Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Revolut, crypto si taxe

Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

Paralizie parte inferioara picior...

COPA AMERICA 2024
 Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...

macOS 15 Sequoia
 Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces

Dovada lucru firma desfiintata
 Zone de facut casa

Recomandare service Maserati in B...

Drenaj ape pluviale

Incompatibilitate router Digi Mer...
 

Jojă ruptă în teacă BMW 116i 2014

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
Dermans

Dermans

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 19
  • Înscris: 07.02.2017
Mulțumesc tuturora,pentru sfaturile voastre. Zilele astea voi schimba uleiul, dacă o să o regăsesc în ulei bine ,altfel o sa dau baia jos și voi curați și sorbul cu ocazia asta. Voi incerca sa bag o sârmă subțire daca o voi nimeri s o trag afară bine dacă nu baia jos,ce să fac...

Mulțumesc tuturora,pentru sfaturile voastre. Zilele astea voi schimba uleiul, dacă o să o regăsesc în ulei bine ,altfel o sa dau baia jos și voi curați și sorbul cu ocazia asta. Voi incerca sa bag o sârmă subțire daca o voi nimeri s o trag afară bine dacă nu baia jos,ce să fac...

#20
Dermans

Dermans

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 19
  • Înscris: 07.02.2017
Rezolvat problemă fara sa fi dat baia jos. Oricum pompa de ulei are un sorb și acel sorb are o sită destul de deasă. Dar fiindcă nu a fost greu am zis sa incerc sa scot aceea bucată din jojă ruptă. Prin bușonul de golire nici o șansă fiindcă are o buză pe interior. Dar am dat jos senzorul de temp ulei și e ok fiindcă e mult mai mult spațiu. Pe acolo am scos jojă ruptă. Mulțumesc tuturora pentru sfaturile voastre. Cu bine

#21
tehnics

tehnics

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 30.881
  • Înscris: 01.11.2005

 Dermans, on 15 septembrie 2022 - 18:33, said:

Rezolvat problemă fara sa fi dat baia jos. Oricum pompa de ulei are un sorb și acel sorb are o sită destul de deasă. Dar fiindcă nu a fost greu am zis sa incerc sa scot aceea bucată din jojă ruptă. Prin bușonul de golire nici o șansă fiindcă are o buză pe interior. Dar am dat jos senzorul de temp ulei și e ok fiindcă e mult mai mult spațiu. Pe acolo am scos jojă ruptă. Mulțumesc tuturora pentru sfaturile voastre. Cu bine
Bravo. Uite ca s-a putut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate