Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lungime minima traseu frigorific ...

Restaurante pescaresti prin impre...

De ce se taie unii cu lama?

Întrebare de noob
 Rezistenta la caldura vara

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

Revolut, crypto si taxe
 Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

Paralizie parte inferioara picior...

COPA AMERICA 2024

Presedintele Romaniei 2024. Cine ...
 Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...

macOS 15 Sequoia

Top Zone Rezidence Victor Brauner
 

dvd player cu port usb

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ilie claudiu

ilie claudiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.08.2007
am fost ieri al metro pt. ca am vazut o oferta Simbio cu port usb la 130 lei ron, am testat dvd-ul cu un disc-dvd cu filme cu titrari 'sub, 'srt, 'txt si divX cu titrarea inclusa in el.dintre toate filmele cele cu txt nu vede titrarea si divX nici nu -l vedea pe fereastra de foldere; iar stick prin portul usb nu vede decat poze si nici un film.Si asta nu este tot am incercat 3 aparate si toate la fel.Dupa aceea m-am mutat la dvd Galactic acesta nu vede divX de pe disc-dvd, in schimb il vede de pe stick prin portul usb;unde am incercat 3 aparate.Un alt dvd care l-am incercat a fos Show l-a acesta a vazut toate titrarile in afara de filmul divX cu titrare il el, iar de pe stick aceeasi problema.Deci degeaba scrie pe el ca are divX filmele nu merg.Deci parerea mea este ca tot Eboda 777 cu port usb este cel mai bun acum de pe piata noastra.Deci, nu cumparati produse din Metro NU MAI AU MARFA BUNA si faceti drumul degeaba pana la ei si apoi acasa si iar inapoi la ei ca nu merge dvd player.Cand va duceti la magazin testati inante de a cumpara.

#2
nexland

nexland

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,631
  • Înscris: 15.09.2004
Exista si Philips 5160(pentru care exista firmware modificat) si care "inghite" cam tot ce-i dai... Am rulat filme si mp3-uri si de pe USB stick si functioneaza ireprosabil.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate