Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Santorini și restul Cicladelor

- - - - -
  • Please log in to reply
1847 replies to this topic

#55
corrnel

corrnel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 14.05.2006

 almona, on 2nd September 2009, 12:54, said:

http://www.booking.c...kout=2009-09-13



Sunt sigura ca in cele 10 minute n-ai avut timp sa citesti si impresiile celor care au stat acolo si care confirma ca de cat dai de atata primesti. Lasand-o deoparte pe englezoaica aia care n-a gasit pasta si periuta de dinti, cafea si pliculete de ceai in camera (nu ne-a spus daca aveau papuci si halat de baie :lol: ) toti cei care au postat s-au plans de mizeria din baie ca nu prea au avut apa calda si ca s-au "electrocutat" la dus.

Cand am citit postul tau am crezut ca n-am vazut bine si ca este pretul pe persoana pt 6 zile. 26 euro camera = 13 euro de persoana in midlle season mi se pare un pret suspect de mic si pt Paralia Katerini.

PS. N-o lua ca pe un repros. Pur si simplu nu vreau sa te injure altii.

adevarul este ca nu ii suport pe greci si am o parere proasta despre ei si imi este putin teama de ce o sa gasesc acolo.  am citit si eu impresiile turistilor cazati la hotelul unde voi fi si eu si toti au zis ca este curat. eu sper sa prind vreme superba si sa nu stau prea mult in camera  B) . o sa bantui toata insula.


acum 2 ani am fost intr-un circuit prin italia si la intoarcere am vizitat corfu (destul de frumoasa insula din ce am apucat sa vad) si am tranzitat grecia si bulgaria. am dormit o noapte intr-un orasel din grecia la un hotel cu toti peretii interiori din gips-carton. bubuia hotelul cand s-a pus toata lumea sa omoare tantarii cu prosopul  :lol: . am oprit si intr-un orasel si am fost la un fast-food si a fost imposibil sa ma inteleg cu ei. nu vorbeau decat greceste, totul era scris in greceste. ca sa comand un hamburger m-am folosit de toate cunostiintele mele, mai aveam putin si dadeam din maini ca o gaina sa priceapa aia ca vreau cu carne de pui. o tineau pe a lor cu "elefteria tatzikis palaria ela ela pedracusaiiia" si io cu "ma in pashtele si christosii mamii voatre, ma sunteti turci, chinezi, ma nu pricepeti : cu pui, cichin, cotcodac-cotcodac"  :roflmaofast:  nici nu degetul nu puteam sa le arat ca nu stiam ce dracu erau tocaturile alea din vasele din care faceau hamburgerii.
o alta amintire nasoala o am de pe serpentinele din muntii lor, stand si in spatele autocarului, mai aveam putin si  :puke:  . urati munti au, piatra seaca.

asa ca eram convins ca nu o sa mai pun piciorul in grecia, in viata vietilor mele. frumusetea insulei si faptul ca e linie directa si au aeroport pe insula m-a facut sa ma razgandesc.

Edited by corrnel, 02 September 2009 - 15:22.


#56
Luiza4

Luiza4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.07.2009
buna.
a fost cineva in santorini cu vreo agentie din rethymno?cat a costat?

#57
Pitzifelnic

Pitzifelnic

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,409
  • Înscris: 06.03.2009

 Luiza4, on 2nd September 2009, 17:26, said:

buna.
a fost cineva in santorini cu vreo agentie din rethymno?cat a costat?
Am fost, dar zau daca mai stiu cat am dat. Stiu ca fiind in extrasezon (octombrie) am negociat cu grecul la sange si pana la urma am iesit cu vreo 25-30% mai ieftin decat ce era afisat in general. Tipul avea agentia undeva langa mare, cam in dreptul portului si inchiria si masini (noi am inchiriat si masina de la el). Oricum, poti sa mergi linistita, vezi doar sa-ti dea chitanta si voucher ca sa ai si tu o dovada ca i-ai dat banii si n-ai nicio problema.
Dar daca te uiti pe forumul de Creta, se discuta extensiv problema asta.

Edited by Pitzifelnic, 02 September 2009 - 17:20.


#58
Luiza4

Luiza4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.07.2009
:))da stiu.de acolo am fost trimisa aici

#59
adragu76

adragu76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 07.02.2008

 corrnel, on 2nd September 2009, 16:20, said:

adevarul este ca nu ii suport pe greci si am o parere proasta despre ei si imi este putin teama de ce o sa gasesc acolo.  am citit si eu impresiile turistilor cazati la hotelul unde voi fi si eu si toti au zis ca este curat. eu sper sa prind vreme superba si sa nu stau prea mult in camera  B) . o sa bantui toata insula.
acum 2 ani am fost intr-un circuit prin italia si la intoarcere am vizitat corfu (destul de frumoasa insula din ce am apucat sa vad) si am tranzitat grecia si bulgaria. am dormit o noapte intr-un orasel din grecia la un hotel cu toti peretii interiori din gips-carton. bubuia hotelul cand s-a pus toata lumea sa omoare tantarii cu prosopul  :lol: . am oprit si intr-un orasel si am fost la un fast-food si a fost imposibil sa ma inteleg cu ei. nu vorbeau decat greceste, totul era scris in greceste. ca sa comand un hamburger m-am folosit de toate cunostiintele mele, mai aveam putin si dadeam din maini ca o gaina sa priceapa aia ca vreau cu carne de pui. o tineau pe a lor cu "elefteria tatzikis palaria ela ela pedracusaiiia" si io cu "ma in pashtele si christosii mamii voatre, ma sunteti turci, chinezi, ma nu pricepeti : cu pui, cichin, cotcodac-cotcodac"  :roflmaofast:  nici nu degetul nu puteam sa le arat ca nu stiam ce dracu erau tocaturile alea din vasele din care faceau hamburgerii.
o alta amintire nasoala o am de pe serpentinele din muntii lor, stand si in spatele autocarului, mai aveam putin si  :puke:  . urati munti au, piatra seaca.

asa ca eram convins ca nu o sa mai pun piciorul in grecia, in viata vietilor mele. frumusetea insulei si faptul ca e linie directa si au aeroport pe insula m-a facut sa ma razgandesc.

tare nasol ptr ei ca au munti urati...sa luam ceva paduri din Germania si lacuri din Rusia sa-i facem mai frumosi...ce prosti si grecii astia...

#60
corrnel

corrnel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 14.05.2006

 adragu76, on 5th September 2009, 20:41, said:

tare nasol ptr ei ca au munti urati...sa luam ceva paduri din Germania si lacuri din Rusia sa-i facem mai frumosi...ce prosti si grecii astia...

dom`le asta e parerea mea.... poate esti mata mai umblat si stii mai multe si poate ne povestesti si noua sa ne desteptam, ca vad ca iti place sa te bagi in taina cu texte de genu' "foaie verde curge apa'n begi / grecii ie prosti".

nu am zis ca sunt prosti grecii doar ca nu ii suport si ii bag in ....pe unde au venit.

Edited by corrnel, 08 September 2009 - 22:34.


#61
branaru

branaru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 01.04.2009

 corrnel, on 8th September 2009, 23:33, said:

dom`le asta e parerea mea.... poate esti mata mai umblat si stii mai multe si poate ne povestesti si noua sa ne desteptam, ca vad ca iti place sa te bagi in taina cu texte de genu' "foaie verde curge apa'n begi / grecii ie prosti".

nu am zis ca sunt prosti grecii doar ca nu ii suport si ii bag in ....pe unde au venit.

Nu-i suporti pentru ca nu esti in stare sa porti un dialog cu ei. ce ai face in japonia sau China sau in alta tara asiatica unde nu stiu boaba de engleza. mai plimba-te domnule !

#62
corrnel

corrnel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 14.05.2006

 branaru, on 9th September 2009, 16:34, said:

Nu-i suporti pentru ca nu esti in stare sa porti un dialog cu ei. ce ai face in japonia sau China sau in alta tara asiatica unde nu stiu boaba de engleza. mai plimba-te domnule !

plimba-te matale si lasa-ne.  eram destul de suparat din motive persomale si cand i-am vazut pe idiotii aia de greci din fast-food ca  ranjeau la mine ca retardatii.... parca le ceream sa faca nave spatiale..... de aici si nervii mei si parerea proasta despre greci.....  e o parere subiectiva, pe care am avut-o in urma unei experiente personale asa ca nu vad de unde stii tu de ce nu ii suport.

asa cum m-au enervat grecii aia asa ma enerveaza astia de se baga ca musca in c@c@+. pastreza-ti bai nene sfaturile pt. tine sau pt familia ta, nu imi spune mie sa ma plimb. eu ti-am spus ce sa faci  sau ca nu esti in stare sa faci ceva ? te lua grija (ca sa nu zic altfel) pt mine, ce fac daca ajung in china.....

Imi pare rau ca s-a poluat acest topic..... dar o sa revin la sf. lunii cu poze si informatii despre hotel, mancare, plaja, vreme, etc. Poate o sa vina si altii cu poze si inf. despre restul cicladelor a.i. cei care vor pleca sa afle mai multe.

Edited by corrnel, 10 September 2009 - 19:12.


#63
branaru

branaru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 01.04.2009

 corrnel, on 10th September 2009, 20:00, said:

plimba-te matale si lasa-ne.  eram destul de suparat din motive persomale si cand i-am vazut pe idiotii aia de greci din fast-food ca  ranjeau la mine ca retardatii.... parca le ceream sa faca nave spatiale..... de aici si nervii mei si parerea proasta despre greci.....  e o parere subiectiva, pe care am avut-o in urma unei experiente personale asa ca nu vad de unde stii tu de ce nu ii suport.

asa cum m-au enervat grecii aia asa ma enerveaza astia de se baga ca musca in c@c@+. pastreza-ti bai nene sfaturile pt. tine sau pt familia ta, nu imi spune mie sa ma plimb. eu ti-am spus ce sa faci  sau ca nu esti in stare sa faci ceva ? te lua grija (ca sa nu zic altfel) pt mine, ce fac daca ajung in china.....

Imi pare rau ca s-a poluat acest topic..... dar o sa revin la sf. lunii cu poze si informatii despre hotel, mancare, plaja, vreme, etc. Poate o sa vina si altii cu poze si inf. despre restul cicladelor a.i. cei care vor pleca sa afle mai multe.


Bai nene dupa cum se vede nu esti in stare sa porti un dialog nici in romana dar in alte limbi. Retardat probabil ca esti tu nu grecii care nu au inteles pasareasca ta. crezi ca in romania toti vanzatorii de la fast food stiu limbi straine si sunt licentiati de Sorbona. Si nu te lua de familia mera ca eu nu m-am luat de ata!Iar in aia ca musca esti tu bagat pana peste cap cu limbajul tau vulgar cu tot. Faci probail parte din acei prost crescuti care cred ca li se accepta totul sau li se permite totul. Cand colo nu esti decat un huligan de duzina. si cu asta am incheiat si imi cer scuze celor care le-am poluat topicul

#64
adragu76

adragu76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 07.02.2008
:lol:
Scuze, eu sunt de vina, de la mine a inceput discutia aceasta inutila. Ideea este ca e bine sa ne expunem parerile obiective..ma gandesc ca nu ajuta la nimeni subiectivismul. N-are nici o vina Grecia ca un vanzator de la fast food nu s-a descurcat in engleza cum Romania n-are nici o vina ca i-a fost sortita sa fie locuita de romani. :)
O seara inspirata va doresc tuturor!

#65
catalinache

catalinache

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.05.2006

 adragu76, on 11th September 2009, 17:40, said:

:lol:
Scuze, eu sunt de vina, de la mine a inceput discutia aceasta inutila. Ideea este ca e bine sa ne expunem parerile obiective..ma gandesc ca nu ajuta la nimeni subiectivismul. N-are nici o vina Grecia ca un vanzator de la fast food nu s-a descurcat in engleza cum Romania n-are nici o vina ca i-a fost sortita sa fie locuita de romani. :)
O seara inspirata va doresc tuturor!

Asa este .... Sunt zone din Grecia in care am avut probleme de comunicare... Una dintre ele este Nei Pori unde multi chelneri dadeau semne ca inteleg dar ne aduceau altceva la masa. Iar taxatorii din transportul in comun efectiv nu intelegeau nici o limba straina !

Hai sa nu exageram :) Grecia este fantastica....

Edited by catalinache, 14 September 2009 - 17:54.


#66
marca69

marca69

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 08.09.2009
cand i-am vazut pe idiotii aia de greci din fast-food ca  ranjeau la mine ca retardatii....

asa cum m-au enervat grecii aia asa ma enerveaza astia de se baga ca musca in c@c@+. pastreza-ti bai nene sfaturile pt. tine sau pt familia ta, nu imi spune mie sa ma plimb. eu ti-am spus ce sa faci  sau ca nu esti in stare sa faci ceva ? te lua grija (ca sa nu zic altfel) pt mine, ce fac daca ajung in china.....

Poate o sa vina si altii cu poze si inf. despre restul cicladelor a.i. cei care vor pleca sa afle mai multe.
[/quote]
Pt cel Nervos!! Ca ranjesc Grecii la el!! Uitate la filmulet.
TInos !!!
O insula mica si linistita ,biserica este atractia turistica mai mult acestei insule.Greci foarte multi,de fapt numai greci.
Spre surprinderea noastra toti vanzatorii vorbeau engleza si ranjeau sau zambeau,pe noi nu ne-au enervat.
In fiecare seara de marti este slujba la biserica aflata pe deal.Seara este luminata se vede din golf .
Aleea principala ,care duce la biserica se transforma in bazar ,pe timp de noapte.Este o aglomaratie aproape la fel cum este in Mamaia ,dar de greci,civilizati.
Plaja este langa oras mare linistita ,curata fara galagie.
Studiourile si vilele sunt ieftine 35-40 euro camera pe noapte 2 paturi cu mic-dejun. Depinde cum te descurci in engleza.
Si de fata pe care o avem.
In insula, se gaseste cazare, daca nu vi cu rezervare.
De inchiriat masini ,sunt agentii.60 euro 3 zile.Matiz.Nu cred ca iti trebuie Mercedes.
Taverne multe si ieftine in comparatie cu Mamaia.Mancare proaspata direct din mare.
Toti ranjeau la noi ,ca retardatii si ne aduceau ce pofteam noi.
O insula pt, familisti si oameni crescuti langa  oameni.
Pe cei cu fete de animale, pot trai si langa animale ,Ii tradeaza fetele de tarani care sunt la coada vacii si ajunsi in Grecia.
Cand un ospatar le zambeste ,taranul roman il injura,zice ca este retardat sau se stramba la el.
Nu , asa este comertul si civilizat ,sa zambesti sau sa ranjesti.
Ca cei de mai sus nu sunt obisnuiti cu asa ceva .Nu stiu ce se intampla cu ei ,cand ajung sa dea de civilizatie.Ar trebui sa va acoperiti fetele ca arabii,sa nu se vada ,ca noi cei din Romania va recunoastem.
Voi ne faceti de ras pe unde va duceti si nu ei cei care va zambesc.
Pacat ca sunteti in spatele tastaturi, sa nu va vedem fetele.
Tinos !!
O, insula in care multi de ai nostri daca ar ajunge sar Rataci!!, nu ar sti ce sa faca cu atata liniste,oameni care ranjesc intruna ,si care le aduc mancare proaspta.Dar ei ,nu sunt pt, civilizatie si pt. MAMAIA !!!
Fetele va tradeaza si uitati de ce?
Uitate si matale pe acest link dar sa nu te enervezi.
  Dupa ce vizionezi sa ne scrii despre impresiile matale din Tinos sau alte insule Grecesti.

Da si matale nea Cornele!! click si mareste si vizioneaza cu rabdare pana la sfarsit.
Dar sa nu te enervezi si dupa aceea spune unde este de tine si unde mergem noi?
[url="http://stirileprotv.ro/video/romania-te-iu...vecini/60358215"]http://stirileprotv.ro/video/romania-te-iu...vecini/60358215[/url]

Edited by marca69, 15 September 2009 - 13:20.


#67
dincaemanoil

dincaemanoil

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 186
  • Înscris: 16.05.2008

 marca69, on 15th September 2009, 14:19, said:

cand i-am vazut pe idiotii aia de greci din fast-food ca  ranjeau la mine ca retardatii....

asa cum m-au enervat grecii aia asa ma enerveaza astia de se baga ca musca in c@c@+. pastreza-ti bai nene sfaturile pt. tine sau pt familia ta, nu imi spune mie sa ma plimb. eu ti-am spus ce sa faci  sau ca nu esti in stare sa faci ceva ? te lua grija (ca sa nu zic altfel) pt mine, ce fac daca ajung in china.....

Poate o sa vina si altii cu poze si inf. despre restul cicladelor a.i. cei care vor pleca sa afle mai multe.

Pt cel Nervos!! Ca ranjesc Grecii la el!! Uitate la filmulet.
TInos !!!
O insula mica si linistita ,biserica este atractia turistica mai mult acestei insule.Greci foarte multi,de fapt numai greci.
Spre surprinderea noastra toti vanzatorii vorbeau engleza si ranjeau sau zambeau,pe noi nu ne-au enervat.
In fiecare seara de marti este slujba la biserica aflata pe deal.Seara este luminata se vede din golf .
Aleea principala ,care duce la biserica se transforma in bazar ,pe timp de noapte.Este o aglomaratie aproape la fel cum este in Mamaia ,dar de greci,civilizati.
Plaja este langa oras mare linistita ,curata fara galagie.
Studiourile si vilele sunt ieftine 35-40 euro camera pe noapte 2 paturi cu mic-dejun. Depinde cum te descurci in engleza.
Si de fata pe care o avem.
In insula, se gaseste cazare, daca nu vi cu rezervare.
De inchiriat masini ,sunt agentii.60 euro 3 zile.Matiz.Nu cred ca iti trebuie Mercedes.
Taverne multe si ieftine in comparatie cu Mamaia.Mancare proaspata direct din mare.
Toti ranjeau la noi ,ca retardatii si ne aduceau ce pofteam noi.
O insula pt, familisti si oameni crescuti langa  oameni.
Pe cei cu fete de animale, pot trai si langa animale ,Ii tradeaza fetele de tarani care sunt la coada vacii si ajunsi in Grecia.
Cand un ospatar le zambeste ,taranul roman il injura,zice ca este retardat sau se stramba la el.
Nu , asa este comertul si civilizat ,sa zambesti sau sa ranjesti.
Ca cei de mai sus nu sunt obisnuiti cu asa ceva .Nu stiu ce se intampla cu ei ,cand ajung sa dea de civilizatie.Ar trebui sa va acoperiti fetele ca arabii,sa nu se vada ,ca noi cei din Romania va recunoastem.
Voi ne faceti de ras pe unde va duceti si nu ei cei care va zambesc.
Pacat ca sunteti in spatele tastaturi, sa nu va vedem fetele.
Tinos !!
O, insula in care multi de ai nostri daca ar ajunge sar Rataci!!, nu ar sti ce sa faca cu atata liniste,oameni care ranjesc intruna ,si care le aduc mancare proaspta.Dar ei ,nu sunt pt, civilizatie si pt. MAMAIA !!!
Fetele va tradeaza si uitati de ce?
Uitate si matale pe acest link dar sa nu te enervezi.
  Dupa ce vizionezi sa ne scrii despre impresiile matale din Tinos sau alte insule Grecesti.

Da si matale nea Cornele!! click si mareste si vizioneaza cu rabdare pana la sfarsit.
Dar sa nu te enervezi si dupa aceea spune unde este de tine si unde mergem noi?
http://stirileprotv....vecini/60358215
Am trait sa o vad si pe asta, romanii critica si rad de lipsa de civilizatie a grecilor. Ce am dat noi oare culturii universale in 2000 de ani oare? Pai oameni buni "astia" chiar au creat civilizatia moderna.

#68
adragu76

adragu76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 07.02.2008

 dincaemanoil, on 15th September 2009, 14:53, said:

Am trait sa o vad si pe asta, romanii critica si rad de lipsa de civilizatie a grecilor. Ce am dat noi oare culturii universale in 2000 de ani oare? Pai oameni buni "astia" chiar au creat civilizatia moderna.

Stii foarte bine ca nu "astia", ci mai degraba "aia"..de la grecii aia de acum doua mii de ani a plecat civilizatia vest europeana! Cei de acum n-au nici o treaba cu Socrate..poate doar ca vb un dialect grec asemanator.
Stiu ca Stefan cel Mare a fost un roman deosebit si tare ma-ncanta sa-mi spuna un strain ca "noi" romanii i-am batut de-atatea ori pe turci...dar mai am eu vreo treaba cu Marele Stefan?..:)

#69
biancamch

biancamch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 30.07.2008

 adragu76, on 17th September 2009, 00:40, said:

Stii foarte bine ca nu "astia", ci mai degraba "aia"..de la grecii aia de acum doua mii de ani a plecat civilizatia vest europeana! Cei de acum n-au nici o treaba cu Socrate..poate doar ca vb un dialect grec asemanator.
Stiu ca Stefan cel Mare a fost un roman deosebit si tare ma-ncanta sa-mi spuna un strain ca "noi" romanii i-am batut de-atatea ori pe turci...dar mai am eu vreo treaba cu Marele Stefan?..:)

Pardon! De 3 mii de ani. Minim. Si pana una-alta sunt un popor cu care noi doar visam sa ne comparam , chiar asa "decazuti" cum sunt. Dupa ce i-au potopit romanii si apoi turcii, normal ca nu s-au putut  dezvolta in voie. Ca si noi, de altfel. Cu asta ne scuzam, cu potopirile de diverse origini.

#70
marca69

marca69

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 08.09.2009

 biancamch, on 20th September 2009, 17:56, said:

Pardon! De 3 mii de ani. Minim. Si pana una-alta sunt un popor cu care noi doar visam sa ne comparam , chiar asa "decazuti" cum sunt. Dupa ce i-au potopit romanii si apoi turcii, normal ca nu s-au putut  dezvolta in voie. Ca si noi, de altfel. Cu asta ne scuzam, cu potopirile de diverse origini.
Ai dreptate aici.Am vazut si cateva ruine ale turcilor.
Dar cel mai bine poti vedea in Kos .Vestigii si ale lumi arabe .Cladiri in port si pe insula .
TINOS este mai aproape de Grecia decat o parte din cele ocupate de turci si unele si de arabi ,cativa ani.Destul sa se vada vestigii ale dominatiilor turce si arabe.  
Se pare ca o parte din grecii ,nu uita nici astazi  cei aproape 400 de ani sub turci.

#71
catalinache

catalinache

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.05.2006

 marca69, on 21st September 2009, 08:19, said:

Ai dreptate aici.Am vazut si cateva ruine ale turcilor.
Dar cel mai bine poti vedea in Kos .Vestigii si ale lumi arabe .Cladiri in port si pe insula .
TINOS este mai aproape de Grecia decat o parte din cele ocupate de turci si unele si de arabi ,cativa ani.Destul sa se vada vestigii ale dominatiilor turce si arabe.  
Se pare ca o parte din grecii ,nu uita nici astazi  cei aproape 400 de ani sub turci.

Asa mai invat si eu istorie, ca in scoala n-a fost timp :)

#72
biancamch

biancamch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 30.07.2008
Printre altele, si distrugerea Partenonului li se datoreaza turcilor, in mare parte. Daca nu-si faceau ei acolo depozit de munitie care sa explodeze.... il mai aveam si astazi in picioare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate