Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Cartonașe și stickere topps euro 2024

• Please log in to reply
9 replies to this topic

dclaudiuandrei

dclaudiuandrei

New Member

• Grup: Candidate Members
Colecționează careva cartonașe și stickere topps de la euro 2024?

giuliani2

giuliani2

Member

• Grup: Members
Eu mai colectionam, dar acuma ca am vazut cum arata astea parca nu imi mai vine....Panini erau la alt nivel.

business11

business11

Info Austria

• Grup: Senior Members
Nu sunt rele, doar ca acest catalog mi se pare putin slab gandit.

Au bagat special echipele din Playoff ca sa scoata mai multe stickere si le-au facut foarte mici si neatragatoare. Pe langa asta unii jucatori lipsesc datorita drepturilor (Mbappe).

Si au produs la greu unele stickere, pe cand altele sunt super rare. Din vreo 100 de plicuri am avut cred ca 6-7 dubluri cu acelasi jucator si asta in repetate randuri.

giuliani2

giuliani2

Member

E drept ca nici Panini nu au mai fost asa faine la WC22, mie imi placea inainte cand scriau si niste date despre fotrbalisti pe stickerele alea (pe ce post joaca, cand/unde s-a nascut si echipa la care joaca.
Cand ma uit peste albumele vechi imi place sa vad chestiile astea si mi se par interesante.

Acum daca ma uit prin ele ce vad, doar numele fotbalistilor in rest nu iti mai amintesti nimic despre ei.

business11

business11

Info Austria

Gresit.

La Topps ai data nasterii, clubul unde activeaza, pozitia (dar care arata doar daca e fundas, mijlocas, atacant si nu pozitia concreta), primul joc pentru nationala. Dupaia in album mai apar si niste lucruri interesante cu top 3 golghetari si top 3 cu cele mai multe selectii la nationala respectiva.

Ce nu imi place:

Locul unde trebuiesc lipite stickerele este exact aceasi marime cu stickerul, adica este imposibil sa il lipesti perfect si mereu lipesti partial informatiile suplimentare. Designul este putin ciudat si neordonat. Cartiile sunt haotic numerotate.

Edited by business11, 07 May 2024 - 10:51.

giuliani2

giuliani2

Member

Deci la asta nou apar informatiile alea in album, eu m-am uitat la stickere , in album doar in trecere dar mi se parea cumva dezordonat.
Tot nu-i asa de rau, cand mai ajung pe acolo ma uit mai exact, poate il cumpar.

dclaudiuandrei

dclaudiuandrei

New Member

Stickerele sunt de acord ca sunt de toată jena . Cele panini erau la alt nivel dar cartonașele sunt bestiale. Abia acum am văzut și la pa i i ca fac cartonașe nu numai stickere dar la noi nu prea le văzusem pe piață. Oricum e bună și concurența . Acum i mi pare rău ca panini a pierdut euro2024 dar topps își face treaba cu brio

Uită-te și la cartonașe nu la stickere ca sunt mult mai frumoase și de 3 ori mai mari și au multe avantaje

Am cumpărat și stickere dar sunt prea mici și m-au dezamăgit.in schimb cartonașele i mi plac la nebunie

Edited by Dany_Darke, 09 May 2024 - 04:35.

business11

business11

Info Austria

Uite cam asa arata, plus ca ai si niste stickere speciale dedicate tarii respective si stadioanele Germaniei de la EM.

Attached File  topps.png   1.8MB   9 downloads

dclaudiuandrei

dclaudiuandrei

New Member

Am strâns multe cartonașe și am dubluri care are dubluri poate facem un schimb

business11

business11

Info Austria

De unde esti?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate