Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 

tot in borhanci

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
diana45

diana45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.09.2008

View PostKiCSi, on Aug 30 2008, 17:18, said:

Salut,


am urmarit discutiile voastre de pe acest forum, am si eu o intrebare.

Dimpacate am contractat si noi un apartament, Mai 2007, de la D-l Irimies, in Borhanci.

Mai aveti cunostinte cumva, care au contractat tot in Borhanci? Situatia e la fel si acolo...intarzie de f. mult timp, am ramas doar cu promisiuni si acum nu mai putem da de D-l Irimies. Efectiv nu se mai lucreaza de luni in sir, stau blocurile neschimbate..si noi ne mancam nervii...
De saptamana viitoare se pare ca intram in instante, altfel nu se mai poate, am asteptat 8 luni, si nu s-a predat apartamentul cum s-a promis.

Am vazut, ca unii dintre voi au asteptat 2 ani, nu am dori sa ajungem acolo.
Ati auzit despre Irimies, ca a fi predat vreun apartament  / proiect in timp? Si in sfarsit, le-a predat? sau cunoasteti si cazuri, unde s-a oprit efectiv constructia?

As dori doar sa aflu, daca mai sunt si altii, care si-au cumparat acolo, sa ne 'unim' sau sa ne poata da alte informatii despre constructiile din Borhanci, speram, cat mai bune!

Mersi.


#2
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Diana, mai exista un topic pe tema asta. Expune-ne, te rog, acolo detaliile!
Succes!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate