Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
macOS 15 Sequoia

Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces
 Dovada lucru firma desfiintata

Zone de facut casa

Recomandare service Maserati in B...

Drenaj ape pluviale
 Incompatibilitate router Digi Mer...

Lada frigorifica vs congelator

Rezerve periuta de dinti Woya

Promisiunile și realizarile ...
 Recomandare soundbar

Controller dual step down MAX8734A

Nu pot citi stickurile USB

Promisiunile și realizarile ...
 

2007 Skoda Fabia 2

- - - - -
  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#109
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

View PostSCANIA FREAK, on Mar 31 2007, 21:27, said:

Apply punga de McDonald's Yoda !  :lol: :lol:

Yeah right... numa' sa nu uiti s-o scoti la sfarsit (punga) altminteri o platesti de noua...  :P

#110
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
nu cred ca au mai fost imaginile astea oficiale

Attached Files



#111
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003
mie imi place... :P
dar sa mai scada preturile co 1000 euro   ..

#112
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,027
  • Înscris: 04.02.2007
Si mie imi place...sper doar sa aiba pretul competitiv...ca altfel..ne trezim cu un Logan care sa`l depaseasca ca si cu alte masini faine...

#113
kumbhaka

kumbhaka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.04.2006

View PostEl_Cid, on Apr 1 2007, 08:03, said:

Uratica masina. Au stricat mai toate modelele in ultimul timp :)

In comparatie cu loganu' arata super.... Nu cred ca exista masina mai urata ca loganu' in toata lumea asta mare  :nonobad:
Cehii sau ales cu masini cat de cat frumusele... nu cred ca pot fi comparate cu uratenia patrata care se fabrica la Colibasi  :o

#114
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View Postkumbhaka, on Apr 29 2007, 08:23, said:

In comparatie cu loganu' arata super.... Nu cred ca exista masina mai urata ca loganu' in toata lumea asta mare  :nonobad:
Cehii sau ales cu masini cat de cat frumusele... nu cred ca pot fi comparate cu uratenia patrata care se fabrica la Colibasi  :o


daca ma intrebi pe mine, aceasta skoda imi pare mult mai urata decat loganul. La fel ca si roomsteru, care mi se pare o hidosenie a naturii, si multipla arata mai bine ca mpv-ul cehesc ;)

#115
El_Cid

El_Cid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 29.03.2004

View Postkumbhaka, on Apr 29 2007, 08:23, said:

In comparatie cu loganu' arata super.... Nu cred ca exista masina mai urata ca loganu' in toata lumea asta mare  :nonobad:
Cehii sau ales cu masini cat de cat frumusele... nu cred ca pot fi comparate cu uratenia patrata care se fabrica la Colibasi  :o
mie mi se pare mai urata decat loganul. adica e un fel de struto-camila cu deisgn furat din 10 masini parca. Cand ma uit din spate-lateral parca au imprumutat de la A3, din lateral are linie de mini sau swift mai nou :D.
Logan patratos cum e nu-mi aduce a design imprumutat, dar poate si din cauza ca-l vezi zilnic de mii de ori iti provoaca o lehamite fata de designul masinii :)

#116
nmarius1

nmarius1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 14.01.2007
Si mie imi place. Toti scot tot felul de modele cat mai fistichii. Ford fiesta sau fusion arata mai bine? Fara sa vreau sa jignesc pe cineva, cei care isi iau Logan sunt tarani sau mai saraci, rugineste in cateva luni ca n-are tabla galvanizata, e proasta si e facuta pentru romani. Cei carora le mai si place loganul sunt prosti sau bolnavi. Priviti un clasament al masinilor din punct de vedere al fiabilitatii (primele 100 de pozitii). Skoda sta destul de bine. Matizul e pe 79. Unde apare loganul? Loganul nu va aparea curand in vreun clasament, tot asa cum nu apar nici masinile chinezesti sau indiene ieftine. Romaximus, te rog nu-mi spune ce caracteristici bune are loganul... am condus unul si e oribil.  http://www.20auto.ro...a...=29&start=0

#117
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007

View Postnmarius1, on May 5 2007, 22:54, said:

Si mie imi place. Toti scot tot felul de modele cat mai fistichii. Ford fiesta sau fusion arata mai bine? Fara sa vreau sa jignesc pe cineva, cei care isi iau Logan sunt tarani sau mai saraci, rugineste in cateva luni ca n-are tabla galvanizata, e proasta si e facuta pentru romani. Cei carora le mai si place loganul sunt prosti sau bolnavi. Priviti un clasament al masinilor din punct de vedere al fiabilitatii (primele 100 de pozitii). Skoda sta destul de bine. Matizul e pe 79. Unde apare loganul? Loganul nu va aparea curand in vreun clasament, tot asa cum nu apar nici masinile chinezesti sau indiene ieftine. Romaximus, te rog nu-mi spune ce caracteristici bune are loganul... am condus unul si e oribil.  http://www.20auto.ro...a...=29&start=0

Am vazut Loganuri carora li se opreste motorul din senin - intr-o flota de firma . Loganul e ca si second-handurile uzate - stii ca te risti sa ramai in pana , ca te costa reparatiile , dar vrei ceva cu 4 roti si un volan .

#118
TrapJaw

TrapJaw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 16.04.2007
nmarius1 esti mai prost ca noaptea taica, du-te la stana cu astfel de afirmatii, te rog, poate la berbecuti o sa li se para credibil ce spui matale. De la discutii despre Fabia2 ati ajuns iarasi la aberatii despre Logan. Dumnezeule, ce bolnavi psihic pe forumurile astea!

Edited by TrapJaw, 05 May 2007 - 22:07.


#119
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003

View Postnmarius1, on May 5 2007, 22:54, said:

Si mie imi place. Toti scot tot felul de modele cat mai fistichii. Ford fiesta sau fusion arata mai bine?
...zicala latinilor...gusturile nu se discuta
...dar cum am mai spus mie imi place Fabia 2


View Postnmarius1, on May 5 2007, 22:54, said:

Fara sa vreau sa jignesc pe cineva, cei care isi iau Logan sunt tarani sau mai saraci, rugineste in cateva luni ca n-are tabla galvanizata, e proasta si e facuta pentru romani. Cei carora le mai si place loganul sunt prosti sau bolnavi.
..cred ca aici unii se vor simti jigniti....
..apropo  care e dupa tine semnificatia cuvintului "taran" ??   :naughty:

Edited by eb2e2, 05 May 2007 - 22:17.


#120
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
va rog sa lasati atacurile la persoana deoparte (nmarius & trapjaw). cat despre afirmatiile lui nmarius, parerea mea e ca ascund frustrari adanci (fara sa o ia ca o jignire), pentru ca cineva care are o masina mai buna decat alta ar trebui sa-l doara undeva de cum sunt cei ce iau masini mai ieftine. oricum,atitudine de nota 2 pentru respectivul, un grup de oameni nu pot fi calificati doar pe baza faptului ca au o masina. se numeste generalizare si e una dintre cele mai mari tampenii care se pot face.

So.. nu vreau sa mai aud categorisiri de astea, primul care calca pe bec are o pauza de 2 saptamani

#121
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007

View Postromaximusro, on May 5 2007, 23:43, said:

ascund frustrari adanci [/color]

Oamenii vor vrea mereu sa epateze - de aceea vezi atatea masini de lux sh .

Sunt putine persoanele ce isi dimensioneaza corect nevoile in raport cu veniturile , iar pentru restul acest dezechilibru va genera conflicte .

#122
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
tocmai,la noi nu s-a ajuns ca masina sa fie doar masina, adica un mijloc care te deplaseaza dintr-un punct in altul , intr-un anumit confort, intr-un anumit buget etc. Nu neg ca masina e si un exponent al statusului social, insa la noi consider ca de multe ori se incearca fortarea unei imagini mai "potente" decat are in realitate proprietarul masinii

#123
edward_o

edward_o

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 24.04.2007
Fata si interiorul sunt super! Cand apare break-ul?
Attached File  skodafabiakombibigbc6.jpg   9.35K   81 downloadsAttached File  skoda_fabia_combi.jpg   107.5K   60 downloads

#124
brebe85

brebe85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 31.10.2004
e posibil la toamna

Edited by MAK, 21 June 2007 - 05:36.


#125
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Mult mai frumoasa Skoda Roomster la design,asta e uratica si copiata dupa Swift si Lancia,insa o copie nereusita.

#126
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,364
  • Înscris: 14.06.2006
Pe 24 mai a fost lansata la Mamaia noua Skoda Fabia.Acest vehicul va inlocui in curand vechiul model de Fabia.La proiectarea trenului de rulare a noului model Skoda Fabia, o prioritate a constituit-o dorinta de a obtine un confort sporit si o tinuta de drum cat mai buna. Din punctul de vedere al unei utilizari cat mai eficiente a spatiului disponibil si din motive de siguranta pasiva, combinatia motor amplasat transversal – tractiune fata s-a dovedit a fi alegerea optima.

Edited by MAK, 21 June 2007 - 05:36.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate