Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum v-a apucat dragostea pentru p...

Intrebare hdmi laptop lenovo

Fezabilitate - Adaugare microinve...

inmatriculare autoturism reprezen...
 2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar

Oprire update Asus ZenFone 10

Concediu Canada - Gestiunea banil...
 Folii faruri - plastic sau sticla...

Alternative, reducere costuri, pa...

SUMMER HITS!

Conducta pluviala sparta la bloc....
 Medii admitere 2023 UPB - Faculta...

Cum pot crea o iluzie de tipul Fa...

Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

Damsel (2024)

ping digi?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

silv

silv

New Member

• Grup: Candidate Members
Buna ziua! Ma gandesc sa schimb providerul de internet de la Orange la Digi deoarece am o problema cu pingul pe orange catre serverele valorant/league of legends (pingul este 60+ pe toate serverele) iar cei de la suportul orange mi-au spus ca au facut tot ce au putut, desi nu cred ca au facut mai nimic.
Intrebarea mea este urmatoarea: pentru cei ce au internet de la digi si joaca valorant/league of legends, ce ping aveti pe serverele lor? (optional si in alte jocuri daca stiti)

ionelp

ionelp

Junior Member

• Grup: Junior Members
Valorant 30-50 in functie de server
LoL 40-43
Pt alte jocuri nu imi bat capul deoarece sunt decente si nu am avut probleme cu lagul, dar la oranj se stie ca au lag mai mare decat pe digi in anumite situatii, sau invers.

Valy_User

Valy_User

Senior Member

• Grup: Senior Members
Dă-mi un ip de server și fac un test de ping cu digi.

andreic

andreic

Very OLD Member

• Grup: Moderators

Vizualizare mesajsilv, pe 06 mai 2024 - 20:34, a scris:

Buna ziua! Ma gandesc sa schimb providerul de internet de la Orange la Digi deoarece am o problema cu pingul pe orange catre serverele valorant/league of legends (pingul este 60+ pe toate serverele) iar cei de la suportul orange mi-au spus ca au facut tot ce au putut, desi nu cred ca au facut mai nimic.
Intrebarea mea este urmatoarea: pentru cei ce au internet de la digi si joaca valorant/league of legends, ce ping aveti pe serverele lor? (optional si in alte jocuri daca stiti)
Cateodata nu se face peering Orange-Digi si o ia prin Budapesta sau Frankfurt.

KyKyKyKy

KyKyKyKy

Guru Member

• Grup: Senior Members
Aproximativ 45 ms am către server-ele RiOT

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate