Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...
 

Cosmote ofera cartele moca pe strada

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
blondutz19

blondutz19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 18.11.2008
degeaba dau cartele moca daca semnalul lasa de dorit, la ostrov in tulcea  orange si cosmote sunt morti nu au acoperire deloc ,vodafone si zapp full signal :D

#20
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ofera cartele pe strada?!  :lol:  , nu iti fac si pantofii? ... ce disperati.

#21
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Nu inteleg de ce deranjeaza pe unele persoane ca firma X sau Y ofera cartele gratuit sau ce mai ofera ei. Nu va influenteaza pe voi cu nimic , nu va obliga nimeni la nimic..stati fratilor linistiti si nu va mai da-ti cu fundul de pamant ca X si Y ofera gratuit si ca sunt disperati.

#22
Taddy

Taddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 21.01.2009

View Postblondutz19, on Apr 13 2009, 11:36, said:

degeaba dau cartele moca daca semnalul lasa de dorit, la ostrov in tulcea  orange si cosmote sunt morti nu au acoperire deloc ,vodafone si zapp full signal :D

Sunt convins ca asta e motivul pentru care aceste cartele gratuite NU se impart la Ostrov in Tulcea :)

#23
bufny

bufny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 347
  • Înscris: 19.12.2005
scuze, sunt off topic si imi cer scuze, dar nu stiu unde sa postez si nu cred ca merita sa deschid topic nou.

Daca are cineva optiunea free-style activata, si nu se zgarceste de 1 cent sa imi trimita un MMS sa vad daca mi-am facut bine setarile de MMS pe telefon. Daca se ofera cineva, va rog dati-mi un PM sa va dau numarul.

Multumesc la toti (si la cei care se ofera si la cei care nu se ofera).

#24
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,601
  • Înscris: 20.10.2006
Iti trimit eu un mms de pe Orange daca vrei.

#25
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Da ma sa dea la toata lumea. Sa dea la romani cartele sa vorbeasca populatia. :w00t:
Vad ca unii paranoici vodafone, rds au nceput cu "astia..nu se inosesc sa dea moca". Daca ar incepe si e sa dea parca-i vad: mda, respectul pt oameni.  :)
Nu vad ce e rau in asta. Si RDS a mers din usa in usa cu telefon mobil+cartela si? Foarte bine! Sa sara cu oferte sa se omoare intre ei macar sa ne fie noua (consumatorilor) mai bine ;)
De acord?

#26
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006

View PostdreaQ, on Apr 13 2009, 20:23, said:

Vad ca unii paranoici vodafone, rds au nceput cu "astia..nu se inosesc sa dea moca". Daca ar incepe si e sa dea parca-i vad: mda, respectul pt oameni.  :)
Vai ce comparatii pertinete. 1 cartela cu 1 euro credit de la cosmote si 1 cartela cu 10 minute si 10 sms in retea de la orange sigur fac cat un pachet de 5 euro cu samsung c260+cartela vodafone 4 euro sau un pachet huawei+abonament 0 euro.

Edited by nicu13, 13 April 2009 - 21:38.


#27
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View Postnicu13, on Apr 13 2009, 22:37, said:

Vai ce comparatii pertinete. 1 cartela cu 1 euro credit de la cosmote si 1 cartela cu 10 minute si 10 sms in retea de la orange sigur fac cat un pachet de 5 euro cu samsung c260+cartela vodafone 4 euro sau un pachet huawei+abonament 0 euro.
iar pupi ..... rsd-ul ??

#28
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006
Este ceva neadevarat in ce am spus? Asta este singura replica cunoscuta, atotvalabila cand nu poti spune ceva concludent si pe langa faptul ca a devenit rasuflata peste masura nici macar nu este adevarata. Ideea era ca si la vodafone gasesti uneori oferte mai tentante.

Edited by nicu13, 13 April 2009 - 22:12.


#29
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
A fost poat eo comparatie nitel fortata dar ideea ramane. E foarte bine ca "se dau cartele". Chiar nu ma intereseaza la de cate ori populatia romaniei va ajunge baza fiecarui operator. Repet: sper sa se omoare intre ei sa fie concurenta mai mare ca pe piata pufuletilor si asta doar ca sa castigam noi.  :peacefingers:

Nicu13: incerc sa fiu impartial. Sau nu...sa tin partea abonatului.  ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate