Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024
 Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta

Rezerve periuta de dinti Woya

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Excelsior01

Excelsior01

Member

• Grup: Members
Salut,

Am cumparat acum ~ ani,o periuta Woya,de pe Emag, si implicit folosesc rezervele pe care importatorul le vindea.https://www.emag.ro/set-rezerva-capete-periuta-de-dinti-electrica-woya-wh3-si-h6-dupont-4-buc-negru-dcqmjwbbm/pd/DCQMJWBBM/   .

Ei,acum rezervele nu mai sunt pe stoc,de ceva vreme,iar importatorul nu raspunde la mesaje/mailuri,iar eu mai am o singura rezerva....

Ma gandeam sa cumpar rezerve similare,de la alt producator,dar cum nu vreau sa cumpar si sa se potriveasca,imi incerc norocul aici,poate cineva a trecut prin ceva asemanator,si poate sa ma ajute cu ceva sfat.

Multumesc!

lucianburjuiul

lucianburjuiul

Unserious member

• Grup: Senior Members
Ia aparatul si capul de periuta si mergi la un magazin fizic. Acolo vezi ce ti se potriveste, daca se potriveste la tine. Greu de potrivit doar online.

bluesnake

bluesnake

Senior Member

• Grup: Senior Members
ai incercat asa? https://www.emag.ro/...sort-priceasc/c

Excelsior01

Excelsior01

Member

• Grup: Members

View Postbluesnake, on 10 iunie 2024 - 17:51, said:

Salut,nu,dar mi-ai dat idee sa ma uit pe Temu,si ceilalti..Thx.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate