Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare/transfer Android<...

Tableta cu SnapDragon 8 Plus Gen ...

Ielele

Fiscal / viza pe contract vanzare...
 La multi ani @nicu131!

procura?

Xiaomi aduce pe piața din Ro...

Ariana 22 ani din Ploiesti are ne...
 Noul BMW seria 3:Sedan și To...

taxe si cheltuieli cu masini suv

CIV RAR parc auto

Tractor prin programul rabla
 Care cada de baie e mai buna?

Sfat upgrade ram și ssd

Sonoma 14.3 iMac i5 Late 2013

Reclama peste imagine Samsung 32M...
 

Cosmote ofera cartele moca pe strada

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
blondutz19

blondutz19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 18.11.2008
degeaba dau cartele moca daca semnalul lasa de dorit, la ostrov in tulcea  orange si cosmote sunt morti nu au acoperire deloc ,vodafone si zapp full signal :D

#20
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ofera cartele pe strada?!  :lol:  , nu iti fac si pantofii? ... ce disperati.

#21
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Nu inteleg de ce deranjeaza pe unele persoane ca firma X sau Y ofera cartele gratuit sau ce mai ofera ei. Nu va influenteaza pe voi cu nimic , nu va obliga nimeni la nimic..stati fratilor linistiti si nu va mai da-ti cu fundul de pamant ca X si Y ofera gratuit si ca sunt disperati.

#22
Taddy

Taddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 21.01.2009

View Postblondutz19, on Apr 13 2009, 11:36, said:

degeaba dau cartele moca daca semnalul lasa de dorit, la ostrov in tulcea  orange si cosmote sunt morti nu au acoperire deloc ,vodafone si zapp full signal :D

Sunt convins ca asta e motivul pentru care aceste cartele gratuite NU se impart la Ostrov in Tulcea :)

#23
bufny

bufny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 347
  • Înscris: 19.12.2005
scuze, sunt off topic si imi cer scuze, dar nu stiu unde sa postez si nu cred ca merita sa deschid topic nou.

Daca are cineva optiunea free-style activata, si nu se zgarceste de 1 cent sa imi trimita un MMS sa vad daca mi-am facut bine setarile de MMS pe telefon. Daca se ofera cineva, va rog dati-mi un PM sa va dau numarul.

Multumesc la toti (si la cei care se ofera si la cei care nu se ofera).

#24
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,630
  • Înscris: 20.10.2006
Iti trimit eu un mms de pe Orange daca vrei.

#25
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 02.06.2005
Da ma sa dea la toata lumea. Sa dea la romani cartele sa vorbeasca populatia. :w00t:
Vad ca unii paranoici vodafone, rds au nceput cu "astia..nu se inosesc sa dea moca". Daca ar incepe si e sa dea parca-i vad: mda, respectul pt oameni.  :)
Nu vad ce e rau in asta. Si RDS a mers din usa in usa cu telefon mobil+cartela si? Foarte bine! Sa sara cu oferte sa se omoare intre ei macar sa ne fie noua (consumatorilor) mai bine ;)
De acord?

#26
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006

View PostdreaQ, on Apr 13 2009, 20:23, said:

Vad ca unii paranoici vodafone, rds au nceput cu "astia..nu se inosesc sa dea moca". Daca ar incepe si e sa dea parca-i vad: mda, respectul pt oameni.  :)
Vai ce comparatii pertinete. 1 cartela cu 1 euro credit de la cosmote si 1 cartela cu 10 minute si 10 sms in retea de la orange sigur fac cat un pachet de 5 euro cu samsung c260+cartela vodafone 4 euro sau un pachet huawei+abonament 0 euro.

Edited by nicu13, 13 April 2009 - 21:38.


#27
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View Postnicu13, on Apr 13 2009, 22:37, said:

Vai ce comparatii pertinete. 1 cartela cu 1 euro credit de la cosmote si 1 cartela cu 10 minute si 10 sms in retea de la orange sigur fac cat un pachet de 5 euro cu samsung c260+cartela vodafone 4 euro sau un pachet huawei+abonament 0 euro.
iar pupi ..... rsd-ul ??

#28
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006
Este ceva neadevarat in ce am spus? Asta este singura replica cunoscuta, atotvalabila cand nu poti spune ceva concludent si pe langa faptul ca a devenit rasuflata peste masura nici macar nu este adevarata. Ideea era ca si la vodafone gasesti uneori oferte mai tentante.

Edited by nicu13, 13 April 2009 - 22:12.


#29
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 02.06.2005
A fost poat eo comparatie nitel fortata dar ideea ramane. E foarte bine ca "se dau cartele". Chiar nu ma intereseaza la de cate ori populatia romaniei va ajunge baza fiecarui operator. Repet: sper sa se omoare intre ei sa fie concurenta mai mare ca pe piata pufuletilor si asta doar ca sa castigam noi.  :peacefingers:

Nicu13: incerc sa fiu impartial. Sau nu...sa tin partea abonatului.  ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate