Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...
 AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 

Relatia virtuala online cu un alt barbat, este inselat ?

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
327 replies to this topic

#55
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,106
  • Înscris: 29.01.2016

View Postsurcix, on 30 ianuarie 2021 - 19:29, said:

Ma consider un familist convins, eu nu as face ever asa ceva, si nici nu as pune-o pe ea in astfel de situatie. O iubesc foarte mult, din multe motive. Americanul nu este un Gal Gadot, dar avea ditamai penisul. Cred totusi ca este mai interesata de fantezia in sine de relatie interzisa si ascunsa decat de alte aspecte. S-a ferit dumnezeieste, cu parole si amprente si browser ascuns, etc. Fanteziile lor erau despre cheating wife, wife sharing, si altele. Ea incearca acum sa ma convinga ca e doar fantezie, nu ar pune in practica, chiar daca ar fi din oras, dar cum pot crede asta avand in vedere 2 luni de astfel de lucruri si ascunzisuri ?
E fantezie pana devine realitate. E vb doar de timp.
Daca vrei sa testezi daca e o fantezie si atat, cumpara-i un bilet de avion pana in America, sa vezi daca se duce la el.
Eu cred ca asta e doar inceputul, asa ca, daca nu va mai simtiti apropiati unul de altul, mai bine va vedeti fiecare de viata lui.

#56
surcix

surcix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 24.05.2004

View Postsilesax, on 30 ianuarie 2021 - 20:16, said:

unde drac să evolueze?  Posted Image))))
Mereu vor sa fie dorite si iubite. Dar mereu i-am spus, mai in gluma mai mult, daca pleaca de la mine, macar sa plece la mai bine !

#57
rim80

rim80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 06.04.2020

View Postgeorge_eu25, on 30 ianuarie 2021 - 19:19, said:

Acum online,maine-poimaine live.E doar o chestiune de timp si imprejurari!
Asta a fost doar preludiul!Posted Image

#58
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021

View Postsurcix, on 30 ianuarie 2021 - 20:06, said:

Poate ca asa e. Sper sa nu fie doar circumstante atenuante.
E fix cum zic io. Nu te lua dupa cei de aici ca-s mai bosorogi si comunisti cum ca cica sa o lasi, baga divort, e courva etc. Bullshituri. Daca te hotarasti sa devii mai open-minded, poti sa intrii si tu in joculete cu ei. Swing, threesome-uri virtuale. Da, vorbesc serios. Lumea e prea inchistata pe ideea rudimentara de familie traditionala, indrumari cretine din biblie si alte consuetudini conjugale expirate.

#59
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postsilesax, on 30 ianuarie 2021 - 20:16, said:


unde drac să evolueze?  :)))))
Bine ca ti-ai gasit prieten. :)))))
Sa vada ce inseamna sentimente, nu doar din gura.

#60
surcix

surcix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 24.05.2004

View PostAngela456, on 30 ianuarie 2021 - 20:18, said:

Eu as vrea sa spuna initiatorul ce inseamna relatie virtuala ca daca doar discuti cu un om fara implicații si aluzii de alta natura si el o vede relatie inseamna  ca ceva nu e in regula cu el, sau poate nu intelwg eu termenul de relatie online.
Am descris relatia.. Poze nud, discutii sexuale aproape zilnic. Se arunca foarte des vorba ca se iubesc... De revelion eu am lucrat. Ne-am urat la multi ani la 12 noapte timp de 4 minute. Cu el a vorbit 8 ORE de revelion...

#61
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009

View PostAngela456, on 30 ianuarie 2021 - 20:18, said:

Eu as vrea sa spuna initiatorul ce inseamna relatie virtuala ca daca doar discuti cu un om fara implicații si aluzii de alta natura si el o vede relatie inseamna  ca ceva nu e in regula cu el, sau poate nu intelwg eu termenul de relatie online.
Tu ai citit ce facea doamna sau ai sarit introducerea??, ori ai si tu discuții nevinovate cumva de iei repede doamna n brate? 🙄🙄

#62
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postsurcix, on 30 ianuarie 2021 - 20:19, said:


Mereu vor sa fie dorite si iubite. Dar mereu i-am spus, mai in gluma mai mult, daca pleaca de la mine, macar sa plece la mai bine !
Asa da, macar esti sincer. Big like.

#63
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

View Postsurcix, on 30 ianuarie 2021 - 20:19, said:

Dar mereu i-am spus, mai in gluma mai mult, daca pleaca de la mine, macar sa plece la mai bine !

Și tu poți "mai bine", să știi, oricine poate... :justsaying:

#64
surcix

surcix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 24.05.2004

View Post_InterStellar_, on 30 ianuarie 2021 - 20:20, said:

E fix cum zic io. Nu te lua dupa cei de aici ca-s mai bosorogi si comunisti cum ca cica sa o lasi, baga divort, e courva etc. Bullshituri. Daca te hotarasti sa devii mai open-minded, poti sa intrii si tu in joculete cu ei. Swing, threesome-uri virtuale. Da, vorbesc serios. Lumea e prea inchistata pe ideea rudimentara de familie traditionala, indrumari cretine din biblie si alte consuetudini conjugale expirate.
Si eu am kink-urile mele, si as fi fost de acord cu multe dintre ale ei, daca nu s-ar fi intamplat totul pe la spatele meu, fara stirea mea

#65
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009

View Postsurcix, on 30 ianuarie 2021 - 20:19, said:


Mereu vor sa fie dorite si iubite. Dar mereu i-am spus, mai in gluma mai mult, daca pleaca de la mine, macar sa plece la mai bine !
Pai ai zis ca alesese bine.. americanu era.... :))))

#66
Angela456

Angela456

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,003
  • Înscris: 23.07.2018

View Postsurcix, on 30 ianuarie 2021 - 20:21, said:


Am descris relatia.. Poze nud, discutii sexuale aproape zilnic. Se arunca foarte des vorba ca se iubesc... De revelion eu am lucrat. Ne-am urat la multi ani la 12 noapte timp de 4 minute. Cu el a vorbit 8 ORE de revelion...
Scuze, nu am citit pe aici decat putin. Mi a atras atentia titlul. Ce spui tu e deja altceva si da, cred si eu ca e ceva ce te baga la idei.

#67
mannick

mannick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,039
  • Înscris: 08.08.2018
Eu zic ca o relatie merge atat timp cat amandoi au de castigat de pe urma ei (emotional, sexual, fizic). Daca unul dintre parteneri simte ca vrea mai mult, celalalt poate sa-i acorde libertatea de a obtine ceva in plus, ori poate sa fuga departe, daca nu se poate adapta. Nu poti obliga o persoana sa fie cu tine doar in conditiile tale. Asa ca poti opta, ramai cu ea si o lasi sa obtina ceva ce evident nu primeste destul, atat timp cat ceea ce primesti de la ea compenseaza frustarile tale, ori cauti pe altcineva.

#68
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Post_InterStellar_, on 30 ianuarie 2021 - 20:20, said:


E fix cum zic io. Nu te lua dupa cei de aici ca-s mai bosorogi si comunisti cum ca cica sa o lasi, baga divort, e courva etc. Bullshituri. Daca te hotarasti sa devii mai open-minded, poti sa intrii si tu in joculete cu ei. Swing, threesome-uri virtuale. Da, vorbesc serios. Lumea e prea inchistata pe ideea rudimentara de familie traditionala, indrumari cretine din biblie si alte consuetudini conjugale expirate.
Iniatiator, iti surade ideea aceasta ?

#69
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,749
  • Înscris: 08.10.2004
importanta lucrurilor in o casnicie:

barbat:
1. sex
2. sex dupa primu sex
3. liniste
4. mancare

femeie:
1. sa i se acorde importanta. zeita
2. idem 1 la patrat
3. sex
4. 1 again.

vezi  unde va incadrati  ambii si stii unde e relatia

Edited by smoke, 30 January 2021 - 20:26.


#70
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
:lol:

View PostJayanti, on 30 ianuarie 2021 - 20:22, said:



Și tu poți "mai bine", să știi, oricine poate... :justsaying:
Tare asta cu :justsaying:

#71
surcix

surcix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 24.05.2004

View PostCr1spy, on 30 ianuarie 2021 - 20:25, said:

Iniatiator, iti surade ideea aceasta ?
Da, dar discutat liber. NU cu ascunzisuri si pe la spatele meu

#72
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View Post_InterStellar_, on 30 ianuarie 2021 - 20:04, said:


Pai da, il considera mai smecher, e mai dotat etc. E o evadare si atat. Vrea sa se simta dorita, apreciata in continuare de alti barbati. Daca aflai ca isi punea poze goala pe reddit si primea likeuri de la mii de barbati ce faceai, divortai de ea? Asta NU e inselat. E un joc, o distractie virtuala care cel mai probabil nu se va concretiza, nerezultand in intalniri cu barbati straini. Femeile vor sa se joace, sa isi exploreze senzualitatea, sex-appeal-ul & shiet.

Pune și tu niște poze goală pe aici ca sa mai ieșim din rutina asta sa le dam in cap conformiștilor
Hai sa explorăm...



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate