Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...
 

Fumatorii de tigari home made / rulate

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
6318 replies to this topic

#631
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
trimiti si pt proba? ca nu cred ca da nimeni banii pe curier ca sa constate ca vinzi ceapa tocata uscata

#632
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 01 februarie 2015 - 21:34, said:

trimiti si pt proba? ca nu cred ca da nimeni banii pe curier ca sa constate ca vinzi ceapa tocata uscata

Trimit nu este nici o problema dar platesti acum curierul sau posta si mai platesti o data cind cumperi . Interesul meu este sa nu dau tepe eu am o reteta am nevoie de clienti stabili si recomandari, sunt constient ca daca o sa fi multumit  o sa le spui si prietenilor si toata lumea are de cistigat, deci poti fi sigur ca nu te pacaleste nimeni. .Daca totusi insisti sa primesti o proba iti pot trimite 20g sa vezi despre ce este vorba. La fel de bine ne putem vedea daca esti din Bucuresti si iti fac o tigare in prezenta ta daca iti place cumperi daca nu ,nu cumperi. dar eu iti garantez ca o sa cumperi.

Edited by Ligiore, 02 February 2015 - 02:06.


#633
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
Perfect, te sun si ne intalnim, merci

#634
ech

ech

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 15,837
  • Înscris: 01.09.2006
Sa ne povestesti cum a fost :).

#635
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
asta cu povestitul cade, pot sa-mi dau o parere publica, dar nu inseamna ca ce imi place mie tre sa iti placa si tie....am mai auzit eu versuri " mamaaaa sa moara masa ce tutun am gasit, ieftin si bun si etc etc" daca nu e pe gustul tau degeaba e pe al meu, stii ce zic...

 Ligiore, on 02 februarie 2015 - 01:58, said:

Interesul meu este sa nu dau tepe eu am o reteta

eu fumez cam de un an un tutun adus din luxemburg, daca tu reusesti sa ma dai pe spate cu reteta ta, jos palaria, stii cati clienti iti dau? nu-ti vine sa crezi, dar imi vine greu sa cred...in fine, vom vedea. Nu as face probe daca as mai fi sigur ca imi primesc portia de tutun, dar problema s-a cam imputit si respectivul tot incearca sa-mi spuna ca n-o sa mai aduca

#636
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 02 februarie 2015 - 15:56, said:

asta cu povestitul cade, pot sa-mi dau o parere publica, dar nu inseamna ca ce imi place mie tre sa iti placa si tie....am mai auzit eu versuri " mamaaaa sa moara masa ce tutun am gasit, ieftin si bun si etc etc" daca nu e pe gustul tau degeaba e pe al meu, stii ce zic...



eu fumez cam de un an un tutun adus din luxemburg, daca tu reusesti sa ma dai pe spate cu reteta ta, jos palaria, stii cati clienti iti dau? nu-ti vine sa crezi, dar imi vine greu sa cred...in fine, vom vedea. Nu as face probe daca as mai fi sigur ca imi primesc portia de tutun, dar problema s-a cam imputit si respectivul tot incearca sa-mi spuna ca n-o sa mai aduca
Asta inseamna ca trebuie sa incerci tutunul meu si s-ar putea sa fiu competitiv si sa renunti la tutunul din Luxenburg.Oricum nu o sa ai nici un prejudiciu.Totul este sa crezi ca nimic nu este imposibil este in natura umana altfel am fi locuit si acum tot in pesteri

Edited by Ligiore, 03 February 2015 - 02:18.


#637
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
ok, o sa ne intalnim zilele astea cand s-o putea. Poti sa-mi spui ce fel e taiat?e gofrat, expandat....cateva detalii te rog, merci

si tarie eventual

#638
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 03 februarie 2015 - 07:02, said:

ok, o sa ne intalnim zilele astea cand s-o putea. Poti sa-mi spui ce fel e taiat?e gofrat, expandat....cateva detalii te rog, merci

si tarie eventual

Taria pot so fac cum vrei  pot sa o fac foarte light sa se simta doar aroma sau mai tari cum doresti

#639
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
hmm, suna prea frumos ca sa fie adevarat :)), chiar stau si ma gandesc ce tratamente nechimice folosesti, oricum voi testa dupa cum spuneam. Cam prin ce zona ne putem vedea?

#640
tocmaiacum

tocmaiacum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 07.12.2005
Daca tot vorbim de bugete - recomand sa incercati York - e 39 de lei 100 grame. E tutun sarbesc si personal il consider cea mai buna alegere pret/calitate - eu il injectez dar experienta imi spune ca-i excelent si pentru rulat. Blendingul tigarilor sarbesti e aproape identic cu cel al tigarilor romanesti - nu se compara cu blendingul pentru Ucraina.

Edited by tocmaiacum, 03 February 2015 - 16:19.


#641
Pagan14

Pagan14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 21.07.2009

 daniMMM, on 20 ianuarie 2015 - 15:58, said:

Tutunul Austin rosu cum este?

Bun tutun !
Amber leaf e prost.

Recomand golden virginia ,salsa,cutters choice,lucky strike si stockman's

#642
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 03 februarie 2015 - 15:03, said:

hmm, suna prea frumos ca sa fie adevarat Posted Image), chiar stau si ma gandesc ce tratamente nechimice folosesti, oricum voi testa dupa cum spuneam. Cam prin ce zona ne putem vedea?
Daca este sa ne vedem oricum nu pot mai devreme de saptamana vitoare ca si ideie putem sa ne vedem undeva in zona Pantelimon sau unde crezi ca iti este mai usor.

#643
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
samabata sau duminica era de preferat ca sunt liber, saptamana viitoare lucrez pana seara

#644
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 04 februarie 2015 - 07:06, said:

samabata sau duminica era de preferat ca sunt liber, saptamana viitoare lucrez pana seara

Suna-ma duminica in jurul orei 13 poate ne putem vedea scrie-mi de cit tutun ai nevoie dar scrie-mi din timp

#645
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
eu duminica la ora 15 sunt in socului, daca e aproape de tine e bine, pt moment nu ma infig la cantitati, o sa iau de proba sa vad cum ma simt dupa cateva tigari, nu stiu, sa zicem 100 de grame, oricum cu test inainte, daca imi place pe loc iau 100 de gr. Daca e sa nu-mi placa nici prima tigara nu iau deloc, e ok pt tine?

#646
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 04 februarie 2015 - 16:23, said:

eu duminica la ora 15 sunt in socului, daca e aproape de tine e bine, pt moment nu ma infig la cantitati, o sa iau de proba sa vad cum ma simt dupa cateva tigari, nu stiu, sa zicem 100 de grame, oricum cu test inainte, daca imi place pe loc iau 100 de gr. Daca e sa nu-mi placa nici prima tigara nu iau deloc, e ok pt tine?

Da nu este nici o problema din punctul meu de vedere.Atunci ramane asa suna-ma in jur de ora 13:00 ca sa imi comfirmi ca vii la socului.Ps.Sa vii tu cu tuburile de tigari fiindca eu nu am, eu vand doar tutunul,si vezi ca din cate stiu eu conteaza foarte mult calitatea tuburilor fiindca sunt unele care zici ca fumezi in hartie de ziar o calitate mai buna a tuburilor este la mallboro 25mm sau chesterfield 25mm asta daca vrei calitate fiindca se leaga toate intre ele atunci cand doresti sa obtii calitatea tigarilor.

Edited by Ligiore, 04 February 2015 - 16:39.


#647
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,896
  • Înscris: 29.06.2006
de venit vin 100%, dar poti si duminica asta? ca ziceai de saptamana viitoare

#648
Ligiore

Ligiore

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2015

 xcit, on 04 februarie 2015 - 16:34, said:

de venit vin 100%, dar poti si duminica asta? ca ziceai de saptamana viitoare

Da ramane pentru duminica asta suna-ma inainte in jur de ora 13:00.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate