Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...
 

Orange_helper

* * * * - 8 votes
  • Please log in to reply
14840 replies to this topic

#1009
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,961
  • Înscris: 29.04.2006

View PostEagle Raider, on 22 noiembrie 2014 - 19:44, said:

se mai schimba produsele din oferta de black friday? anul trecut se schimbau zilnic, vad ca anul asta nu s-au schimbat

o sa imi raspund singur la intrebare :D se pare ca oferta a fost una singura, stocurile sau produsele nu s-au modificat. nu inteleg de ce se promoveaza sloganul "a început vânătoarea
de Black Friday în fiecare zi, până pe 30 Noiembrie" se induce ideea cum ca in fiecare zi ai ceva nou, cand defat in fiecare zi ai acelasi lucru.

#1010
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postbethlen, on 23 noiembrie 2014 - 20:36, said:

E o problema cu afisarea resurselor la abonamentul meu, fluture 11. In contul meu scrie un anumit nr de MB ramasi, la info cost imi apare altceva. Acum o luna am activat o optiune de internet si nu am consumat toate resursele in acea luna, probabil de-acolo sa fie diferenta. Poate faceti o verificare sa imi spuneti care-i treaba

Salut,
Sigur, verificam si revenim cu un raspuns. Avem nevoie de datele tale; te rugam sa ni le trimiti in mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

View Postcrisstian, on 23 noiembrie 2014 - 21:22, said:

Orange Helper.
In contul meu nu mai gasesc sectiunea ,,istoric actiuni". Este vorba de locul unde se gasesc toate solicitarile mele transmise in scris din contul meu catre Orange.
Ati scos aceasta sectiune sau iar aveti probleme cu platforma online?

Salut,
Sectiunea "istroric actiuni" se afla in "setari cont".
O zi buna,
Orange Helper

Edited by Orange_helper, 24 November 2014 - 10:27.


#1011
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Vreau sa portez un abonament Vodafone pe cartela prepay Orange, dar titularu contractului nu poate sosi. Si nu am nici altceva. Cum pot proceda ca sa portez

Edited by madalinmdl1, 24 November 2014 - 11:12.


#1012
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006
Salut! Până acum ceva timp aveam activată o opțiune din orange young și aveam facebook nelimitat. De luna asta am anulat opțiunea respectivă și mi-am creat eu o opțiune tot în orange young. Mai am facebook nelimitat sau nu ?

#1013
garett

garett

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 41,874
  • Înscris: 28.06.2006

View PostEagle Raider, on 24 noiembrie 2014 - 10:08, said:

o sa imi raspund singur la intrebare Posted Image se pare ca oferta a fost una singura, stocurile sau produsele nu s-au modificat. nu inteleg de ce se promoveaza sloganul "a început vânătoarea
de Black Friday în fiecare zi, până pe 30 Noiembrie" se induce ideea cum ca in fiecare zi ai ceva nou, cand defat in fiecare zi ai acelasi lucru.
In fiecare zi ai o noua pagina cu "Stoc epuizat" Posted Image
Asta de exemplu e priceless! Posted Image
Din categoria: "Este, da' s-a terminat!" Posted Image Posted Image

Attached Files

  • Attached File  BF.JPG   118.97K   53 downloads

Edited by garett, 24 November 2014 - 12:38.


#1014
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postmadalinmdl1, on 24 noiembrie 2014 - 11:11, said:

Vreau sa portez un abonament Vodafone pe cartela prepay Orange, dar titularu contractului nu poate sosi. Si nu am nici altceva. Cum pot proceda ca sa portez
Salut,
Doar titularul de contract poate solicita portarea numarului de telefon. Mai exact, este necesar ca acesta sa se prezinte in cadrul unui magazin Orange cu actul de identitate si cartela SIM corespunzatoare numarului de telefon ce se doreste a fi portat.
O zi buna,
Orange Helper

#1015
crisstian

crisstian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 958
  • Înscris: 21.06.2004

View PostOrange_helper, on 24 noiembrie 2014 - 10:26, said:

Salut,
Sectiunea "istroric actiuni" se afla in "setari cont".
O zi buna,
Orange Helper
Am gasit. Multumesc.

#1016
note

note

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 23.11.2014
Orange este nevoie de o inbunatatire radicala a hartii voastre de pe site-ul orange.ro  exemplu: Google Maps cum este la Vodafone sau Telekom..
Clientul nu intelege nimic din harta voastra iar simpla cautare dupa numar de localitate sau nuantele de portocaliu nu este de ajuns si poate induce clientul in eroare.
Rog a se tine cont ca o harta gen satellite view arata seriozitate si transparenta fata de client.

#1017
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postsebastian98, on 24 noiembrie 2014 - 11:58, said:

Salut! Până acum ceva timp aveam activată o opțiune din orange young și aveam facebook nelimitat. De luna asta am anulat opțiunea respectivă și mi-am creat eu o opțiune tot în orange young. Mai am facebook nelimitat sau nu ?
Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat, pentru verificarea situatiei.

O zi buna,
Orange Helper

#1018
bambucea76

bambucea76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 14.02.2009
Inca o data Orange dovedeste cat de "serios" este. Fac o solicitare de modificare de abonamentinainte de data de facturare, primesc altceva, revin , spun ca se rezolva si nimic. Sunt anuntat ca am cerut sa revin la vechile conditii, asta dupa multe discutii cu angajatii lor. Mi se spune ca un contract nu se face decat pe 24 de luni, nu exista 12 luni, asa este oferta, care oferta nu stiu, am cerut doar sa prelungesc contractual cu ei.
Mare greseala.

#1019
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Dar titularu e arestat in spania pentru 5 ani. Eu no sai plătesc abonamentul deci se va pierde si numarul

#1020
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postbecali, on 23 noiembrie 2014 - 21:37, said:

Poate nu au vazut domnii de la Orange, v-am trimis si inregistrarea convorbirii
Salut,
Colegii nostri iti vor trimite un raspuns la sesizarea ta. Te rugam sa astepti raspunsul acestora.
O zi buna,
Orange Helper

#1021
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postnote, on 24 noiembrie 2014 - 14:19, said:

Orange este nevoie de o inbunatatire radicala a hartii voastre de pe site-ul orange.ro  exemplu: Google Maps cum este la Vodafone sau Telekom..
Clientul nu intelege nimic din harta voastra iar simpla cautare dupa numar de localitate sau nuantele de portocaliu nu este de ajuns si poate induce clientul in eroare.
Rog a se tine cont ca o harta gen satellite view arata seriozitate si transparenta fata de client.

Salut,
Harta zonala a serviciilor Orange se bazeaza pe simulare computerizata si reprezentare la scara.
Iti multumim pentru sugestii; le-am transmis colegilor nostri.
O zi buna,
Orange Helper

#1022
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,213
  • Înscris: 23.08.2014
Buna,
Am facut ieri o comanda in magazinul online.Am primit email si sms in care se spune ca se va livra comanda azi.Ma intereseaza daca aceste mesaje sint credibile, adica ar trebui sa astept azi curierul sau sint mesaje automate, iar livrarea se face in functie de alte criterii.Multumesc

#1023
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
Sunt credibile, eventual sună la Cargus. Eu am comandat vineri, am primit sms ca se va livra luni,  s-a livrat duminică :)

#1024
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,616
  • Înscris: 23.03.2010
Orange chiar isi bate joc de noi cu magazinul asta online, in sectiunea cu BF la telefoane marea majoritatea sunt cu 'Stoc epuizat',

#1025
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,213
  • Înscris: 23.08.2014

View Postbadsica, on 25 noiembrie 2014 - 10:21, said:

Orange chiar isi bate joc de noi cu magazinul asta online, in sectiunea cu BF la telefoane marea majoritatea sunt cu 'Stoc epuizat',
si eu am ales alt telefon, nu ce imi doream initial, dar oricum mia placut reducerea la abonament mai mult.Problema cu epuizarea stocului apare si la restul comerciantilor, insa la telefoane este mai deosebita deoarece raman doar cele mai scumpe.Ar fi bun daca ar asigura stocul cat decat, adica macar in gama , daca nu la un model anume, macar pentru cei care aleg si abonament.Adica, daca tot fac abonament, macar sa fie telefonul dorit sau unul din aceasi gama.
Promotia e pana pe 30 dar stocul e gol deja pe smart low/mid.

#1026
cr1s5t1

cr1s5t1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 13.11.2014
E stoc epuizat pe toata oferta, au mai ramas doar cateva petarde pana in 100E.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate