Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kia vs Hyundai vs Skoda Karoq 2.0...

COPA AMERICA 2024

Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...
 Comunitatea de bicicliști - ...

macOS 15 Sequoia

Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...
 Placare scara exterioara acces

Dovada lucru firma desfiintata

Zone de facut casa

Recomandare service Maserati in B...
 Drenaj ape pluviale

Incompatibilitate router Digi Mer...

Lada frigorifica vs congelator

Rezerve periuta de dinti Woya
 

Accident Lambo

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1
Blu3

Blu3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,240
  • Înscris: 27.06.2006
Ce ziceti de ASTA ? Pe langa faptul ca mai taiem un Lambo din topicul "Ce am vazut azi", mi se pare o prostie sa fugi asa pe un bulevard ca ala.

#2
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,057
  • Înscris: 06.04.2007
Zeii Zeilor...pacat de cei raniti si nevinovati si de masinile alea bengoase. Cat despre Zei...greata totala.

Auzi tu ce trebuie sa descopere politia romana: daca se intreceau sau a fost ''doar un accident''...inuman.

#3
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
deja-s cam multe topicuri in care se discuta despre asta...

#4
Blu3

Blu3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,240
  • Înscris: 27.06.2006

 spare-me, on Jun 26 2008, 15:23, said:

deja-s cam multe topicuri in care se discuta despre asta...

L-am vazut si pe ala de pe Genearlitati da' aici intra mai bine.

Si ca nedumerire.....  cum stabileste politia daca aia se intreceau sau nu? Ca nu cred ca o sa recunoasca unul din ei.

#5
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 Blu3, on Jun 26 2008, 18:52, said:

L-am vazut si pe ala de pe Genearlitati da' aici intra mai bine.

Si ca nedumerire.....  cum stabileste politia daca aia se intreceau sau nu? Ca nu cred ca o sa recunoasca unul din ei.

si mai e si la accidente...

#6
NightShift

NightShift

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,320
  • Înscris: 11.11.2006

 Blu3, on Jun 26 2008, 17:52, said:

Si ca nedumerire.....  cum stabileste politia daca aia se intreceau sau nu?
Nu stiu .. intreb si eu: E chiar asa importanta informatia asta?
Schimba situatia cu ceva, sau e vorba doar de curiozitatea publicului?

#7
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 NightShift, on Jun 26 2008, 21:36, said:

Nu stiu .. intreb si eu: E chiar asa importanta informatia asta?
Schimba situatia cu ceva, sau e vorba doar de curiozitatea publicului?

nu schimba situatia cu absolut nimic.
viteza excesiva, linia continua, premisele vinovatiei exista...
poate nu se intreceau, doar "se grabeau in aceeasi directie"

#8
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Nu cred ca conteaza in ce masina faceau curse...dar daca era vreo Dacie cred ca era deja uitat incidentu  -_-

#9
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003
Pacat ca n-a crapat...data viitoare sa se gandeasca tasu` de doua ori daca sa cumpere Lambo sau o carutza.

#10
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 tkd29, on Jun 26 2008, 23:05, said:

Pacat ca n-a crapat...data viitoare sa se gandeasca tasu` de doua ori daca sa cumpere Lambo sau o carutza.

asa e.
daca crapa stiam sigur ca pe viitor nu va omori pe cineva...pe cand asa inca sunt dubii

#11
dean

dean

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 25.09.2005
ce frumoasa-i viata cu bani multi in buzunare!!!
nu se aplica sanctiuni pentru ca se fac cercetari,nu se deschide dosar penal,ci se aplica circumstantele atenuante..bine ca nu a fost un accident grav si DOAMNE FERESTE!!!

#12
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

 dean, on Jun 26 2008, 23:10, said:

bine ca nu a fost un accident grav
Vezi ca n-ai vazut filmul bun.

#13
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003

 spare-me, on Jun 26 2008, 23:08, said:

asa e.
daca crapa stiam sigur ca pe viitor nu va omori pe cineva...pe cand asa inca sunt dubii

E foarte trist cand sunt implicate si persoane nevinovate, dar cand o mierlesc smecherii astia vitezi singuri nu am nici o urma de regret, chiar am o satisfactie cand aud ca sa ma dus un rege al soselelor.

#14
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 tkd29, on Jun 26 2008, 23:21, said:

E foarte trist cand sunt implicate si persoane nevinovate, dar cand o mierlesc smecherii astia vitezi singuri nu am nici o urma de regret, chiar am o satisfactie cand aud ca sa ma dus un rege al soselelor.

corect. mai ales ca sunt convins ca si daca ar fi omorat pe cineva...sigur ar fi scapat cu ajutorul relatiilor si banilor

#15
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,845
  • Înscris: 22.11.2007
Nu va inteleg atitudinea asta atat de impotriva celui cu Lamborghini. Daca era vrunul cu vreo dacie la fel vorbeati? Va dati seama nimeni nu e de acord cu fitzele si figurile lui, insa de aici si pana la a spune ca mai bine o mierlea, ca erati mai fericiti bla bla e cale lunga.

Urat lucru sa doresti moartea cuiva indiferent de ceea ce a facut ! Il mai injuri, il mai bagi in aia masii,ii mai dai o bucata in gura insa nu poti sa ii doresti unui om sa moara. Sau cum zicea tkd ca el are satisfactii cand moare cate un rege al soselelor..........urata atitudine :)

Suntem oameni inainte de toate!

#16
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003

 bossake, on Jun 27 2008, 00:00, said:

Nu va inteleg atitudinea asta atat de impotriva celui cu Lamborghini. Daca era vrunul cu vreo dacie la fel vorbeati? Va dati seama nimeni nu e de acord cu fitzele si figurile lui, insa de aici si pana la a spune ca mai bine o mierlea, ca erati mai fericiti bla bla e cale lunga.

Urat lucru sa doresti moartea cuiva indiferent de ceea ce a facut ! Il mai injuri, il mai bagi in aia masii,ii mai dai o bucata in gura insa nu poti sa ii doresti unui om sa moara. Sau cum zicea tkd ca el are satisfactii cand moare cate un rege al soselelor..........urata atitudine :)

Suntem oameni inainte de toate!

Cand o sa ai si tu o masina cu un smecher pe contrasens si vine spre tine si nu se fereste si te obliga sa iesi de pe sosea ca sa nu mori ca fraieru o sa iti schimbi atitudiea. Abia atunci o sa ma intelegi de ce nu am nici un regret cand crapa cate un figrant ca asta.

Edited by tkd29, 26 June 2008 - 23:18.


#17
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 bossake, on Jun 27 2008, 00:00, said:

Nu va inteleg atitudinea asta atat de impotriva celui cu Lamborghini. Daca era vrunul cu vreo dacie la fel vorbeati? Va dati seama nimeni nu e de acord cu fitzele si figurile lui, insa de aici si pana la a spune ca mai bine o mierlea, ca erati mai fericiti bla bla e cale lunga.

Urat lucru sa doresti moartea cuiva indiferent de ceea ce a facut ! Il mai injuri, il mai bagi in aia masii,ii mai dai o bucata in gura insa nu poti sa ii doresti unui om sa moara. Sau cum zicea tkd ca el are satisfactii cand moare cate un rege al soselelor..........urata atitudine :)

Suntem oameni inainte de toate!

si daca mureau sau vor muri cele doua femei din fiatul ala lovit...tot asa vei considera ?...

#18
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008
sigur nu a fost intrecere! pe Dorobanti circula Lambo bara la bara...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate