Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Revolut, crypto si taxe

Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

Paralizie parte inferioara picior...

COPA AMERICA 2024
 Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...

macOS 15 Sequoia
 Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces

Dovada lucru firma desfiintata
 Zone de facut casa

Recomandare service Maserati in B...

Drenaj ape pluviale

Incompatibilitate router Digi Mer...
 

Probleme WinFast TV2000XP Expert

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
calinber

calinber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 28.11.2003

View PostAgeamiu, on Feb 20 2006, 00:57, said:

Nu cumva masina nu poate duce procesul? Da-ne cateva specificatii ale PC-ului!
Nu cred  pt. ca in MV2PLAYER imi arata ca procesorul este utilizat in proportie de 10-20%.

#92
lucian_bussines

lucian_bussines

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.07.2006
salut lume.... ma bucur ca am reusit in sfarsit sa scriu si eu in acest forum ca nu shtiam unde sa dau  sper sa ma ajute cineva in problema mea ca sunt mai incepator si eu la randul meu pe altii
am o problema mare cu tunerul... la inceput mia mers apoi nu mia mai mers am instalat si am dezinstalat si nu mergea... imi dadea eroarea aia cu send dont send error report ... am instalt windowsu din nou si a mers dar dupa un timp na mai mers ... imi arata toate canalele negre ... lam dezinstalat si cand am vrut sal instalez din nou mia dat eroarea asta gfx outrider setup - not supported si nu mai merge deloc acum sa instalez .. si sincer mam cam saturat sa tot dezinstalez si sa instalez windowsu pt a rezolva problemele.... crede cineva ca ma poate ajuta in pb asta ... sau sami dea un link pt download drivere sau orice... si ca sa va ajut si eu cu ceva ... tv tunerul este compatibil cu webcamul ... nu shtiu cum am facut intro zi ... dar sunt niste setari in yahoo... si/sau hotmail la camera source si de acolo... dar nu mai stiu cum am facut atunci... cu cat mai repede imi fac tv tunerul cu atat mai repede va dau raspunsul ...
tv tunerul meu este winfast tv 2000 expert
configuratia este amd sempron 2800 + ,,, 1,61 ghz .... 512 ram .... iar placa video este ati radeon x550 advantage 256 mb ddr pcie, tvo,dvi, bulk , saphire ,
am scris si io cum am vazut pe foile alea
va multumesc anticipat
ps: inainte sa mi se vada canalele alb negru mi sa restartat calc singur ceea ce ma dus la dezinstalarea tv tunerului si instalarea la loc dar numai ca numai pot sa instalez ca imi da eroarea de mai sus... ... tv tunerul e in garantie ... nam avut probleme deloc cu sunetul sau altele... totu perfect

#93
azraellus

azraellus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 02.01.2006
am pus de curand windows vista si m`am chinuit ceva sa pot instala acest model de tv tunner. imagine am dar sunetul e mort. Aveti idee cam ce pot sa fac pentru a remedia aceasta problema? REPET: sunt pe windows vista nu XP
merci frumos

#94
Ageamiu

Ageamiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 05.10.2003
Nu cumva driverele nu sunt compatibile cu Vista? La ei pe site scrie ca sunt Vista ready sau ceva despre asta?

#95
cyber_master_X

cyber_master_X

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 24.06.2006
am si eu probleme mari cu tv2000xp expert, nu pot sa o instalez de pe cd ca imi da eroare, zice ca nu e compatibil, si dak incerc sa o instalez manual se restarteaza calculatorul si pe urma imi pica placa de sunet si chiar si dvd-rw...ce sa ii fac?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate