Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Difuzor bas Q Acoustic 3050

Bolojan la presedintie?

Huawei band 8

Statii de benzina DHR
 AT Duster 80 asfalt 20 forestier

fisura/crapatura perete exterior ...

Windows XP Volume License

Noul degresant universal
 Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...

Lamurire bec led h7
 Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse

Cat spatiu stocare aveti in total...
 

Ubuntu Edge

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
catux

catux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 92
  • Înscris: 26.07.2008
Deoarece am vazut ca experimentul celor de la Canonical nu a fost deloc tratat in fituicile romanesti (n-au sarit cu friptura probabil ) vreau sa-l semnalez eu aici, poate sunt oameni interesati in asa ceva iar ca sa reuseasca trebuie sa-si atinga cele 32 de milioane crowfounding.
Ubuntu s-ar putea ca tocmai sa schimbe complet conceptul de telefon:
http://www.indiegogo...cts/ubuntu-edge
6 milioane $ stranse in 4 zile.
Stiu ca pare scump, dar daca face ce zic aia puteti socoti asa: un smartphone decent se invarte la 4-500$ +  cel mai amarat notebook sa zicem un chromebook, bate si ala min 250$.
Daca nu realizeaza suma se face refound complet.

Mie mi s-a parut ca subiectul asta intra cel mai bine la sectiunea asta, daca moderatorii considera ca se incadreze la altceva unde-ar avea vizibilitate mai mare, ii rog sa-l mute ei.

#2
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 52.268
  • Înscris: 24.01.2008
Se discuta deja aici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate