stiu cum sa dau de el. Si inca ceva, ati primit vre-un manual de utilizare a acestei tablete?

Editat de Visorele, 30 mai 2013 - 17:01.


#296
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.079
  • Înscris: 24.02.2007

View PostVisorele, on 30 mai 2013 - 16:58, said:

My File sau Fisierele Mele cum le gasesc, adica iconul din spatiul de stocare al tabletei, cum vad ce am pe card? Va rog ajutati-ma, am E-Boda x80 cu android 4.1. De acest icon nu stiu cum sa dau de el. Si inca ceva, ati primit vre-un manual de utilizare a acestei tablete?

Nu cred ca ai browser de fisiere instalat din fabrica. Incearca ES File Expolorer: http://goo.gl/QYhPA E gratis.

#297
Visorele

Visorele

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 12.02.2009
== Incearca ES File Expolorer: http://goo.gl/QYhPA E gratis. ==
Multumesc.

Editat de Visorele, 30 mai 2013 - 19:56.


#298
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 939
  • Înscris: 09.01.2013

View Postfilip.serban, on 30 mai 2013 - 17:07, said:

Nu cred ca ai browser de fisiere instalat din fabrica. Incearca ES File Expolorer: http://goo.gl/QYhPA E gratis.

View PostVisorele, on 30 mai 2013 - 19:56, said:

== Incearca ES File Expolorer: http://goo.gl/QYhPA E gratis. ==
Multumesc.

Cum spunea Mo, din Robotzii : Te repeti! Te repeti! Te repeti! Posted Image Posted Image Posted Image

Editat de toderascuA, 31 mai 2013 - 09:44.


#299
AndreicuKapp

AndreicuKapp

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 571
  • Înscris: 03.06.2006
A incercat cineva modemul MF110 de digi.net pe tableta asta? Macar cu pppwidget sa mearga...
Am un A200 si merge perfect pe ea, dar as vrea s-o schimb cu asta...

#300
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 939
  • Înscris: 09.01.2013
Pe siteul e-boda, unde puteai sa intrii si tu, scrie ca nu este compatibila niciuna (alba sau neagra) cu modelul tau de stick. Cat priveste PPPWidget-ul...nu stiu, aici te poate ajuta doar un posesor de x80 cu acelasi model de stick ca si tine.

#301
AndreicuKapp

AndreicuKapp

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 571
  • Înscris: 03.06.2006

View PosttoderascuA, on 06 iunie 2013 - 09:28, said:

Pe siteul e-boda, unde puteai sa intrii si tu, scrie ca nu este compatibila niciuna (alba sau neagra) cu modelul tau de stick. Cat priveste PPPWidget-ul...nu stiu, aici te poate ajuta doar un posesor de x80 cu acelasi model de stick ca si tine.
Si nu ti se pare ca asta am si intrebat? Ca nu e inscris pe site-ul e-boda, asta stiam. Dar nici la A200 nu era.. Si merge, cu pppwidget.
Eu vroiam sa stiu daca cineva a incercat si a facut-o sa mearga..

#302
mipamipa

mipamipa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 56
  • Înscris: 28.02.2006
E normal sa tina bateria 2,30 ore, tableta fiind utilizata coontinuu pentru browsing pe net si youtube? Ar trebui sa o returnez?
Multumesc.

Editat de mipamipa, 17 iunie 2013 - 19:22.


#303
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 939
  • Înscris: 09.01.2013
Autonomia bateriei...luminozitatea, volumul si inafara de browsing si youtube nu mai rulezi nimic?

#304
mipamipa

mipamipa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 56
  • Înscris: 28.02.2006
Luminozitate 50-60%, Volumul la minim, pus film pe youtube doar ptr. a urmari descarcarea bateriei ... fara alte aplicatii ...
Dupa max 2 ore bateria a ajuns la 10%, apoi curios a mai tinut aprox 20 min.

#305
toderascuA

toderascuA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 939
  • Înscris: 09.01.2013
De cand o ai? Intreb ca poate nu i-ai formatat inca acumulatorul (2-3 cicluri incarcare-descarcare). Daca nici asta nu este the case incearca sa suni la ei sa vz ce-ti sugereaza. Probabil o sa fie nevoie sa o trimiti in service.

Editat de toderascuA, 19 iunie 2013 - 08:18.


#306
b_o_G_d_a_N

b_o_G_d_a_N

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 429
  • Înscris: 14.09.2010
mi-as lua si eu o tableta dinasta, aveam buget pana in 400 ron, am gasit tableta asta la resigilate pe emag la 399.
aici pe forum vad ca va plangeti de tableta, dupa update mai sunt probleme cu ea ? ce sa aleg intre evotab hd ,allview speed city, Tableta Allview Alldro Speed DUO, Tableta Allview Alldro 2 Speed DUO, Vonino speedstar ? toate sunt in jur de 300-400 la resigilate

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate