Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

Nokia XR21

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
mirc2003

mirc2003

    Emo biliar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,610
  • Înscris: 16.03.2008
Salutare, azi am facut trecerea de la 7.2 la XR21, totul pare ok, dimensiunile telefonului nu sunt cu mult mai mari fata de Nokia 7.2 (acesta avand de la inceput husa) si cel mai probabil se va purta dezbracat, daca-i atasez o husa devine arma alba.
Va voi tine la curent cu experienta de utilizare (daca mai este cineva interesat de aceasta marca candva lider de piata).
Happy Easter!

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,110
  • Înscris: 30.08.2006
Nokia trebuia sa parieze pe android de la inceput dar nu s-a intamplat si nici Microsoft nu a mai tinut pasul. In momentul acesta Nokia nu reuseste sa exceleze la ceva. Vad ca are niste preturi fabuloase la un telefon entry level. Ce e atat de deosebit la el ?

#3
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,416
  • Înscris: 13.01.2011
Deeci... nu au murit de tot, încă se zbat  😁
Din ce văd la specificații, este aproape chinezul meu, la corp, zona camerelor seamănă.

Dacă este sub capotă ce cred eu, este bine.
Ce are în plus Nokia, rezistența aia ,,militară ".
Ce are în minus față de al meu, 2 giga ram, cred că și o cameră, plus un ecran mai mic, cu toate diferențele astea la un preț puțin mai mare.

În principiu, eu zic că este ok  👍

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate