Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

World of Warships

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
631 replies to this topic

#487
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,337
  • Înscris: 14.06.2006
Nu ai ce revendica, dau ei compensarea. De obicei apare mesaj pe ecranul principal al jocului, inainte sa se incarce. Acolo unde ai news, etc.

#488
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 21.04.2009
BONUS CODE:

CZECHTHESMITH

#489
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,337
  • Înscris: 14.06.2006
Putin amuzament cu kamikaze ;)
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Nf8440S9slo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#490
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,337
  • Înscris: 14.06.2006
https://worldofwarsh...gh-stormy-seas/

14 zile premium, pentru cei afectati de coronavirus.

#491
allmeiti

allmeiti

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 20.09.2015
Salut,
Aveti cumva un cod bonus ceva ,i-mi fac cont pe wow ,mare nevoie am de un pachet start ,mersi baieti

#492
GIC

GIC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 01.03.2007
In sfarsit, ieri, dupa cca 1500 de jocuri, vine si primul KRAKEN. Bismarck e vinovatul Posted Image

#493
bluebilly

bluebilly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 15.08.2006

 allmeiti, on 08 aprilie 2020 - 16:29, said:

Salut,
Aveti cumva un cod bonus ceva ,i-mi fac cont pe wow ,mare nevoie am de un pachet start ,mersi baieti

World of Warships https://store.steamp...ld_of_Warships/
DLC - Exclusive Starter Pack 100% OFF https://store.steamp...e_Starter_Pack/

#494
bluebilly

bluebilly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 15.08.2006
Am incercat toate codurile din ultimele 2 pagini.Nu a mers nici unul.
Cred ca aveau valabilitate 31 dec.

#495
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 12.09.2015
Ce merita mai mult pe otel dintre cele 3 vapoare? Shikisima?(am Yamato si Musashi,sunt nerfuite la maxim,nu imi mai place sa joc cu ele),Burgogne(am Jean bart ,imi place la maximum acest battleship dar am vazut ca acest Burgogne fiind tyer 10 are doar tunurile de pe tyer 9 si blindajul tot de tyer 9),Stalingrad(am Moskva dar dupa multe nerf ce le-a primit nu mai imi place).Multumesc pentru viitoarele sfaturi .

Edited by PiticVerde, 01 March 2021 - 11:39.


#496
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 21.04.2009
Stalingrad. Nu stiu nimic de Shikishima. L-am vazut in lupta, dar nu pare impresionant. Dar , totul depinde de stilul tau de joc: cruiser pentru mai multa actiune, sau BB daca esti sniper. Eu cateodata uit Posted Image

Edited by Gpoint, 01 March 2021 - 21:18.


#497
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,337
  • Înscris: 14.06.2006
Dupa ce au refacut skill-urile comandantilor, Stalingrad nu mai e ce era inainte. Acum nu mai ai fire prevention pe cruisere si o sa arzi permanent. Spotter plane si modul de distanta si te apuci de facut snipe de pe ultima linie. Stalingrad era o bestie dar acum...

Nu am multe lupte in random cu Stalingrad, vreo 30 dar l-am folosit intens in CB.

Am jucat vreo 4 jocuri cu Stalin cu noile skilluri, am renuntat sa mai joc cu el in acest moment.

Din cele 3 puse de tine, mergi pe Stalingrad.

#498
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 18.07.2018
Il joc si eu, e fun. Dar e ceva ce nu prea inteleg, la navele de nivel 5, reincarcarea cu proiectil e mai incet decat la nava de nivel 3 sau 2.
Trebuie sa cumpar nava de nivel 7 ca sa pot juca si misiuni. Pana atunci e mult de munca. Acum joc in Co-op.

#499
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010
Vezi că la co-op se dă mai puțin xp

#500
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 18.07.2018
Cand jocul e in toi, apare cate un... Dorel care te nimereste si pe tine ca aliat.  Este enervant.

#501
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 18.07.2018
Documentar nava de razboi Yamato :  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zYrj3gzXgeA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Proiectilile tunurilor avea o viteza de deplasare catre tinta : 790 m/s, adica 2844 km/h
Se spune ca nava ar fi o legenta in bataliile navale.

#502
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016
Cand joci cu co-op, joci impotriva persoanelor vii sau sunt numai "bots"-uri.La co-op pare relativ simplu daca vrei sa nu "mori" patrulezi pe margine si intervii numai in momentele dificile.
Pentru mai mult action am cumparat Atago crucisator japonez ca era la reducere.Are multe torpile si-mi place sa scufund nave cu ele.Dar e dificil sa te apropii la 5-6km unde sunt cele mai eficiente ca te pusca aia cu cuirasatele de-ti sar fulgii.

#503
Gpoint

Gpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 21.04.2009
Bonus code:

LANDEDSAFELY

#504
bluebilly

bluebilly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 15.08.2006

View PostGpoint, on 29 martie 2021 - 12:54, said:

Bonus code:

LANDEDSAFELY
Dar ce face codul? L-am incarcat de 3 ori, mi l-a acceptat dar nu vad nici o modificare pe cont.

A gasit/cumparat cineva Prepaid Card-uri. Pe site-ul lor apare ca in Romania se gasesc doar la Penny.

Edited by bluebilly, 29 March 2021 - 19:24.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate