Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Revolut, crypto si taxe

Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

Paralizie parte inferioara picior...

COPA AMERICA 2024
 Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...

macOS 15 Sequoia
 Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces

Dovada lucru firma desfiintata
 Zone de facut casa

Recomandare service Maserati in B...

Drenaj ape pluviale

Incompatibilitate router Digi Mer...
 

Tinta Counter

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
micutzu3

micutzu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.04.2009
De ce doamne iarta-ma(ca sa nu zic altfel) imi face tinta asa?ca am incercat alt windows,alt counter,alta placa video,am pus mouse-ul in porturi diferite de usb,alt cfg...etc si tot la fel face!Ma refer de ce le imprastie asa..ca am vazut ca niciunui player din cs nu ii face asa...celorlalti le trage drept...fara sa o ia in stanga,dreapta sau in sus!Pls fara explicatii gen...e reculul de vina..pt ca la toate armele face la fel!
Demo:Demo
Configuratie Pc:PC

Edited by micutzu3, 07 January 2011 - 16:24.


#2
eXpert97

eXpert97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 05.01.2011
Mie imi face la fel si cred ca nu numai mie.

#3
TdK-Vlad

TdK-Vlad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 24.04.2010
asa face daca il ti apasat...trage putin cate putin:D

#4
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,169
  • Înscris: 19.01.2008
... adica trage serii scurte si tinteste capul.

#5
micutzu3

micutzu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.04.2009
Imi pare rau ca nu am un demo-ul altui player sa va arat ca nu e la fel deloc...yo ma refer la faptul ca nu imi trage drept,adica gloantele fac o curba chiar la inceputul tragerii si apoi le arunca in stanga sau (ma rog dreapta) dintr-o data..la cealalta placa de baza tragea drept chiar daca facea mutarea asta in stanga si dreapta...nu de alta da nu prea am chef sa mai cumpar piese...si e si singurul joc pe care-l mai "uzez" si app...trag si glont cu glont dar cand sunt mai aproape de unu si trag...o ia numai pe langa...nu-l nimeresc deloc

Edited by micutzu3, 07 January 2011 - 18:25.


#6
micutzu3

micutzu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.04.2009
Uita-ti un exemplu...ma refer ca trage gloantele foarte grupat
Demo

#7
Lyrics

Lyrics

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 02.09.2010
Trebuie sa inveti sa tragi mai bine, serii de cate 2-3 gloante nu sa te pui in fund si sa ti apasat pe click:) din cauza asta se intampla asa

#8
micutzu3

micutzu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.04.2009

View PostLyrics, on 9th January 2011, 11:48, said:

Trebuie sa inveti sa tragi mai bine, serii de cate 2-3 gloante nu sa te pui in fund si sa ti apasat pe click:) din cauza asta se intampla asa
Atunci cand sunt aproape de unu n-am cum sa trag rafale,trag in continuu...logic,io de asta zic,cand trag si celalalt e aproape trage pe langa el...ma rog...cred ca o sa-mi strang bani de alta unitate...yo cred ca e din cauza procesorului(a socketului[Am2])...asta ma asteptam sa-mi spune-ti..ca sa fiu mai sigur...in fine

#9
reptar

reptar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 24.09.2010
asa trage in mod normal cand tii apasat...nu e de la nici o piesa de pc:)))))). asa cum spuneau si cei de sus...invata sa tragi in rafale...daca te pui in fund si tii apasat tragaciul asa trage si o arma adevarata si iti pot explica si cauza. la primul glonte iesit  ak-ul are un recul si varful armei se ridica in sus..nici nu apuca bine sa coboare si iese alt glonte, deci din recul in recul ti se ridica tinta de impusti pasarile:)))

#10
armandog4u

armandog4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 08.02.2010

View Postmicutzu3, on 7th January 2011, 19:05, said:

Uita-ti un exemplu...ma refer ca trage gloantele foarte grupat
Demo

E normal sa traga asa grupat deoarece nu tine apasat pe click, in timp ce trage cu arma, trage si de mouse un pic in jos, pentru a nu se ridica tinta.

#11
Drag0n_X

Drag0n_X

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,766
  • Înscris: 17.04.2007
poti sa schimbi si pc=ul ca tot asa o sa tragi daca tii apasat click-ul... asa au facut astia de la valve jocul.. nu stiu ce-o fi fost in capul lor ! :lol:

#12
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,564
  • Înscris: 10.08.2005
gloante in loc de creie

catre noob
  • trage de mouse in jos
  • trage 3-5 gloante, nu un incarcator intreg
  • daca nu merge cu AK47, incarca m4a1 (si amortizor)

Edited by MarianG, 31 January 2011 - 23:30.


#13
micutzu3

micutzu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 26.04.2009

View PostMarianG, on 31st January 2011, 22:29, said:

gloante in loc de creie

catre noob
  • trage de mouse in jos
  • trage 3-5 gloante, nu un incarcator intreg
  • daca nu merge cu AK47, incarca m4a1 (si amortizor)
Da-ti head-shot..n-ai inteles nimic....e din cauza proc..dual core...l-am schimbat si nu mai face asa..

#14
cristy_s

cristy_s

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 19.09.2010
Ne bucuram nespus ca ti s-a rezolvat problema si acuma ai revenit pe servere ca sa ajungi in topuri... Tine-o tot asa, eventual inscrie-te la un club de tir si testeaza in realitate problema procesorului :photo: . N-ar strica daca ai mai studia si putina fizica, in special partea de mecanica. No offence man, da m-am amuzat teribil citindu-ti posturile.

Off-topic: ca sa joci bine CS nu trebuie sa ai un cfg care sa-ti tuneze playerul  :death:

#15
ali3nnn

ali3nnn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 09.12.2010

View Postmicutzu3, on 7th January 2011, 16:13, said:

De ce doamne iarta-ma(ca sa nu zic altfel) imi face tinta asa?ca am incercat alt windows,alt counter,alta placa video,am pus mouse-ul in porturi diferite de usb,alt cfg...etc si tot la fel face!Ma refer de ce le imprastie asa..ca am vazut ca niciunui player din cs nu ii face asa...celorlalti le trage drept...fara sa o ia in stanga,dreapta sau in sus!Pls fara explicatii gen...e reculul de vina..pt ca la toate armele face la fel!
Demo:Demo
Configuratie Pc:PC

ia`ti no recoil si/sau no spread, unii ii spun ca este un cod, alti nu.

#16
Lyrics

Lyrics

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 02.09.2010
no recoil sau no spread sunt niste aliasuri (coduri) care nu ai voie cu ele! Deci eu zic sa nu faci greseala asta

#17
KapYo

KapYo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 30.11.2010

View Postmicutzu3, on 9th February 2011, 22:00, said:

Da-ti head-shot..n-ai inteles nimic....e din cauza proc..dual core...l-am schimbat si nu mai face asa..

Cand te aud , mi se increteste paru pe cap  :mellow: . Cum sa fie de vina hardware-u pc-ului ca tu nu stii trage ? Poti sa joci cs-u si pe un pc din 2000 tot asa o sa iti faca tinta si poti sa pui ultimu core i7 ca tot la fel iti va face  :console:

#18
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,564
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmicutzu3, on 9th February 2011, 21:00, said:

Da-ti head-shot..n-ai inteles nimic....e din cauza proc..dual core...l-am schimbat si nu mai face asa..
ce ar fi sa inveti ce aia o tinta si ce inseamna acuratetea.

crosshair

ce te-a determinat sa schimbi CPU cand cel mai probabil ar fi fost GPU nereusind sa-ti afiseze imaginea corespunzator :D

cat despre headshot, ne vedem pe steam

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate