Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Grupul de firme Paysera Bulgaria ...

Upgrade Ryzen 9 5900X -> Ryze...

Priza aplicata cu intrerupator cu...

Tor cu IP de UK
 Sugestii road trip Moldova + Mara...

Recomandare apartament 3 camere

Casa in constructie la tara, ce s...

Procesor cu pini indoiti, vandut ...
 Examene competența lingvisti...

Probleme vw golf 7

laptop acer nu merge tastatura

De ce ca Freelancer caștigi ...
 La mulți ani @hvz!

La mulți ani @cotzi!

Probleme testosteron scazut

Capac culbutori fisurat
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
7317 replies to this topic

#6499
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 30.07.2018
neluțule dragă neluțule se vede că te au lăsat nea Vasile și Nea Ion de la Cluj să alegi singur antrenorul se vede că odată te au lăsat și ai făcut praf tot

#6500
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 02.06.2020
4-0 și umilință pentru CFR la Hunedoara!

#6501
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,408
  • Înscris: 07.01.2009
Din cauza mizeriei de tenis care s-a lungit nu vad Forest pe Digi 3, noroc ca am un stream bun de tot cu orange 4.

#6502
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 25.01.2021

View PostAlexFCSB4, on 02 aprilie 2024 - 20:35, said:

4-0 și umilință pentru CFR la Hunedoara!
Ar trebui să fiu nervos dar sunt mai calm ca niciodată Posted Image ,e cel mai bun rezultat posibil Posted Image ...Doar un rezultat de genul ăsta ne poate scăpa urgent de Mutu...

Cand palaria e prea mare,degeaba te baga in fata relatiile si prietenii Posted Image ,ca tot degeaba,ba te mai faci si de rahat…
Un joc mai slab ca asta nu am mai vazut la CFR…

#6503
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,408
  • Înscris: 07.01.2009
A zis ca se gandeste la plecare, eu cred ca Mutu are onoare si pleaca.

#6504
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,679
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images3.imgbox.com/1d/63/Yai0w6NQ_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/ae/f1/V6sOuVJK_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/11/6c/OKUUogZW_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Chiesa vs Lazio (1-0)
https://streamin.me/v/9a7718c3

Vlahovic vs Lazio (2-0)
https://streamin.me/v/f90ff518

#6505
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 02.06.2020
Mutu a demisionat de la CFR. Cine credeți că îl va înlocui? Va reveni Dan Petrescu?

Edited by AlexFCSB4, 03 April 2024 - 13:54.


#6506
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 02.06.2020
Potrivit GSP, ar reveni Andrea Mandorlini la CFR. Din lac în puț, efectiv!

Edited by AlexFCSB4, 03 April 2024 - 14:19.


#6507
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 25.01.2021

View PostAlexFCSB4, on 03 aprilie 2024 - 14:19, said:

Potrivit GSP, ar reveni Andrea Mandorlini la CFR. Din lac în puț, efectiv!
Nici vorba Posted Image  ...
Revenirea lui Mandorlini ar fi cea mai logica si mai normala mutare in momentul de fata tinand cont de situatie...
In primul rand pt ca cunoaste f.bine toti jucatorii si nu mai are nevoie de nici o acomodare.In al doilea rand pt ca sezonul asta la CFR s-a schimbat vreo 70% din lotul sezonului trecut si reconstructia s-a inceput cu Mandorlini.Pt o echipa aflata in reconstructie aveam un joc frumos,placut ochiului si echipa crea o gramada de ocazii meci de meci.Problema principala si care am si spus-o la momentul respectiv,era lipsa unui golgheter,unui om de gol...Degeaba creezi zeci de ocazii si aduci frumos mingea pana in fata portii,daca n-ai jucatori cu simtul portii,risti meci de meci sa pierzi puncte inutil,cum s-a si intamplat de fapt.
Totusi in ciuda mai multor egaluri eram pe locul 2,deci situatia nu era compromisa,ba as spune ca pt o echipa in plina reconstructie si cu trei sferturi de lot schimbat, era chiar ok.Din pacate patronul fiind obisnuit doar cu locul 1,n-a mai avut rabdare cu italianul,care fie vorba intre noi Posted Image ,cred ca a si fost sapat de Deac care era mai mult rezerva in perioada Mandorlini,iar o data cu sosirea lui Mutu,Deac a redevenit titular desi avea evolutii oscilante ...

Deci gresala capitala a fost aducerea lui Mutu, un antrenor fara experienta si care n-a demonstrat nicaieri nimic...Iar repunerea in drepturi a lui Mandorlini, ar inseamna recunoasterea de catre conducere a greseli facute si indreptarea ei.Din pacate prea tarziu pt a drege busuiocul Posted Image ,acest sezon e deja compromis in totalitate...

Edited by Calin72, 03 April 2024 - 15:17.


#6508
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 30.07.2018
Deci cum ar veni Chelsea îl dă afară pe pochettino după meciul cu United de joi şi îl sună pe Graham PotterPosted Image Posted Image

sau la Bayern fanBundesliga dacă ești aici Bayern Îl sună pe Iulică să îl schimbe pe Tuchel după meciul tur cu Arsenal

îmi spunea astăzi un fan CFR Cluj un alt fan CFR Cluj în afara lui Călin că Mutu de când veni la Cluj cel puțin o dată pe săptămână intra la Ivanovici 15 20 de minute în fiecare săptămână cel puțin o dată

#6509
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 25.01.2021

View PostFANCHELSEA-BVB-MILAN, on 03 aprilie 2024 - 16:02, said:

Deci cum ar veni Chelsea îl dă afară pe pochettino după meciul cu United de joi şi îl sună pe Graham PotterPosted Image Posted Image

sau la Bayern fanBundesliga dacă ești aici Bayern Îl sună pe Iulică să îl schimbe pe Tuchel după meciul tur cu Arsenal

îmi spunea astăzi un fan CFR Cluj un alt fan CFR Cluj în afara lui Călin că Mutu de când veni la Cluj cel puțin o dată pe săptămână intra la Ivanovici 15 20 de minute în fiecare săptămână cel puțin o dată
Pai exact asta ati facut cand l-ati repus in functie pe Lampard Posted Image ...SI la cate prostii s-au facut la voi in ultimul timp Iubitorule,ar trebui sa fi ultimul care face misto de altii Posted Image ...
Apropo, dupa ”magnificul” meci cu lanterna rosie,in care v-ati kak_t pe voi din nou Posted Image ,n-ai mai intrat pe aici,desi pe forum la alte topicuri ai fost foarte prezent Posted Image ...

Dar in privinta ”profesionismului” lui Mutu ai dreptate...
Omul in plin play off pleaca in Turcia sa-si faca implant de par,de parca peste 2 luni cand se termina campionatul,nu ar fi avut timp suficient pt infrumusetare personala Posted Image ...
Si e adevarata si tampenia cu Ivanovici Posted Image ,ba chiar mai rau...Mutu avea live-uri saptamanale cu grasul si barfitorul Ivanovici,direct din vestiar Posted Image ...

Edited by Calin72, 03 April 2024 - 17:36.


#6510
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 30.07.2018

View PostCalin72, on 03 aprilie 2024 - 17:30, said:

Pai exact asta ati facut cand l-ati repus in functie pe Lampard Posted Image ...SI la cate prostii s-au facut la voi in ultimul timp Iubitorule,ar trebui sa fi ultimul care face misto de altii Posted Image ...
Apropo, dupa ”magnificul” meci cu lanterna rosie,in care v-ati kak_t pe voi din nou Posted Image ,n-ai mai intrat pe aici,desi pe forum la alte topicuri ai fost foarte prezent Posted Image ...

Dar in privinta ”profesionismului” lui Mutu ai dreptate...
Omul in plin play off pleaca in Turcia sa-si faca implant de par,de parca peste 2 luni cand se termina campionatul,nu ar fi avut timp suficient pt infrumusetare personala Posted Image ...
Si e adevarata si tampenia cu Ivanovici Posted Image ,ba chiar mai rau...Mutu avea live-uri saptamanale cu grasul si barfitorul Ivanovici,direct din vestiar Posted Image ...
legat de Chelsea ca să îți răspund am preferat să mă manifest pe grupurile interne față de ce am spus în ultima perioadă Aici nu am nimic de spus diferit faţă de ce am spus în ultimele luni despre pochettino Omul e complet imbecil  A ratat oportunități după oportunități să își salveze postul și sezonul se face de râs constant chiar după meci a ținut să precizeze că jucătorii nu au jucat cu inima cu mintea și cu motivație de parcă fanii trebuia să îi motiveze pe jucătorii

îl mai țin încă în funcție câteva rezultate pozitive în care echipa arăta niște lucruri faptul că a bifat o finală și că este în semifinale în a doua competiție internă a Angliei deocamdată se cântă melodia că îl susțin Și că vor continuitate cel puțin până se trece de hopul cu City

cumva dacă vrei păstrând proporțiile e aceeași promisiune pe care o făceau și Paszkany și Mureșan antrenorilor înainte să îi dea afară că îi susțin Și că vor continuitatePosted Image Posted Image

Edited by FANCHELSEA-BVB-MILAN, 03 April 2024 - 17:50.


#6511
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 30.07.2018
Și apropo că e exact la fel Nu e exact la fel lampard nu a venit să îl înlocuiască pe Tuchel lampard a venit pe interimat pentru Graham Potter după un an și jumătate

Edited by FANCHELSEA-BVB-MILAN, 03 April 2024 - 18:17.


#6512
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 25.01.2021
Posted Image ...
Cand te ”confirmau”  Paszkany și Mureșan,era bine sa ai deja valiza pregatita si biletul de drum doar pt dus Posted Image cumparat,pt ca erai deja ca si plecat Posted Image ...

E fix acelasi lucru Iubitorule,dar daca voi in loc de antrenor pe cel care antreneaza echipa preferati sa-l numiti Interimar,aia e Posted Image ...Ca l-ati adus dupa 3 luni s-au dupa 1 an,ceea ce conteaza e ca tot de-am pu_ea l-ati adus Posted Image si am si zis-o la vremea respectiva ca e o mutare inutila...

#6513
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 30.07.2018
ce vrei domnule Lasă că o să vezi tu cum e viața după jürgen klopp

#6514
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 25.01.2021
Si mai lasa Grupurile Interne Iubitorule Posted Image ,zici ca tu esti de la SRI Posted Image ...Daca vorbesti de fotbal si de Chelsea,aici trebuie sa postezi,ca de asta topicul se numeste Cafeneaua Pasionatilor de Fotbal Posted Image ...Si te-am si interpelat dupa meci,dar te-ai facut ca ploua Posted Image , o tot dadeai inainte cu TvrSport SD Posted Image ,Orange si alte canale la care noi oricum nu ne uitam Posted Image ...

Edited by Calin72, 03 April 2024 - 18:36.


#6515
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,597
  • Înscris: 30.07.2018

View PostCalin72, on 03 aprilie 2024 - 18:34, said:

Si mai lasa Grupurile Interne Iubitorule Posted Image ,zici ca tu esti de la SRI Posted Image ...Daca vorbesti de fotbal si de Chelsea,aici trebuie sa postezi,ca de asta topicul se numeste Cafeneaua Pasionatilor de Fotbal Posted Image ...Si te-am si interpelat dupa meci,dar te-ai facut ca ploua Posted Image , o tot dadeai inainte cu TvrSport SD Posted Image ,Orange si alte canale la care noi oricum nu ne uitam Posted Image ...
pentru că  sunt două subiecte care m-au scos din sărite să ceri vrem HD vrem HD dar un canal care nu are conținut și la care nu se va mai uita nimeni după olimpiadăPosted Image Posted Image. ma scos din săritePosted Image Posted Image . la Orange iar ma scos din sărite că mai avea un pic să le dea lecții ălora din managementul orange de ce e bine Și de ce nu trebuie închis Orange sport

mai ales că unii o țineau Langa că au cifre bune pe YouTube cifrele bune de pe YouTube sunt irelevante în condițiile în care YouTube  îți oprește aproape 40%  iar monetizarea e foarte slabă în România

Edited by FANCHELSEA-BVB-MILAN, 03 April 2024 - 18:47.


#6516
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 25.01.2021

View PostFANCHELSEA-BVB-MILAN, on 03 aprilie 2024 - 18:47, said:

pentru că  sunt două subiecte care m-au scos din sărite să ceri vrem HD vrem HD dar un canal care nu are conținut și la care nu se va mai uita nimeni după olimpiadăPosted Image Posted Image. ma scos din săritePosted Image Posted Image . la Orange iar ma scos din sărite că mai avea un pic să le dea lecții ălora din managementul orange de ce e bine Și de ce nu trebuie închis Orange sport

mai ales că unii o țineau Langa că au cifre bune pe YouTube cifrele bune de pe YouTube sunt irelevante în condițiile în care YouTube  îți oprește aproape 40%  iar monetizarea e foarte slabă în România
Ok Iubitorule ,m-am prins Posted Image ...Te-au provocat si n-ai rezistat tentației Posted Image ...Important e să nu neglijezi Cafeneaua de Fotbal,cum face in ultimul timp prietenul Minereu Posted Image ...

Apropo,peste puțin incep meciurile din Premier League si dorm toți la greu...Azi avem un City - Villa ce ar putea fi foarte interesat Posted Image ...
Si in Cupa Frantei un PSG - Rennes la fel de interesant.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate