Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 

Digi Mobil Optim Nelimitat - Noua Ofertă!

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
24975 replies to this topic

#24067
divine13

divine13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 15.09.2014
Sau poate au fost instruiti sa spuna ca nu se poate. Prevad un val mare de plangeri la ANPC

#24068
maiokoti2

maiokoti2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,310
  • Înscris: 18.11.2009
Bun...si ce pot face? Cel mai prost sistem e la digi... DOAR INTR-UN PUNCT DE LUCRU! Cand aud asta...

#24069
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Te portezi linistit. Daca e ceva apoi faci plangere la anpc.

#24070
guest36

guest36

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 18.04.2014
Pana in 28 Februarie poti rezilia fara clauze deoarece modifica abonamentul.Eu am sunat azi sa intreb cum se schimba abonamentul si mi-au zis ca digi optim nelimitat nu va mai fi 4,88 ci va fi 5 euro..si ca reducerea de 50% o voi avea incontinuare..chiar nu stiu ce sa fac..sa portez la Telekom..sau sa-mi reduc la 2 euro.

#24071
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Asta depinde de ce semnal ai la tine.

#24072
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,128
  • Înscris: 16.10.2006

View Postguest36, on 14 ianuarie 2019 - 20:01, said:

Pana in 28 Februarie poti rezilia fara clauze deoarece modifica abonamentul.Eu am sunat azi sa intreb cum se schimba abonamentul si mi-au zis ca digi optim nelimitat nu va mai fi 4,88 ci va fi 5 euro..si ca reducerea de 50% o voi avea incontinuare..chiar nu stiu ce sa fac..sa portez la Telekom..sau sa-mi reduc la 2 euro.

Obiectiv, reteaua Telekom este mai bine pusa la punct, depinde doar cum sta cu semnalul acolo unde locuiesti. Eu mi-am luat toate numerele de la Digi si le-am portat la Telekom, cu 3 euro primesc la ei o oferta mai buna decat la Digi si o retea mai buna.

Edited by brasoveanul, 14 January 2019 - 21:53.


#24073
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Da, cade la nivel național mai bine! Ia uite unde era calitatea?!?
La Telepom! :))))

#24074
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Si eu sunt la Telekom si e mult mai bine decat atunci cand aveam DM. Calitatea acoperirii si a retelei e cu totul alta.  Am toate resursele pe care mi le doresc. Deci ii dau dreptate colegului de mai sus.

Digi Mobil e scump pentru ce ofera clientului final, nici macar un amarat de SMS national nu e inclus. Si la Orange am oferta mai buna ca la DM.

N-am nimic cu nimeni, dar asta e adevarul. :)

Se vorbeste mult degeaba ca Telekom e naspa si se mananca mult shit, nu doar pe forum, inclusiv pe retele de socializare. Cum am zis si ma repet, daca ma luam dupa ce scriu unii la ora asta stateam la DM unde afara am 4G, in interior o linie in centru orasului la bloc. Plus nema HD Voice, roaming si mesaje incluse, dar, mai ales net nelimitat.


Unii scriu doar ca sa fie scris, cel mai bine ca fiecare sa testeze live pe ce operator vrea sa se mute, pentru ca multi sunt hateri fara motiv.

#24075
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 08.09.2006
Văd că unii spun pe aici că poți rezilia până pe 28 februarie.
FALS
Poți rezilia fara penalizări in 30 de zile de la primirea facturii cu anunțul!

#24076
brasoveanul

brasoveanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,128
  • Înscris: 16.10.2006

View PostDieselCRDI, on 14 ianuarie 2019 - 22:34, said:

Da, cade la nivel național mai bine! Ia uite unde era calitatea?!?
La Telepom! Posted Image)))

Pentru muntomani, am observat ca Telekom are acoperire in locuri prin care Vodafone si Orange nu exista. Imi aduc aminte acum cativa ani, cand s-a prabusit acel avion in Apuseni, s-a spus si la televizor ca singura retea cu semnal in zona era Cosmote. Foarte multe POS-uri sunt conectate la 2G-ul Telekom, reteaua are atuurile ei, iar Digi.Mobil deja nu mai este o mare afacere prin comparatie, iar acum s-au mai scumpit si la malai si au scumpit cu cativa bani, psihologic arata cam rau aceasta scumpire. Printre altele, eu folosesc un SIM Telekom intr-o centrala de alarma, nu au fost probleme, nu a cazut niciodata reteaua. Ce va fi in viitor, vom vedea.

#24077
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018

View PostMembruAnonim, on 14 ianuarie 2019 - 22:55, said:

Si eu sunt la Telekom si e mult mai bine decat atunci cand aveam DM. Calitatea acoperirii si a retelei e cu totul alta.  Am toate resursele pe care mi le doresc. Deci ii dau dreptate colegului de mai sus.
Digi Mobil e scump pentru ce ofera clientului final, nici macar un amarat de SMS national nu e inclus. Si la Orange am oferta mai buna ca la DM.
N-am nimic cu nimeni, dar asta e adevarul. :)
Se vorbeste mult degeaba ca Telekom e naspa si se mananca mult shit, nu doar pe forum, inclusiv pe retele de socializare. Cum am zis si ma repet, daca ma luam dupa ce scriu unii la ora asta stateam la DM unde afara am 4G, in interior o linie in centru orasului la bloc. Plus nema HD Voice, roaming si mesaje incluse, dar, mai ales net nelimitat.

Unii scriu doar ca sa fie scris, cel mai bine ca fiecare sa testeze live pe ce operator vrea sa se mute, pentru ca multi sunt hateri fara motiv.
Nu mai trage spuza pe turta ca bate la ochi Posted Image

Edited by danutz34, 14 January 2019 - 23:00.


#24078
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ce anume bate la ochi? Folosesc Telekom mobil si Orange, ambele retele sunt mult superioare din punct de vedere tehnic, insa si al ofertelor, cel putin in cazul meu. :)

#24079
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Ti s-au adus niste acuzatii pe aici. Nu le comentez, vreau doar sa fii mai subtil data tot tii neaparat sa promovezi Telekomul.

#24080
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ca lucrez la Telekom? Da, stiu. E o gluma propagata de mult, asa ca daca multi vorbesc aiurea profit de ocazie. :)

#24081
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Nu stiu unde lucrezi, doar mi se pare ca posturie tale bat cam tare la ochi.

#24082
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
In caz ca nu vezi ''promovez'' si Orange, nu doar T.

#24083
danutz34

danutz34

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,024
  • Înscris: 23.11.2018
Cu atat mai mult.

#24084
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pe mine nu ma interesaza ce zic altii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate