Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

E-Boda Supreme Dual Core X80

- - - - -
  • Please log in to reply
346 replies to this topic

#343
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 869
  • Înscris: 14.02.2010
Banuiesc ca o trimitea in service deja, daca era in garantie.
Bafta ! ca ai nevoie. Tabletele de genul asta sunt ca si bateriile auto: bune pana sunt in garantie.

#344
Tony44

Tony44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 18.10.2014
Tableta mea va face 2 ani în mai anul ăsta, a funcționat cât de cât acceptabil. Acum observ că o să mă lase acumulatorul. Cei care a-ți avut nevoie de acumulator pt. acest model X80 ce a-ți făcut? Mulțumesc.

#345
protoo

protoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 07.05.2009
Contacteaza Eboda,ei ar putea sa-ti dea un raspuns.Daca ei nu au in stoc acumulatorul la piese de schimb e greu sa rezolvi problema.

#346
valoy75

valoy75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 23.02.2010
Salut prieteni! Am o tableta e-boda x80l  care nu vrea sa mai deschida sistemul de operare.

Apare logo-ul de la android sta blocat cam intre 2si 5 min dupa care se restarteaza si se repeta asta pana se termina bateriea.

Cand intru la android system recovery cu tastele home si power apare robotelul si sta blocat tot cam intre 2 si 5 minute pana se deschide...

Dupa ce sa deschis am intrat la wipe data factory reset si da eruare resetare.

Poate fi problema hardware ? Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

#347
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
Eu, in locul tau, as incerca direct o resoftare a tabletei. Cum se face nu stiu sa-ti spun, nu folosesc e-boda/ allview & co.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate