Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Fiscal / viza pe contract vanzare...

La multi ani @nicu131!

procura?

Xiaomi aduce pe piața din Ro...
 Ariana 22 ani din Ploiesti are ne...

Noul BMW seria 3:Sedan și To...

Tractor prin programul rabla

Care cada de baie e mai buna?
 Sfat upgrade ram și ssd

Sonoma 14.3 iMac i5 Late 2013

Reclama peste imagine Samsung 32M...

Radu Stefan Banica ft. Juno - Sam...
 Întrebare lichid de frana pe saboti

Grupul de firme Paysera Bulgaria ...

Upgrade Ryzen 9 5900X -> Ryze...

Priza aplicata cu intrerupator cu...
 

problema cu placa de baza

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
ionut15cr

ionut15cr

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 12
  • Înscris: 04.05.2007
Salut , am si eu o placa de baza gigabyte Intel 848P AGPSet BIOS for 8I848P-G F5
AWARD BIOS , am o problema mare cu placa video este agp x8 ma rog ... nu prea ma pricep .
Vreau sa spun ca am probleme in jocuri frames per second mici si fel si fel.in primul rand am luat placa video [geforce nvidia 5200 fx] am incercat pe alt calculator acelasi model placa de baza dar era configurata de cineva priceput si mergea fara probleme asa ca va rog daca stie cineva sa imi explice si mie de la ce poate fii.

P.S YM: trolshelm P.S

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate