Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

Curtatul femeilor în 2021

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
1047 replies to this topic

#55
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Asta este din ciclul, cum sa mai f. tem femeile, ca doara de asta nu ne putem lipsi. :lol:

#56
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,106
  • Înscris: 09.01.2007

View Posttehnics, on 08 septembrie 2021 - 13:21, said:

Karax, tu n-ai habar ce vor femeile. Asa ca nu ne mai explica.

Mah, toate asculta Brahms si citesc Istoria civilizatiei universale, iar in sondaje rezulta ca primul lucru la care se uita la un barbat e FUNDUL.
Asa ca omul cu 'muschii' nu e departe de statistici.

View PostCr1spy, on 08 septembrie 2021 - 13:33, said:

..........

who tfck is Eeckstein ?!

#57
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

View PostCr1spy, on 08 septembrie 2021 - 13:33, said:

Asta este din ciclul, cum sa mai f. tem femeile, ca doara de asta nu ne putem lipsi. Posted Image

Am explicat în primul mesaj că e vorba de "curtat", nu de "agăţat".
Sunt convins că mă pot abţine de la sex o perioadă mult mai lungă decât te poţi abţine tu, Cr1spy, de la a vitupera aiurea-n tramvai.

#58
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 16.05.2015
Nu stiu prin ce catune locuiti/prince medii va invartiti, dar Bucurestiul geme de femei singure (de toate varstele), in cautare de relatii (stabile sau mai putin stabile). Cunosc personal pe unele care au ajuns sa se cupleze cu barbati care sunt mult sub nivelul lor, atat financiar cat si intelectual, din cauza ca in Bucuresti nu sunt barbati disponibili.

#59
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
La ce ai scris pe forum, ma cam indoiesc...

#60
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 16.05.2015
Sfatul meu este sa nu mai fiti atat de beta si sa nu mai puneti femeile pe un soclu pentru ca de asta sunteti singuri.

#61
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postborhot, on 08 septembrie 2021 - 13:54, said:

Nu stiu prin ce catune locuiti/prince medii va invartiti, dar Bucurestiul geme de femei singure (de toate varstele), in cautare de relatii (stabile sau mai putin stabile). Cunosc personal pe unele care au ajuns sa se cupleze cu barbati care sunt mult sub nivelul lor, atat financiar cat si intelectual, din cauza ca in Bucuresti nu sunt barbati disponibili.
N-are nicio treaba nivelul cu sexul. Probleme cu capul sa nu aiba si aici sunt multi, chiar daca aparentele inseala. Dar femeile ii cam miros, in general. Al saselea simt, deh.

#62
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 16.05.2015
Pai de ambele sexe pot fi cu capul. Mai ales dupa o varsta...

#63
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Barbatii stiu mai putin sa se fereasca (si cum) de femeile nebune, numai pe forum cate victime bantuie... ca niste zombie.

#64
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,262
  • Înscris: 29.12.2006

View PostYoda, on 08 septembrie 2021 - 09:03, said:

Hai, să vă aud şi pe voi ce aveţi de spus.

Spun ceva simplu: Banii, la care se adaugă responsabilitatea şi o bună creştere a bărbatului, e ca şi în vorba aia: "mersul pe jos, face piciorul frumos".

Astea toate curtează o femeie în "Anul Domnului" 2021 ! Da da, adevăr grăiesc ! Posted Image

Edited by lupini, 08 September 2021 - 14:14.


#65
BucsaMobilul

BucsaMobilul

    Bucșeanul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,852
  • Înscris: 02.11.2016
Toți vrem să fim speciali dar facem aceleași lucruri. :)

Apropo, un bărbat știe instinctual dacă o fată e atrasă de el, că doar nu vrea să recunoască e altă treabă : "era ea supărată.. /e o femeie mai complicata../încă suferă din relații trecute".. Hai mă ce naiba..

Edited by BucsaMobilul, 08 September 2021 - 14:32.


#66
clara1

clara1

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 393
  • Înscris: 07.12.2020

View Postborhot, on 08 septembrie 2021 - 13:54, said:

Nu stiu prin ce catune locuiti/prince medii va invartiti, dar Bucurestiul geme de femei singure (de toate varstele), in cautare de relatii (stabile sau mai putin stabile). Cunosc personal pe unele care au ajuns sa se cupleze cu barbati care sunt mult sub nivelul lor, atat financiar cat si intelectual, din cauza ca in Bucuresti nu sunt barbati disponibili.

În București niciodată nu au fost bărbați suficienți pentru un anumit tip de femei.

Tot timpul au fost cam 5 femei la un bărbat cum vor ele.

Sau și 10 femei disponibile la un bărbat singur. Dar nu orice fel de bărbat și să arate urât.

Bucureștiul geme de zeci de mii de femei între 26 și 35 de ani singure care au situație bună și nu își găsesc bărbații pe care îi vor ele.

Sunt peste tot astea - în mall-uri, pe străzi în mașini scumpe, în firme private și peste tot.

Se întreabă între ele dacă nu cunosc pe vreunul singur, dacă nu s-a despărțit vreunul și să îl cunoască ele.

Sunt genul de femei care vor bărbații care au și 10 de unde să aleagă ei pe una.

Sunt foarte pretențioase și ce vor ele sunt foarte rari și sunt luați repede de bărbați de altele tot ca ele.

#67
rodxtr

rodxtr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 10.02.2006

View Postclara1, on 08 septembrie 2021 - 14:30, said:


Detaliaza ca sunt curios.Posted Image
Ce doresc,Ce pretentii au ele?
Ca poate sunt si altii care doresc sa stie cum sa le abordeze pe aceste femei de 26-35 ani.

Ah si cel mai important. Unde le gasim. :))

Edited by rodxtr, 08 September 2021 - 14:40.


#68
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postoverseas, on 08 septembrie 2021 - 13:49, said:

Mah, toate asculta Brahms si citesc Istoria civilizatiei universale, iar in sondaje rezulta ca primul lucru la care se uita la un barbat e FUNDUL.
Asa ca omul cu 'muschii' nu e departe de statistici.



who tfck is Eeckstein ?!
Unul care imi ridica artificial cotatia de like-uri. Nu stiu ce urmareste, eu doar avertizez lumea despre aceasta crestere falsa a cotatiei pe piata de useri.

#69
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,622
  • Înscris: 12.06.2010

View Postclara1, on 08 septembrie 2021 - 10:47, said:

După o vârstă numai serios alege o femeie și nu îi mai arde de copilării cu glume și povești spuse să râdă ea.

Femeie trecută de 45 de ani care se îngrijește de aspect și greutate realizată material cu case, mașini și bani, realizată profesional, măritată de 20 de ani, un copil de 19 ani ce a ales din vreo 2000 de bărbați între 45 și 55 de ani și cum a făcut selecția foarte rapid

Prima selecție eliminatorie

- înălțimea sub 1.85 și greutatea peste 85 de kg trecută la profil, cei care nu erau profesional ce vroia ea
...........
Concluzie - o femeie trecută de 45 de ani poate să cunoască și 2000 de bărbați într-o lună.

Din ăștia elimină rapid 1500 - direct de cum arată în poze.
Din cei 500 rămași și care arată bine în poze elimină rapid pe cei cu probleme după divorț și rămân maxim 50.
Din cei 50 mai elimină rapid pe cei trecuți de 50 de ani și rămân vreo 20.
Din ăștia 20 între 45 și 50 de ani face selecție extrem de simplă - îi alege pe unii îmbrăcați doar în hainele statului.

La final rămân doar 4 din vreo 2000.
Intreg rationamentul este dupa aparente. Daca pe un site bifezi toate criteriile astea in 5 minute ai rezultatul final. Probabil 30 minute sa reduci esantionul la 50, apoi 30, apoi 10 si in final 4 dupa cum scrii.
Dar sa cunosti 2000 de persoane e alta mancare de peste. Daca aloci 10 minute pentru un individ vei avea nevoie de 20000 minute. O luna de 30 de zile are 43200 minute. Cam greu cu matematica... Mai doarme lumea, mai mananca, mai merge la munca.
Iar 2000 sa-i insiri pe ata nu merge. Ia incearca sa faci 10 persoane sa vina la interval de 10 minute fiecare. Doar o ora iti ia sa vorbesti cu toti.

Edited by lucianburjuiul, 08 September 2021 - 14:53.


#70
BucsaMobilul

BucsaMobilul

    Bucșeanul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,852
  • Înscris: 02.11.2016
Sfaturi pentru ăștia mai tineri? Gen 20..

Tinderul mi se pare o porcărie, îmi apar numai tipe frumoase și fără creier sau urate dar cu pretenții uriașe (ele grase vai steaua lor vor bărbat de 1,85, fit și... Înțelegeți voi)

#71
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,880
  • Înscris: 14.10.2008
Tinder imi recomanda vara-mea in 2013. Dupa ce se prefigura deja esecul cu iubirea mea platonica.

#72
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Posttehnics, on 08 septembrie 2021 - 13:21, said:


Karax, tu n-ai habar ce vor femeile. Asa ca nu ne mai explica.
Ce sa vrea? Protectie si gene sanatoase
Dar nu de ce vor ele e vorba

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate