Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boloboc digital

Intarziere turnare sapa peste ipat

Intrebare toyota prius

Recomandare Placa Video
 Mai exista in tara canale de tip ...

Huawei Freebuds 5i vs OPPO Enco A...

De ce pestele si fructele de mare...

Recomandare dezumidificator silen...
 Lungime minima traseu frigorific ...

Restaurante pescaresti prin impre...

De ce se taie unii cu lama? Non-s...

Întrebare de noob
 Rezistenta la caldura vara

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

Revolut, crypto si taxe
 

Problema cu HD655B

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
In primul rand as dori sa motivez deschiderea unui subiect nou deoarece pe topicul dedicat acestui modem am foarte mici sanse sa mi se raspunda.

Acum as vrea sa trec la problema pe care o am de cateva zile, si anume nu pot sa modific absolut nicio setare a modemului pentru ca primesc eroarea: "Voice is busy. Please try again later.". E de mentionat ca oricat as astepta acest "later" eroarea persista. Fie ca vreau sa modific vreun port sau parola la wifi, sau orice alta setare primesc aceasta eroare.

Am folosit o agrafa ca sa ii dau un restore to factory settings dar face la fel, ba chiar nu mai pot nici sa imi bag userul si parola de acces la net, acum folosind modemul vechi ca varianta de rezerva.

Astept cateva sugestii, sau macar un firmware ca sa vedem daca asta e problema.

#2
Kilobyte

Kilobyte

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 22.05.2007
salut,

daca ai fi folosit functia search pentru problema ta ai fi gasit rezolvarea  ;)

softul din modem este dus, trebuie sunat la suport tehnic si sa iti trimita echipa tehnica sa iti schimbe modemul  :P

#3
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
Multumesc mult. Rectific si greseala din titlu: HG655B.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate