Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

Paralizie parte inferioara picior...

COPA AMERICA 2024

Presedintele Romaniei 2024. Cine ...
 Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...

macOS 15 Sequoia

Top Zone Rezidence Victor Brauner
 Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces

Dovada lucru firma desfiintata

Zone de facut casa
 Recomandare service Maserati in B...

Drenaj ape pluviale

Incompatibilitate router Digi Mer...

Lada frigorifica vs congelator
 

Cum selectezi manual HomeGroup pe win7?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
wid0wm4ker

wid0wm4ker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 27.06.2009
Salut tuturor, am si eu o problema cu reteaua pe windows 7. Cand fac un homegroup de pe celelalte calculatoare nu se vede pentru ca apar altele facute din retea. Chestia e ca am nevoie de file sharing si nu le pot folosii, si celelalte homegroup-uri nu stiu cine le are deci nu pot da join. Cum pot sa fac sa selectez manual ce homegroup doresc? Am cautat tutoriale pe net dar nu am gasit nimic am incercat si cu Hamachi si tot nu a mers.. daca stie cineva ce pot face va rog..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate