Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola sistem DMR18

geome clasa 7

Inlocuire baterii plumb cu bateri...

Baterie 12V motorizare hybrid
 Caut site-uri vechi unde postam p...

Actualizare date de contact Engie

Mancarimi anale

Ce predicții aveți in r...
 Identificare/transfer Android<...

Tableta cu SnapDragon 8 Plus Gen ...

Ielele

Fiscal / viza pe contract vanzare...
 La multi ani @nicu131!

procura ridicare masina din Germa...

Xiaomi aduce pe piața din Ro...

Ariana 22 ani din Ploiesti are ne...
 

"Puncte" la Cosmote

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
soleavl

soleavl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.03.2010
Salut, la ultima pagina din contul meu de web care, am gasit acest mini-calculator de abonament, dar nu il inteleg.
Este in functie de cat de mare ai avut factura iti da mai multi euro, sau cum vine ?
De exemplu unchimuiul meu are abonament la cosmote de 10e, si pe luna are cost suplimentar 300-400e (vorbeste din afara), deci lui trebuie sa i acorde o reducere mai mare ?
sau cum?
Multumesc

#2
csachiri

csachiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,464
  • Înscris: 03.04.2007

View Postsoleavl, on 09 noiembrie 2012 - 03:07, said:

Salut, la ultima pagina din contul meu de web care, am gasit acest mini-calculator de abonament, dar nu il inteleg.
Este in functie de cat de mare ai avut factura iti da mai multi euro, sau cum vine ?
De exemplu unchimuiul meu are abonament la cosmote de 10e, si pe luna are cost suplimentar 300-400e (vorbeste din afara), deci lui trebuie sa i acorde o reducere mai mare ?
sau cum?
Multumesc

Trebuie sa nu ma exprim cum sa fi ca sa ai abonament cosmote si sa vorbesti in roaming de acea valoare.
Evident ca loializarea se face si in functie de valoarea facturii si este exprimata in euro.

#3
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,630
  • Înscris: 20.10.2006
Deseori inevitabil costurile cu roamingul pot fi si mai mari de atat. Si nu ma refer doar la cei care folosesc telefonul doar in interes personal.

#4
soleavl

soleavl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 01.03.2010
Deci sa inteleg ca o sa isi cumpere un telefon foarte bun la un pret muuult mai mic decat cel al unui abonament normal.
De ex iPhone 5 ab10e la 3-400 e

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate