Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bolojan la presedintie?

Huawei band 8

Statii de benzina DHR

Windows XP Volume License
 Noul degresant universal

Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...
 Lamurire bec led h7

Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse
 Cat spatiu stocare aveti in total...

Reflux

Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...
 

ZTE Axon 7 Mini

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
463 răspunsuri în acest subiect

#73
Sebullbas

Sebullbas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 74
  • Înscris: 05.08.2014
Anunt aparut acum 2 ore pe gsmarena. In SUA a aparut deja un program de previzulizare a Nougat numai pentru utilizatorii din aceasta tara:

http://www.gsmarena....-news-22083.php

http://www.gsmarena....-news-21569.php

#74
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Am făcut un filmuleț cu Asphalt 8 pe ZTE Axon 7 Mini: rulează fără absolut niciun fel de lag!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wqhaFx0GGeI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#75
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.100
  • Înscris: 24.11.2016
M-am amuzat foarte tare :). Cum naiba sa schimbi directia masinii in aer (zburand) ?

Cand te-ai lovit de pietroiul ala n-ai patit nimic, cand ai raschetat lateral banda de protectie wreck apoi eliminated. Complet nerealist.

Ruleaza foarte fain si sa-l stapanesti sanatos. E de belea telefonul. Cel mai bun sunet posibil, telefon premium cu pretentii de flagship killer.

#76
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Ăsta e jocul. Posted Image Cred că e cel mai fain joc cu mașini. Posted Image La Full HD se vede și mai bine decât în clip (maxim 720 poate Google Play Games).
Mersi pentru urări!

Editat de Bobses, 11 decembrie 2016 - 16:54.


#77
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Gata și review-ul pe care l-am promis:
http://www.bobses.eu...un-pret-decent/

#78
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.715
  • Înscris: 08.10.2015
Felicitari pentru recenzie!
Eu l-am comandat in 7 din Altex si deocamdata nici nu mi-au confirmat comanda, exceptand mesajul automat trimis.
Scrie pe site ca in perioadele de BF, sarbatori, promotii, etc comenzile se livreaza intre 7-10 zile lucratoare.

#79
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Mersi!
Cum bre, nici la Altex nu-l au pe stoc?

#80
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.715
  • Înscris: 08.10.2015
Il au, dar cica au o perioada aglomerata in care livreaza mai greu ca de obicei.

#81
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.715
  • Înscris: 08.10.2015
O veste buna: a ajuns. :D

Si e rece, sloi. Trebuie sa-l las o ora pana sa umblu la el.

#82
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Să-l stăpânești sănătos și să te bucuri de el!

#83
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.715
  • Înscris: 08.10.2015
Mersi! Asa sa fie. Acelasi lucru ti-l doresc si eu si la fel si pentru ceilalti, actuali sau viitori posesori ai acestui model.

Revin cu impresii in zilele urmatoare.

#84
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.100
  • Înscris: 24.11.2016

 Bobses, on 11 decembrie 2016 - 16:52, said:

Ăsta e jocul. Posted Image Cred că e cel mai fain joc cu mașini. Posted Image La Full HD se vede și mai bine decât ĂŽn clip (maxim 720 poate Google Play Games).
Mersi pentru urări!

Da, stiu...glumeam. Am fost la viata mea un gamer impatimit, numai eu stiu cat timp am pierdut cu jocurile astea, de toate genurile.

Am citit si review-ul, e foarte ok, mult mult peste ce se practica pe alte bloguri. On a scale from 1 to 10...its a major GO!!! cum ar spune review-erul meu preferat, Flossy Carter. :)

#85
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Mulțumesc pentru apreciere.  :) Nu sunt specializat pe review-uri,  am făcut și eu ce-am crezut că e mai bine ca să fie înțeles telefonul ăsta.

#86
MrDerpson

MrDerpson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.471
  • Înscris: 09.09.2012
Puteti sa confirmati, va rog, ca telefonul nu "agata"?
Ma intereseaza telefonul acesta pentru ca e putin mai "exotic", are specificatii bune, insa oamenii au spus in doua review-uri diferite ca uneori mai are lag prin meniu, ceea ce mi se pare inadmisibil.

#87
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Nu agață.  Este o mică senzație de "agățare" când se trece prima dată de setările Frequently used la All Settings.
Eu sunt,  în continuare,  foarte mulțumit de el,  mai ales că bateria și-a mai revenit după 10 zile de utilizare.

#88
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.715
  • Înscris: 08.10.2015
Revin cu cateva impresii la cald.
Carcasa, probabil un aliaj de metale, este una premium, atat ca design cat si ca fiabilitate. La fel si si ecranul, care este unul solid. Sunetul stereo Dolby Atmos de inalta calitate si volum puternic este, de asemenea, unul care impresioneaza. M-am dat pe net cateva ore si pot sa zic ca se misca foarte bine, atat prin wireless, cat si prin cel de la retea. Nu am stiut ca are si led de notificare care isi schimba culoarea in functie de tipul notificarilor, rosu: baterie slaba (sub 15%) sau fara semnal, verde: bateria se incarca, albastru: apeluri, mesaje, notificari din alte aplicatii.

Nu agata. AM sincronizat 38 de aplicatii depe celalalt telefon. L-am butonat intensiv si nu am dat de vreo problema.

#89
Bobses

Bobses

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.694
  • Înscris: 14.02.2002
Confirm cele spuse de tine.  Se vede și în review-ul meu.

#90
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.715
  • Înscris: 08.10.2015
Sa mai spunem si ca telefonul este dual full 4G/3G, adica simultan ai un sim pe 4G iar celalalt pe 3G, nu conteaza ordinea. Daca doresti, bineinteles. poti sa lasi unul pe 2G si celalalt pe 4G sau 3G.

Editat de MembruAnonim, 13 decembrie 2016 - 13:14.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate