Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sugestii road trip Moldova + Mara...

Recomandare apartament 3 camere

Casa in constructie la tara, ce s...

Procesor cu pini indoiti, vandut ...
 Examene competența lingvisti...

Probleme vw golf 7

laptop acer nu merge tastatura

De ce ca Freelancer caștigi ...
 La mulți ani @hvz!

La mulți ani @cotzi!

Probleme testosteron

Capac culbutori fisurat
 Solutii pentru backup date person...

Difuzor bas Q Acoustic 3050

Bolojan la presedintie?

Huawei band 8
 

Aspirator silentios

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
60 răspunsuri în acest subiect

#55
adrisym

adrisym

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 359
  • Înscris: 29.05.2002

 TLGsoft, on 4th November 2011, 10:26, said:

In acelasi scop eu l-am ales pe acesta. Am umblat prin toate magazinele si am ascultat zeci de aspiratoare pana l-am gasit.
Multumesc pt sugestie; m-am tot uitat pe diverse site-uri, insa nu spune nimic de zgomot (db).
Imi poti da mai multe detalii, te rog?
@AlexEn As vrea sa impac si capra si varza ;). Am vreo 2 aspiratoare nazale, nu as vrea sa mai adaug inca unul, la colectie.

#56
TLGsoft

TLGsoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.553
  • Înscris: 25.03.2006

 adrisym, on 4th November 2011, 10:50, said:

Multumesc pt sugestie; m-am tot uitat pe diverse site-uri, insa nu spune nimic de zgomot (db).
Imi poti da mai multe detalii, te rog?

- foarte silentios: minim=32db; turbo=40db
- 2200W putere maxima
- greutate: 6kg
- Filtru HEPA
- fara apa, fara saci
- de peste 2 ani isi face treaba
- pret rezonabil

Editat de TLGsoft, 04 noiembrie 2011 - 13:15.


#57
adrisym

adrisym

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 359
  • Înscris: 29.05.2002
Va multumesc pt feed-back`uri; intr-un final am ales Philips 9071 - un aspirator intr-adevar ff bun si f silentios.
Pret undeva la 520 lei.

#58
cartaovitu

cartaovitu

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 07.12.2011

 adrisym, on 22nd November 2011, 15:34, said:

Va multumesc pt feed-back`uri; intr-un final am ales Philips 9071 - un aspirator intr-adevar ff bun si f silentios.
Pret undeva la 520 lei.


Buna, Adrisym! Mi-ar folosi daca mi-ai raspunde cel mai tarziu maine seara, pentru ca vineri intentionez sa cumpar si eu un aspirator Philips 9071 si ma intereseaza cum "reactioneaza" sacul de hartie al aparatului la lichidul (ser fiziologic) tras cu batista bebelusului. Din cate am vazut, modelul asta nu dispune de sac textil si ma gandeam ca, macar de rezerva, tot ar trebui sa am si asa ceva, chiar daca voi utiliza preponderent saci de hartie.
Multumesc frumos!

#59
adrisym

adrisym

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 359
  • Înscris: 29.05.2002

 cartaovitu, on 8th December 2011, 00:04, said:

Buna, Adrisym! Mi-ar folosi daca mi-ai raspunde cel mai tarziu maine seara, pentru ca vineri intentionez sa cumpar si eu un aspirator Philips 9071 si ma intereseaza cum "reactioneaza" sacul de hartie al aparatului la lichidul (ser fiziologic) tras cu batista bebelusului. Din cate am vazut, modelul asta nu dispune de sac textil si ma gandeam ca, macar de rezerva, tot ar trebui sa am si asa ceva, chiar daca voi utiliza preponderent saci de hartie.
Multumesc frumos!
Aspiratorul este dotat cu 2 saci: unul de hartie, care este deja fixat in el si inca unul textil (permanent); poti folosi fara nici o problema pe cel textil pt batista bebelusului.

#60
cartaovitu

cartaovitu

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 07.12.2011

 adrisym, on 8th December 2011, 08:02, said:

Aspiratorul este dotat cu 2 saci: unul de hartie, care este deja fixat in el si inca unul textil (permanent); poti folosi fara nici o problema pe cel textil pt batista bebelusului.
Multumesc frumos. Ieri fusesem in Selgros si vazusem aspiratorul acolo. Ma cam hotarasem la el, insa abia il primisera (nici nu aveau inca expus modelul asta, doar ce adusesera cutiile) si baiatul ala care lucra pe raion nu stia prea bine ce caracteristici are, dar la o prima vedere mi-a zis ca nu are sac textil. Si din ce caracteristici citisem si eu pe net, trasesem aceeasi concluzie. Multumesc mult, maine il cumpar!

#61
adrisym

adrisym

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 359
  • Înscris: 29.05.2002

 cartaovitu, on 8th December 2011, 17:00, said:

Multumesc frumos. Ieri fusesem in Selgros si vazusem aspiratorul acolo. ......................... Multumesc mult, maine il cumpar!
Spune, ai facut achizitia, esti multumit de produs? ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate