Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai exista in tara canale de tip ...

Huawei Freebuds 5i vs OPPO Enco A...

Recomandare dezumidificator silen...

Lungime minima traseu frigorific ...
 Restaurante pescaresti prin impre...

De ce se taie unii cu lama? Non-s...

Întrebare de noob

Rezistenta la caldura vara
 JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

Revolut, crypto si taxe

Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...
 Paralizie parte inferioara picior...

COPA AMERICA 2024

Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...
 

ST330 on vista

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
valinor

valinor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,265
  • Înscris: 19.04.2008
Nu pot instala driverele de la modem pe vista.am driverele primite de ei,nu merge,zice ca instalarea nu mai poate continua si bla bla bla.am cautat si pe www.clicknet.ro drivere dar nu am gasit numai pt xp.modemul este st 330 usb,insa peste o luna imi expira contractul si-l schimb pe unul pe placa de retea.deci de ceva drivere pentru vista as avea nevoie :worthy: .PLS HELP!!!

#2
dreyfus

dreyfus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 21.02.2006

View Postvalinor, on Jun 8 2008, 18:10, said:

Nu pot instala driverele de la modem pe vista.am driverele primite de ei,nu merge,zice ca instalarea nu mai poate continua si bla bla bla.am cautat si pe www.clicknet.ro drivere dar nu am gasit numai pt xp.modemul este st 330 usb,insa peste o luna imi expira contractul si-l schimb pe unul pe placa de retea.deci de ceva drivere pentru vista as avea nevoie :worthy: .PLS HELP!!!

Generic ST330/USB driver R4.1 MS Windows Vista Installer v0.3 (also for other Windows versions) (EXE, 13.01M - 04/03/2007)

Edited by dreyfus, 08 June 2008 - 19:10.


#3
valinor

valinor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,265
  • Înscris: 19.04.2008
ms  ;)

Edited by valinor, 08 June 2008 - 19:27.


#4
KaDaVeR

KaDaVeR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 21.01.2007
sau poti veni la orice magazin ROMTELECOM si ti se va da gratuit un cd cu drivere pt 330 cu suport de Vista.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate