Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...

info schimbare buletin sectorul 4

Aplicație nivel scazut baterie
 Importul de cod extern avantaje v...

Alegere sistem usi glisante\...

Am primit credit in avans desi op...

Restituire prima casco dupa instr...
 3 ani dobanda fixa vs 5 ani fixa?

Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408
 Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Apple maps pe Windows 10

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

el_marino_loko

el_marino_loko

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salut, pe iphoneul meu am hartile unde mi-am configurat niste obiective de vizitat insa imi este greu sa configurez multe pentru ca telefonul e mic si as deschide hartile pe calculator ca sa am harta mai mare si sa imi fie mai usor de configurat dar nu stiu daca se poate si cum. Ma puteti ajuta ?

De obicei foloseam Here Maps care aveam aplicatie atat pe telefon si din browser intram doar la adresa https://maps.here.com/ si ma logam cu contul meu si mi se incarcau colectile de harti si le configuram de pe PC.

ro_mafiotu

ro_mafiotu

Junior Member

• Grup: Members
Salut! Cu motorul de căutare Duck Duck go . com caută o locație de exemplu și dedesubt de bara de căutare lângă imagini, clipuri, știri apare si hărți.

Edited by ro_mafiotu, 08 May 2024 - 21:00.

adip62

adip62

Member

• Grup: Members
Se poate, dar nu are sanse sa sincronizeze hartile cu telefonul. Trebuie sa o iei de la inceput si sa selectezi manual totul. Deja nu merita...
Daca ai fi avut si-un mac totul era deja sincronizat, dar... nu ai!
Iti recomand insa un ipad. Are cam 500 g, costa pana in 2000 lei si face cam tot ce face un mac. Se sincronizeaza imediat, nu costa atat de mult, poate fi luat oriunde fara probleme.
Cel putin asa fac eu. Am un ipad fara pretentii, de generatia 9, 10,2", model 2021, 64GB. Merge perfect de 2 ani, este nelipsit oriunde am fi, iar daca cumperi un adaptor lightning-usd mama, poti veni cu stick usb si sa cresti capacitatea de stocare - nu si ptr. download de pe platformele de streaming.

Edited by adip62, 09 May 2024 - 07:22.

iladi

iladi

Guru Member

• Grup: Moderators
Cont pe Google si foloseste Google Maps. Se poate instala pe iPhone si deschide pe PC

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate