Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6518 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#4987
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010

Quote

Violeta, urât din partea ta să mă dai de gol, ți-am promis că nu-i spun nimic tinerelului. În fine, sunt în dispoziție bună azi, lasă destăinurile online și treci la aparat, după cum ne-am înțeles. Ce-i cu aria asta, o facem azi științific? Teoretic clar nu, practic!


#4988
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
violeta avand nickul vyorela?

Edited by flavius18, 15 July 2018 - 20:12.


#4989
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,899
  • Înscris: 28.11.2006
Nu, esti departe...

PS Telenovela continua, ramaneti cu noi!

Quote

Bună ziua, sunt vecinu`
Din start vă spun că femeia mă calomniază. Cucoana a rupt din ce am zis doar partea care i-a convenit. Io am spus așa: Te-am văzut goală. Pe internet ai fi regina BBW sau Hairy. Vă jur că în tufa pe care am zărit-o înainte să orbesc intrase o vrabie.
Doamna e așa de grasă că se simte forța de gravitație. Vă rog să transmiteți deci colegului de pe topicul flat earth (îl știți voi care Posted Image ) că gravitația există. Pentru demonstrație să ia legătură cu cucoana.
Noi toți vecinii așteptăm cu nerăbdare să vedem puștiul. Cu toții bănuim că e un caracter peternic și neînfricat, dacă are curaj să doarmă cu muntele în pat. A: și orb.
Oricum, trebuie să aibă inima tare, că pe hol iubitoarea de artă are o replică în mărime naturală a statuii lui Traian cu maidanezul. Pe pereți numai tablouri de Pierre BrassauPosted Image ...
Iar replica "tu cu mine, sex oricand am eu chef, si pustiu nu afla nimic" e reală, doar că a fost mugită de respectiva, că de atunci de frică ies pe geam din casă (am vederea pe partea cealaltă) să nu mă prindă balena și să mă stoarcă. Nu, nu stau la parter, cobor de la etajul trei pe sfori făcute din cearșaf!

Quote

Bună seara, sunt puștiul.
Vreau să spun că primele contacte le-am avut cu doamna pe când eram la pubertate, pe Yahoo Messenger. Când mi-a spus că e mai mare decât mine am jubilat. Ce puștan nu vrea o aventură cu o tipă matură. nu?
Dar ea se referea la dimensiuni!!! Când mi-a trimis prima poză cu dânsa a trebuit să trec de la monitorul 4:3 la unul 16:9 ca să o văd. Brațele tot nu încăpeau pe monitor...
Motivul pentru care nu a s-a mai culcat cu cineva de atâția ani e simplu: nu mai încape nimeni în patul ei triplu. Mi-a arătat pe messenger vibratorul cu care se chinuie singură. Era un extinctor. Industrial.
Recunosc, sărăcia mă împinge să accept cazarea gratis și plata taxelor la universitate. Momentan iau lecții de alpinism pentru a mă putea sui pe doamna și mi-am procurat cursuri de speologie, pentru că, odată cățărat, știți foarte bine ce trebuie să fac...Scriu momentan și o carte autobiografică, al cărei titlu va fi ,,Pe culmile resemnării”.
O ultimă rectificare, există poze pe internet care ar putea fi confundate de o persoană neavizată cu doamna. De fapt sunt fotografii din spațiu ale Terrei.
A, că uitam: pe perete are ceva ce credeam că e o blană de tigru. Mi-a mărturisit că e Pufi, pisoiul ei pe care l-a călcat din greșeală când mergea la bucătărie să-și bea găleata de cafea. După ce l-a dezlipit de pe talpă l-a pus pe perete căci așa îl va avea pentru totdeauna lângă ea...
Rugați-vă pentru mine, dragi colegi!


#4990
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
lectii de alpinism si cursuri de speologie :D

#4991
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ultima invenție mondială - mașina cu o pedală !!!
Lume lume haideți intrați să o vedeți doar acuma cât puteți !!!

Quote

Si  vin si eu cu o idee mai buna: cum ar fi sa ai o singura pedala pe care sa apesi si sa aiba 3 trepte , prima acceleratia care accelereaza decat daca apesi usor, apoi ambreiajul la care tot asa apesi usor si apo i frana care se apasa calcata la maxim. Sau macar 2 pedale una frana+ambreiaj alta acceleratia.


#4992
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Chiar așa...

Quote

Cum nu sunt mulţumit (exceptând excepţiile) de direcţia în care merge lumea, mi-am permis să scriu această "aberaţie"... (


#4993
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Vreau și eu cum să Google

Quote

Salutare!
Vreau sa fac un site.
Site-ul il voi face eu in html, dupa multe tutoriale si citit despre html mi-am dat seama ca-l pot face chiar eu exact cum vreau.
N-am ideea cum este treaba cu site-urile,trebuie sa platesti ceva licenta?
Dupa ce am scris codul si totul arata cum trebuie, cum il fac sa apara pe net cand caut pe google?,imi puteti spune sau da un link la un video/articol in care se explica cum se face?


#4994
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

Quote

"Asta este problema ta? Nevasta-mea este bolnava psihic."
Răspuns: Eh. Așa face toate.

#4995
dxfmpanciu

dxfmpanciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,201
  • Înscris: 31.10.2017

Quote

Trezeste-te inainte de a vorbi cu mine
Ca numai alchool din tine vorbeste
Ca ai baut sau nu
Nu imi pasa
Esti asa mereu
Daca mai bei o sa fi de 3x mai ceva
Asa ca eu o sterg


#4996
dxfmpanciu

dxfmpanciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,201
  • Înscris: 31.10.2017

Quote

Parea foarte speriat
E mic
Zice ca il bagam pe nu stiu unde
Sa ii facem rau
Nu vrea necazuri parintilor
Aia e faza
Stiu ce gandeste
Mmmdea Posted Image

Edited by dxfmpanciu, 19 July 2018 - 11:22.


#4997
OPEDI

OPEDI

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,729
  • Înscris: 16.11.2017

Quote

Incep sa cred ca era mai bine cand luai medicamentele.

Quote

ba le iau, chiar ieri am facut injectia

Quote

verifica-i termenul de valabilitate, ori o fi contrafacuta ...


Quote

Nici injectiile nu mai sunt ce au fost...

Edited by OPEDI, 20 July 2018 - 11:47.


#4998
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,855
  • Înscris: 27.09.2008

Quote

In tarile cu apa calda
Expresia asta o vad destul de folosita pe acest forum,de ce,de unde se trage?
O avea legatura cu perioada neagra dinainte de 90 ,cand era program de apa calda si caldura?
Cine o foloseste,de ce o face si ce vrea sa expuna cu ea


#4999
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010

Quote

Odata nevasta-mea s-a suparat si a aruncat cu tigaia dupa mine. Ca sa evit lovitura, m-am dat pe spate foarte mult asa cum facea Neo in film. Nu stiu cum de am reusit miscarea. De atunci am stiut ca e ceva in neregula. As putea fi chiar eu Alesul.


#5000
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008
"Beculeste ceva si nu stiu ce"...

Quote

La un turism [...] apare in bord SHIFT și săgeți,când în sus, când în jos,in timpul mersului.


#5001
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,842
  • Înscris: 07.06.2014
si continuarea

From 20 iulie 2018 - 20:08:

poate are viteza prea mare si o anunta ca risca sa decoleze -> shift ↑ - urmeaza sa schimbi directia in sus


#5002
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,014
  • Înscris: 13.11.2016
Cum danseaza o masina ?

Quote

atunci cand dau intr-o groapa , masina da sa traga de cur , simteam cum "o lua curu intr-o parte"


#5003
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

Quote

Am observat că atunci când închid ochii si strâng tare din ei , când sunt închiși si ii apas cu degetele si strâng si din ei zbor intr o lume sf, dacă ma gandesc la un extraterestru imi apare un extraterestru dar nemaivăzut si dupa merg dintr o gaură în gaura si e vorba de noroc sa ajung in alt spațiu si cred ca am descoperit o nouă funcție a imaginatiei si a creierului , cred că am descoperit cum putem merge in universuri diferite.. incercati


#5004
dxfmpanciu

dxfmpanciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,201
  • Înscris: 31.10.2017
Analfabet convins

Quote

Cun nasc atuncia cei cu ge ul feminin care au 21.1-51.1 ani copii
Copii se nasc ai zis va se incepe cu p este puturos
Nu sa te rogi
Asta e valabil doar la cei cu genul feminin pentru a naste un copil


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate