Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boloboc digital

Intarziere turnare sapa peste ipat

Intrebare toyota prius

Recomandare Placa Video
 Mai exista in tara canale de tip ...

Huawei Freebuds 5i vs OPPO Enco A...

De ce pestele si fructele de mare...

Recomandare dezumidificator silen...
 Lungime minima traseu frigorific ...

Restaurante pescaresti prin impre...

De ce se taie unii cu lama? Non-s...

Întrebare de noob
 Rezistenta la caldura vara

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

JOCURILE OLIMPICE PARIS 2024...fo...

Revolut, crypto si taxe
 

avarie usoara solenza

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
draz

draz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 58
  • Înscris: 17.07.2005
Salutare,

Intrucat ieri mi-am gasit masina lovita(dacia solenza) pe dreapta spate (si nu am casco) v-as ruga sa-mi recomandati un service unde as putea sa rezolv problema.

Mersi

#2
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.952
  • Înscris: 09.12.2004
de aici mergi vreo 2 km inainte si apoi virezi stinga si mergi vreo 300m unde o sa vezi pe dreapta service-ul care repara ieftin si bine.

Gizas, cum vrei tu sa primesti o recomandare sau sfat cind nu stim din ce colt de tara esti???? :)

#3
draz

draz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 58
  • Înscris: 17.07.2005

 Evergreen, on 22nd July 2009, 02:36, said:

de aici mergi vreo 2 km inainte si apoi virezi stinga si mergi vreo 300m unde o sa vezi pe dreapta service-ul care repara ieftin si bine.

Gizas, cum vrei tu sa primesti o recomandare sau sfat cind nu stim din ce colt de tara esti???? :)


ma scuzati :).....bucuresti

#4
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.952
  • Înscris: 09.12.2004
bun asa...acum cred ca poti incerca la un atelier mai mic din cartierul tau ca sa iesi ieftin sau la un garaj al unei firme de taxi (de ex. cei din Sos Glucoza sau undeva in berceni pe linga sere mai e unul - str. drumul binelui parca - la taxialexander)

daca nu e grava buba, ia un amic ce se pricepe, chit, smirghel, vopsea la spray, grund si tot ce trebuie si iese la culoare cumva...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate