Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6517 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#5023
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Cand ai imunitatea mare...

Quote

Stie cineva daca sunt ceva reglementari de viteza in Bulgaria/Grecia sau daca mi se aplica nefiind cetatean al tarii respective


#5024
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,823
  • Înscris: 07.06.2014
Atunci cand si fantomele sunt cetateni europeni cu drepturi ...

From 13 august 2018 - 10:27:

Am reusit sa surprind in cateva video-uri prezenta unor demoni\spirite

From 13 august 2018 - 10:38:

Nu vreau sa pun la dispozitia tuturor asa ceva, ne putem intalni la un suc sau intr-un parc ceva.

From 13 august 2018 - 10:44:

Pai daca public video-ul aici cu siguranta ajunge pe youtube si o sa am eu probleme dupa.

From 13 august 2018 - 10:44:

Ce fel de probleme?

From 13 august 2018 - 11:01:

cu gdpr-ul asta, posibil sa-l dea in judecata ca le publica datele fara acordul lor

Edited by Dany_Darke, 13 August 2018 - 11:46.


#5025
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Mie cea mai nasoala chestie mi se pare racaitul cu acele de scos nervul. Cand nervul era partial mort, nici nu-mi mai facea anestezie. Extractia de molar imi place, doar ca mi-e scarba de sange si de tamponul ala de tifon.
Cand radioul dentistului era pe Kiss FM, imi era mai usor, dar pe National FM e horror. Am 2 masele lipsa si nu vreau implant.


#5026
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ace Ventura după o săptămână la Vaslui

Quote

Salut!
Aș vrea să știu dacă există ceva site pe net unde scrie calificare, funcția pe care o are orice om, ca să aflu dacă o persoană spune adevărul său nu că lucrează undeva. Știu de LinkedIn însă cică nu este universal.
Pentru studii, am găsit persoana ca absolvent de liceu însă ca și absolvent de licență văd că nu găsesc așa ușor.
Este vorba de niște persoane cu care țin legătura pe internet, un amic m-a întrebat odată "îți place munca de detectiv sau cu ce te ajută să afli despre ei?" iar acea întrebare parcă m-a activat.
O persoană își poate falsifica, zic eu, întreg profilul online (la liceu a pus promoție însă la facultate NU), să creeze poze, clipuri, câte și mai câte, dacă ar avea un scop destul de înalt.
Eu merg pe analiză, super detaliere, să nu rămână urmă de dubii.
Ar mai fi detalii de luat în calcul dar mi-am zis că prima dată merg pe veridicitatea profilului.
Cine vrea să mă ajute, mă ajută, cine nu, nu!


#5027
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Gheimăru e gheimăr nu știe de altele


Quote

am si eu o problema cand ridic de mouse laserul acela de jos de sub mouse atinge padul si fara pad la fel si mi se misca tinta sageata se intampla poate stie careva setari sa schimb distanta sau ceva de genu am LED in settings la mouse ma poate ajuta cineva mousul se numeste t7!tomoko mousul

Quote

asa sunt invatat la counter strike .... ms pt sfat mi-a fost de ajutor dar totusi sti cum se numeste ledul de sub mouse? poate exista la setari.


#5028
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,151
  • Înscris: 19.09.2005

Quote

Nu toata lumea si-a luat permisul batran si pe medicamente ca tine. Cand il iei la 18 ani, poti conduce 3 zile la rand.


#5029
aproape40

aproape40

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 07.07.2018

Quote

Se pare că tu nu ştii viaţa lui Ion Antonescu, mai informează-te. ştiu că ai crezut că eu aş zice că el era seful statului in 1907, el era atunci alt sef nu al statului.


#5030
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Dacă un monstru gigant, asemănător SF Godzilla ar ataca, în New York, armata ar reacţiona prima?


#5031
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
The Office varianta Dorohoi

Colegul de birou

Quote

mi-a transmis 4 tipuri diferite de infectii sexuale dupa ce am luat masa cu el, mi-a dat sa beau prea mult, si am ajuns la el
in pat. a insistat sa facem sex fara prezervativ, din pacate am fost naiva si am acceptat

Edited by waterman, 16 August 2018 - 11:23.


#5032
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,151
  • Înscris: 19.09.2005

Quote

....
Iar aburul condensat nu este doar apa distilata ci si demineralizata.


#5033
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,499
  • Înscris: 19.04.2009

Quote

Noi am observat dupa prima zi ca l-au muscat dar am banuit tantarii sau canapeaua bunicului


#5034
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Am avut un vis ciudat, se facea ca a fost un concurs pe tema ''cum facem lumea sa uite de povestea cu numarul de inmatriculare suedez''?
a cistigat varianta ''bastonul si gazul iritant''!
Ce stupizenii pot visa!


#5035
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Adică doar o dată

Quote

Buna ziua,
In urma cu ceva timp am avut probleme cu un magazin din oras care in nerepetate randuri mi-a vandut mie si membrilor familiei mele produse expirate si stricate.


#5036
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Bunica gameriță și nepotul agramat

Quote

Eu am 2 laptop-uri.
Una al meu si una bunicii mele.


#5037
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008

Quote

Forumul Softpedia > Life & Entertainment > Muzica > Dezbateri / Generalitati > Scoala Agenti de politie Campina

Militienii au talent...

#5038
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Afară cu calamina

Quote

Cu a doua ii dau pana in 5000 de turatii si se elimina calamina care se depunde... in rest nu am treaba


#5039
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

Quote

Am auzit ca la spitalul din Mangalia lucreaza cel mai bun medic ortoped, specializat in alungirea oaselor ...

La 1.71 ma simt mic si nu stiu ce sa fac ca sa castig in plus cm. Am trecut de 18 ani si nu cred ca mai cresc ...


Quote

Deja esti troll, la 1.71 nu esti mic, esti "average", esti in standarde. Eu am 1.74 si ma doare la ciocan de inaltime, nu am avut vreun impediment din pricina ei.
Daca ai gasit vreo capra..ia si tu un scaunel ceva.


#5040
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,823
  • Înscris: 07.06.2014
cand te prinde disperarea sa fii si tu bagat in seama cu ceva, zici ca:

From 19 august 2018 - 08:45:

voi credeti ca privirea este mereu in cerc. adica gen daca era bila mai mica si priveai in fata....te vedeai din spate
[...] voi demonstra si asta


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate