Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta

Istoric Google

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

LupuluCosty

LupuluCosty

New Member

• Grup: Candidate Members
În urmă cu ceva timp în istoricul Google se afișau toate informațiile despre folosirea tuturor aplicațiilor, inclusiv apeluri de intrare sau de ieșire, ora, chiar și când se debloca telefonul (ceva gen UI). Aveam și peste o sută pe zi.Acum când mă uit pe My Activity, îmi arată foarte puține activități, chiar dacă folosesc telefonul toată ziua. S-a schimbat ceva în politica lor sau trebuie să activez ceva? Și dacă da, ce și cum?

wertyck

wertyck

Guru Member

• Grup: Senior Members
Nu mai stocheaza fara solicitarea ta expresa informatii "sensibile"... chiar au renuntat la istoricul din Cronologia Google maps, pe care o puteam vedea in browser (timeline.google.com/maps/)
E rezultatul presiunii Uniunii Europene....

LupuluCosty

LupuluCosty

New Member

• Grup: Candidate Members
Și ce înseamnă solicitare expresă?

dorurad

dorurad

Motanel foarte pufos

Vizualizare mesajwertyck, pe 29 mai 2024 - 13:04, a scris:

Nu mai stocheaza fara solicitarea ta expresa informatii "sensibile"... chiar au renuntat la istoricul din Cronologia Google maps, pe care o puteam vedea in browser (timeline.google.com/maps/)
E rezultatul presiunii Uniunii Europene....
Inca mai merge daca iti dai tu aprobarea, treaba cu istoricul cronologiei... Dar merge pe telefoane vechi din ce-am observat si testat eu, de genul Samsung Galaxy Note 9. Pe Androizi mai noi nu stiu daca inca salveaza istoricul.
Am incercat pe un iphone 15 pro max si nu mai merge, desi mi-am dat acordul din setari, nu mai salveaza... Pentru mine era foarte utila optiunea asta, ii simt lipsa.

wertyck

wertyck

Guru Member

I-am dat aprobarea, dar din browser tot nu mai avem acces, ci doar din aplicația mobilă.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate