Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce se taie unii cu lama?

Întrebare de noob

Rezistenta la caldura vara

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...
 JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

Revolut, crypto si taxe

Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

Paralizie parte inferioara picior...
 COPA AMERICA 2024

Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...
 macOS 15 Sequoia

Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces
 

Bridge pt modem ZXDSL 931

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cris2000

cris2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 23.07.2005
Eu am deja un router Dlink DIR-655 si as vrea sa folosesc modemul de la Romtelecom in mod bridge. Problema este ca l-am setat pe bridge dar netul nu a mai mers. Aveti idee ce altceva ar mai trebui sa setez?

#2
serbansp

serbansp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 24.01.2009

View Postcris2000, on 20th August 2009, 12:01, said:

Eu am deja un router Dlink DIR-655 si as vrea sa folosesc modemul de la Romtelecom in mod bridge. Problema este ca l-am setat pe bridge dar netul nu a mai mers. Aveti idee ce altceva ar mai trebui sa setez?
Salut,

Eu am acelasi setup si mi se intampla la fel. Cand setez modemul ZXDSL 931 in modul bridge, routerul Dlink nu se conecteaza la net. Tu cum ai rezolvat problema?

Multumesc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate