Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ielele

Fiscal / viza pe contract vanzare...

La multi ani @nicu131!

procura?
 Xiaomi aduce pe piața din Ro...

Ariana 22 ani din Ploiesti are ne...

Noul BMW seria 3:Sedan și To...

Tractor prin programul rabla
 Care cada de baie e mai buna?

Sfat upgrade ram și ssd

Sonoma 14.3 iMac i5 Late 2013

Reclama peste imagine Samsung 32M...
 Radu Stefan Banica ft. Juno - Sam...

Întrebare lichid de frana pe saboti

Grupul de firme Paysera Bulgaria ...

Upgrade Ryzen 9 5900X -> Ryze...
 

Discuții despre Orange Sport 1-4 (ex-Telekom Sport).

* * * * * 4 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
12613 răspunsuri în acest subiect

#12025
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.049
  • Înscris: 22.09.2013
Reclama de care vorbiți a apărut și pe posturile generaliste. Aseară pe Kanal D și azi dimineață pe Antena 1.
Exact așa spunea : "Din 28 martie, te așteaptă o nouă aventură!"

#12026
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.272
  • Înscris: 30.03.2019
Mersi; intrebasem unde a aparut ca sa stiu unde as putea sa o prind sa o inregistrez.

#12027
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.108
  • Înscris: 15.11.2021

 Marin2514, on 20 martie 2022 - 10:18, said:

Reclama de care vorbiți a apărut și pe posturile generaliste. Aseară pe Kanal D și azi dimineață pe Antena 1.
Exact așa spunea : "Din 28 martie, te așteaptă o nouă aventură!"

Și eu am văzut-o aseară pe PRO TV.

#12028
codrutn

codrutn

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 425
  • Înscris: 12.11.2014
Din punctul meu de vedere, marea dilema o reprezintă ce va fi in urmatorii ani?

Vor merge in general pe situatia anterioara, in care cei 3 transmiteau ceea ce era mai important si fiecare avea doar putina exclusivitate sau Orange va apasa acceleratia cumparand singura unele competiții?

Multe sunt acontate deja, dar timpul trece, contractele se incheie.

#12029
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.130
  • Înscris: 03.12.2013
@novotab51 eu am vazut reclama de cateva ori pe Antena 1 inainte de Dancing On Ice si in timpul emisiunii.

#12030
fox11

fox11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 194
  • Înscris: 08.03.2011
Eu am vazuto aseara pe Pro Tv

#12031
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.272
  • Înscris: 30.03.2019
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/y7x21EqWtnE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#12032
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.597
  • Înscris: 30.07.2018
cât de mult au pierdut cei de la Telekom pe ideea că nu au comunicat corect chestia cu externalizarea către look dacă Știau să îmbrace frumos toată manevra era și acum un produs puternic Telekom sport Dolce Sport așa pare doar o remorcă un satelit al Look TV Digi Sport

#12033
CostiRAW

CostiRAW

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 108
  • Înscris: 27.07.2019

 RealZOD, on 19 martie 2022 - 19:53, said:

Am auzit mai devreme o reclama care parea sa fie despre Orange Sport.
Era fundalul negru folosit in reclamele Orange, fontul lor portocaliu folosit pentru "Din 28 martie" si o voce care spunea "te asteapta o noua aventura" precedat de un sunet de masina de curse.

S-ar putea sa avem o data oficiala de lansare.
Sunt 3 chestii pentru care e spot-ul respectiv. 1. Vor avea mai mult sport cu Look Sport si vor adauga si Look Sport PPV; 2. Clar se va unifica grila; 3. Posibil si OrangeSport, dar asta nu inseamna ca daca am auzit o masina de F1 gata face referire la OS. Momentan F1 am inteles ca le-au luat Look si Digi. Aflam tot pe 28 martie.

#12034
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.597
  • Înscris: 30.07.2018

 CostiRAW, on 20 martie 2022 - 15:39, said:

Sunt 3 chestii pentru care e spot-ul respectiv. 1. Vor avea mai mult sport cu Look Sport si vor adauga si Look Sport PPV; 2. Clar se va unifica grila; 3. Posibil si OrangeSport, dar asta nu inseamna ca daca am auzit o masina de F1 gata face referire la OS. Momentan F1 am inteles ca le-au luat Look si Digi. Aflam tot pe 28 martie.
reclama nu se referă la vechiul Telekom reclama se referă la întregul Orange Deci și abonații Orange care nu au treabă cu Telekom sunt vizați

iar la faza cu formula 1 acum 2 ani Telekom sport a fost ultimul care a subcontractat pentru Formula 1 chiar în ziua când erau primele antrenamente probabil vor rămâne cu obiceiurile lui enăchescu mai ales știind Cine conduce Telekom sport

#12035
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.282
  • Înscris: 15.06.2014
as spune ca weekendul viitor, TS transmite ultimele evenimente sportive  !

#12036
Iaro

Iaro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.018
  • Înscris: 27.02.2006
weekendul urmator sunt meciuri inter-tari (meciuri internationale) si nu vor fi meciuri in campionatele interne la fotbal ( liga 1, liga 2, bundesliga, zweite liga, premier league, la liga, ligue 1, serie a, serie b, etc...). vor dormi linistiti si vor avea timpul necesar sa faca schimbarea sau transferul catre orange.

#12037
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.282
  • Înscris: 15.06.2014
Ma refeream la F1 mai exact, de asta am si spus evenimente sportive si nu fotbal.

Pe langa F1, vor mai fi si ceva meciuri de NBA, parca ..

#12038
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 16.968
  • Înscris: 06.11.2018
Program 27 martie https://program-tv.n...ORT1/27.03.2022

#12039
Totti10

Totti10

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 322
  • Înscris: 09.11.2019
Eu din spotul publicitar înțeleg ca vor îmbunătăți grila sport și documentare...

#12040
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.597
  • Înscris: 30.07.2018
Oamenii au explicat destul de clar Telekom devine subsidiară exact cum a fost și este Nextgen pentru Telekom și se va alinia la tot ce înseamnă Orange companie mama companie regină

Deci se pregătește ceva pe tot ce înseamnă Orange oamenii nu făceau un promo pe care să îl bage în Prime time în primele 4 reclame din toate calupurile nu făceau chestia asta pentru abonații Telekom exclusiv

#12041
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.272
  • Înscris: 30.03.2019

 Totti10, on 21 martie 2022 - 00:12, said:

Eu din spotul publicitar înțeleg ca vor îmbunătăți grila sport și documentare...
Cum altfel ar putea imbunatati grila de sport daca nu redenumind Telekom Sport in Orange Sport si bagand canalele astea in grila?
Oricum, inca nu au facut nimic la CNA pentru schimbare, poate mai si lanseaza Orange Sport 5/6...

#12042
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.597
  • Înscris: 30.07.2018
Orange în ansamblu pentru abonații săi de pe Orange România nu poate aduce decât din zona Telekom îmbunătățiri la nivel de canale că au majoritatea canalelor cu tot cu look cu tot cu Eurosport

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate