Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Relatia virtuala online cu un alt barbat, este inselat ?

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
327 replies to this topic

#307
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
ca doar america e la Brăila se ajunge noaptea cu luntrea, doar sa vrei :)))))

#308
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,510
  • Înscris: 21.04.2014

 futurist, on 08 februarie 2021 - 19:13, said:


Ar fi putut ...


Daca e sa-mi dau friu imaginatiei - asa cum o fac multi pe aici, da, ar fi putut sa se intilneasca amindoi si sa petreaca impreuna o vacanta in Cancun. Ca n-aveau nevoie niciunul de viza. :icecream:

Dar ea n-a avut curiozitatea sa-l cunoasca in carne si oase. Solutii s-ar fi gasit, daca isi dorea intr-adevar acest lucru. :)



#309
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
daaa.. e o sfioasă, deci nu mai am cuvinte, continui să m ă sochezi.. nu știu ce să mai cred 🙄😳😳

#310
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021

 CovertTwo, on 08 februarie 2021 - 04:11, said:

După o fază de asta mai stai împreună doar ca să plătești jumatate de chirie, nu întreagă, atâta tot. S a dus dracu si respect reciproc si tot.
N-are nicio legatura respectul. Doar cei care au construit o relatie foarte solida si au atins o stare nirvanica sunt capabili de astfel de practici fara urma de remorse, gelozie si ce alte cacaturi arhetipale ne dicteaza constiinta morala ca ar putea sa destrame o relatie/casnicie. Nu pot sa exprim in cuvinte, este ceva mult mai complex.
Nu stiu de ce am impresia ca esti undeva pe la 45/50+, stai la bloc cu nefasta, copilul, te plictisesti/sictiresti tare in ultima vreme de unde si numarul de postari obscen de mare intr-un timp relativ scurt. Mai iesi dreacu’€™€™€™ din mizeria aia irespirabila de Bucurcuresti ca vi s-au poluat creierii, la ce caQI-uri astronomice aveti acolo cred si eu (conform unor postari de-ale tale citite fugitiv esti din grandioasa capitala).

#311
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
stare nirvanică :)))))))

#312
Angela456

Angela456

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,003
  • Înscris: 23.07.2018

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 19:48, said:


N-are nicio legatura respectul. Doar cei care au construit o relatie foarte solida si au atins o stare nirvanica sunt capabili de astfel de practici fara urma de remorse, gelozie si ce alte cacaturi arhetipale ne dicteaza constiinta morala ca ar putea sa destrame o relatie/casnicie. Nu pot sa exprim in cuvinte, este ceva mult mai complex.
Nu stiu de ce am impresia ca esti undeva pe la 45/50+, stai la bloc cu nefasta, copilul, te plictisesti/sictiresti tare in ultima vreme de unde si numarul de postari obscen de mare intr-un timp relativ scurt. Mai iesi dreacu’€™€™€™ din mizeria aia irespirabila de Bucurcuresti ca vi s-au poluat creierii, la ce caQI-uri astronomice aveti acolo cred si eu (conform unor postari de-ale tale citite fugitiv esti din grandioasa capitala).
Ce ma durea capul, da' ce ma doare acum dupa ce am citit ce ai scris...Adica noi ,astia care avem doar un partener de sex, suntem prosti, nu?

#313
Ramuran

Ramuran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,790
  • Înscris: 16.01.2017

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 19:48, said:

N-are nicio legatura respectul. Doar cei care au construit o relatie foarte solida si au atins o stare nirvanica sunt capabili de astfel de practici fara urma de remorse, gelozie si ce alte cacaturi arhetipale ne dicteaza constiinta morala ca ar putea sa destrame o relatie/casnicie...
Astea-s povesti de la yoghini...Posted Image
Exista persoane cu resurse si imaginatie care stiu sa traiasca "bine" fara nici o legatura cu "starile nirvanice".Posted Image

#314
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 19:48, said:

Doar cei care au construit o relatie foarte solida si au atins o stare nirvanica sunt capabili de astfel de practici fara urma de remorse, gelozie si ce alte cacaturi arhetipale ne dicteaza constiinta morala ca ar putea sa destrame o relatie/casnicie. Nu pot sa exprim in cuvinte, este ceva mult mai complex.

Tu te vezi pe viață cu partenerul ăsta cu care ai totul?
Dacă tipa cu care v-ați jucat sau alte tipe cu care s-ar juca doar al tău ar arăta mai pe gustul lui decât tine sau în orice caz nu ar fi asemănătoare ție, ci ar arăta mai bine/mai rău dintr-un anumit punct de vedere, ai fi geloasă?

#315
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021

 Jayanti, on 08 februarie 2021 - 20:27, said:

Tu te vezi pe viață cu partenerul ăsta cu care ai totul?
Dacă tipa cu care v-ați jucat sau alte tipe cu care s-ar juca doar al tău ar arăta mai pe gustul lui decât tine sau Ă®n orice caz nu ar fi asemănătoare ție, ci ar arăta mai bine/mai rău dintr-un anumit punct de vedere, ai fi geloasă?
1. Da. Forever&ever. Becuz soulmates, twinflames, call it whenever you want.
2. Am trecut peste fazele astea. Poate-s defecta, who knows. :) Psycho maybe? Gandeste-te ca vorbeste in continuare cu tipa aia si-mi arata tot ce discuta cu ea. Mostly chestii sexuale, asemanarea dintre mine si ea care-l excita, mai multe. Si eu vorbesc cu ea si ne intelegem super.

#316
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
ești defectă

#317
Angela456

Angela456

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,003
  • Înscris: 23.07.2018

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 21:11, said:


1. Da. Forever&ever. Becuz soulmates, twinflames, call it whenever you want.
2. Am trecut peste fazele astea. Poate-s defecta, who knows. :) Psycho maybe? Gandeste-te ca vorbeste in continuare cu tipa aia si-mi arata tot ce discuta cu ea. Mostly chestii sexuale, asemanarea dintre mine si ea care-l excita, mai multe. Si eu vorbesc cu ea si ne intelegem super.
Mama mea si tatal meu, cred ca daca mi as vedea barbatul cum face sex cu una sub ochii mei, in urmatoarele secunde sigur ar avea cutitul la jugulara.

#318
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021

 Angela456, on 08 februarie 2021 - 21:22, said:

Mama mea si tatal meu, cred ca daca mi as vedea barbatul cum face sex cu una sub ochii mei, in urmatoarele secunde sigur ar avea cutitul la jugulara.
:))))) Esti amuzanta. Meh, am sho niste conditii totusi. Sa imi placa musai si mie de ea si sa nu fie romanca sau bozgoritza =)))))))

#319
Angela456

Angela456

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,003
  • Înscris: 23.07.2018

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 21:29, said:


:))))) Esti amuzanta. Meh, am sho niste conditii totusi. Sa imi placa musai si mie de ea si sa nu fie romanca sau bozgoritza =)))))))
Nu i asa ca ai cutitul la brau?🤣🤣

#320
_InterStellar_

_InterStellar_

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 24.01.2021

 Angela456, on 08 februarie 2021 - 21:30, said:

Nu i asa ca ai cutitul la brau?🤣🤣
Ntz. Dis is better.

Attached Files



#321
Angela456

Angela456

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,003
  • Înscris: 23.07.2018

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 21:33, said:


Ntz. Dis is better.
Nee, risti sa ratezi tinta.🤣🤣

#322
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

 _InterStellar_, on 08 februarie 2021 - 19:48, said:

Doar cei care au construit o relatie foarte solida si au atins o stare nirvanica sunt capabili de astfel de practici fara urma de remorse, gelozie si ce alte cacaturi arhetipale ne dicteaza constiinta morala ca ar putea sa destrame o relatie/casnicie.

smells like teen spirits....si cand te gandesti ca intrasesi p-aici sa ne spui cat de nasoi e gamerii :)
load up on guns...

 silesax, on 08 februarie 2021 - 21:20, said:

ești defectă

inocenta se zice :)

#323
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
inocenta si jezebellă ?  :))))

#324
Notsure

Notsure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,206
  • Înscris: 15.05.2016

 silesax, on 08 februarie 2021 - 20:11, said:

stare nirvanică :)))))))

A se traduce prin stare de degradare psihica in care ai ajuns la gradul in care nu iti mai pasa de nimic sau esti atat de moarta emotional incat astepti sa-ti futa altele sotul, macar sa vezi daca ai vreo emotie, de oricare fel ar fi, sa te scoata din apatie.
Aici ma refer la aia care practica, nu la trollaritzele de pe forum, care ori isi pazesc barbatul ca pe butelie, ori singura lor alinare sunt pisicile, iar aici dau lectii de viata in cuplu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate