Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Casa in constructie la tara, ce s...

Procesor cu pini indoiti, vandut ...

Examene competența lingvisti...

Probleme vw golf 7
 laptop acer nu merge tastatura

De ce ca Freelancer caștigi ...

La mulți ani @hvz!

La mulți ani @cotzi!
 Probleme testosteron

Capac culbutori fisurat

Solutii pentru backup date person...

Difuzor bas Q Acoustic 3050
 Bolojan la presedintie?

Huawei band 8

Statii de benzina DHR

AT Duster 80 asfalt 20 forestier
 

lcd samsung

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
dany_durro

dany_durro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 02.01.2011
buna seara. mi-am cumparat si eu un lcd samsung diagonala 71 si am o problema cu el. cand ii fac o anumita setare(de ex ii scot sunetul de inceput si de sfarsit) il setez ca dezactivata aceasta functie, se pierde in momentul in care inchid tv-ul. am tot incercat in diferite moduri dar se pierde aceasta setare. are cineva vreo idee>>>

#2
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.598
  • Înscris: 15.07.2007

View Postdany_durro, on 13th January 2011, 00:50, said:

buna seara. mi-am cumparat si eu un lcd samsung diagonala 71 si am o problema cu el. cand ii fac o anumita setare(de ex ii scot sunetul de inceput si de sfarsit) il setez ca dezactivata aceasta functie, se pierde in momentul in care inchid tv-ul. am tot incercat in diferite moduri dar se pierde aceasta setare. are cineva vreo idee>>>
pune-i ultimul soft si citeste cu atentie manualul...

#3
dany_durro

dany_durro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 02.01.2011
pai nu merge. ultima versiune este din 01.04.2009

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate