Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Grupul de firme Paysera Bulgaria ...

Upgrade Ryzen 9 5900X -> Ryze...

Priza aplicata cu intrerupator cu...

Tor cu IP de UK
 Sugestii road trip Moldova + Mara...

Recomandare apartament 3 camere

Casa in constructie la tara, ce s...

Procesor cu pini indoiti, vandut ...
 Examene competența lingvisti...

Probleme vw golf 7

laptop acer nu merge tastatura

De ce ca Freelancer caștigi ...
 La mulți ani @hvz!

La mulți ani @cotzi!

Probleme testosteron scazut

Capac culbutori fisurat
 

tot in borhanci

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
diana45

diana45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.09.2008

View PostKiCSi, on Aug 30 2008, 17:18, said:

Salut,


am urmarit discutiile voastre de pe acest forum, am si eu o intrebare.

Dimpacate am contractat si noi un apartament, Mai 2007, de la D-l Irimies, in Borhanci.

Mai aveti cunostinte cumva, care au contractat tot in Borhanci? Situatia e la fel si acolo...intarzie de f. mult timp, am ramas doar cu promisiuni si acum nu mai putem da de D-l Irimies. Efectiv nu se mai lucreaza de luni in sir, stau blocurile neschimbate..si noi ne mancam nervii...
De saptamana viitoare se pare ca intram in instante, altfel nu se mai poate, am asteptat 8 luni, si nu s-a predat apartamentul cum s-a promis.

Am vazut, ca unii dintre voi au asteptat 2 ani, nu am dori sa ajungem acolo.
Ati auzit despre Irimies, ca a fi predat vreun apartament  / proiect in timp? Si in sfarsit, le-a predat? sau cunoasteti si cazuri, unde s-a oprit efectiv constructia?

As dori doar sa aflu, daca mai sunt si altii, care si-au cumparat acolo, sa ne 'unim' sau sa ne poata da alte informatii despre constructiile din Borhanci, speram, cat mai bune!

Mersi.


#2
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Diana, mai exista un topic pe tema asta. Expune-ne, te rog, acolo detaliile!
Succes!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate