Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
COPA AMERICA 2024

Presedintele Romaniei 2024. Cine ...

Recomandare usa interior izolata ...

Comunitatea de bicicliști - ...
 macOS 15 Sequoia

Top Zone Rezidence Victor Brauner

Curatare ferestre de adezivul fol...

Placare scara exterioara acces
 Dovada lucru firma desfiintata

Zone de facut casa

Recomandare service Maserati in B...

Drenaj ape pluviale
 Incompatibilitate router Digi Mer...

Lada frigorifica vs congelator

Rezerve periuta de dinti Woya

Promisiunile și realizarile ...
 

TIR Hodlmayer ucigas pe Valea Oltului

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

#37
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,239
  • Înscris: 09.01.2007
Prietene, treaba e simpla. Un dobitoc cu TIR era pe contrasens in fata. Din punctul meu de vedere ala subiectiv a fost tentativa de omor si, daca aveam cu ce, ii zburam capul de pe umeri. Acel dobitoc in speta este in mod clar un gandac jegos de cea mai joasa speta care trebuie starpit dintre oamenii civilizati. Ma consolez cu gandul ca odata idiotul ii va face figura asta unui mafiot tigan sau cam asa ceva, caz in care si-o va lua pe coaja mai mult decat va putea suporta... Sub-oamenii de genul acelui TIR-ist pur si simplu abuzeaza animalic de avantajul tonelor-forta si de lipsa unor prevederi legale severe.
In rest, spre deosebire de tine, eu nu-ti doresc sa mai ai asemenea intamplari de intampinat in viata.

#38
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,239
  • Înscris: 09.01.2007
Si inca ceva pt cei care au impresia ca am scris ca sa ma jeluiesc inutil si penibil. Daca in locul meu era vreunul cu un jeepan mare gen Q7 nu incapea unde am incaput eu si deci era strivit de TIR-ul ucigas. Meditati la asta.
Sau sa zicem ca nu ma ajuta Dumnezeu sa am o reactie echilibrata si calma, adica sa trag maxim dreapta fara sa ma izbesc in parapet, muream linistit pe sensul meu de mers cu dreptatea in mana. Mare consolare !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate