Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6517 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#5473
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,152
  • Înscris: 19.09.2005

Quote

uite asa dovedesti ca esti prost de bubui... regenerarea taisului e ceva gen harry potter pt tine.... bolovan simpatic inutil care esti.
nu stiu ce a vrut sa zica dar e funy.

#5474
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

Quote

Am repus România pe harta mondială și am primit aprecieri în SUA pentru guvernare/ Președintele Iohannis trebuia să-l sune pe Regele Iordaniei și să-i spună că nu e de acord cu anularea vizitei. Regele e omologul președintelui nu al premierului
Posted Image

#5475
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 946
  • Înscris: 03.02.2010
Daca ati consumat alcool, nu stati niciodata pe scaunul soferului. Nici macar in parcare.

Quote

Cel mai bine, ca sa nu existe greseli de interpretare, cand te apuca somnul, te culci in portbagaj.


#5476
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 946
  • Înscris: 03.02.2010
Oldies but goodies...

Quote

As dori si eu sa renovez apartamentul si nu as vrea sa pastrez toti peretii cum sunt acum ..Mai exact, as vrea sa demolez o baie (peretii baii nefiind de rezistenta) si un zid care este intre baie si bucatarie. Din ce m-am interesat, acel zid este de rezistenta.

Quote

Concentreaza-te:
perete rezistenta - demolez
frana masina - tai conductele.

Quote

Ce poate fi mai plăcut să fi la masa și să-l vezi pe unu cum se caca.

Quote

Da nu-i mai fain daca demolezi din peretii exteriori ? Poti sa iti faci terasa din sufragerie ! Boss de Boss....


#5477
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,587
  • Înscris: 30.08.2017

Quote

Cand am fost in SUA am fost la o vanatoare de coioti.
Impuscau aia la coiotii la 5 metri de vaci, poc, poc poc, vacile nici nu misca rumegau cu ochii lor blajini privind in gol.
Asa si viorica, e calma ca nu pricepe ce e in jurul ei.


#5478
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

Quote

Se da o centrala Vision Dual. Relativ din senin (am fost plecat aproape toată ziua) nu mai funcționează. Ajung acasă și o găsesc precum în poza numărul 1: toate cele 3 becuri(verde, galben și rosu) clipocesc simultan intermitent. Iar acolo unde ar trebui sa scrie un cod de eroare.. Pauza. Ceva idei?

Quote


Tu ai oprit centrala si ai trecut electronica in mod servis si dupaia te intrebi ca de ce nu merge.  Pai daca este in mod servis, da si oprita, cam ce ai vrea sa faca saraca centrala ? Cartofi prajiti cu ceafa de porc ?


#5479
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

Quote

Dar tu nu poti sa gandesti pentru tine....spune unul ca are ferma bio...si tu gata, da, are ferma bio Posted Image....stau inghesuite gainile, sau poate s-au strans sa le faca o poza...cine stie Posted Image )

Quote

.. ne uitam la pui...puiul de la magzin, e mult mai gustos...si e plin de chimicale Posted Image ...nu stiu daca e mai sanatos.
Ne uitam la americani....au numai mancare fast food, portii foarte mari de mancare servita...ei bine, toti sunt grasi si frumosi Posted Image...la noi la tara, nu prea e asa Posted Image ...am prieteni cu vaci,gaste, rate, etc. si sunt toti urati si slabi Posted Image )

Edited by jobist, 27 March 2019 - 23:03.


#5480
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

Quote

Știe cineva de unde s-ar putea putea sa găsesc o siguranță termica 15A 130° RF1 250V? Un magazin ceva...

Quote

Si tocmai pe aria auto te-ai gandit sa intrebi ?

Quote

Pai si pana la magazin cu ce se duce, nu cu masina?


#5481
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

Quote

legea salarizarii a Olgutei este scrijelita in piatra, nu mai poate nimeni atenta la drepturile salariale ale personalului bugetar pana in 2022
cu aceasta lege s-au mai atenuat decalajele dintre privat si sectorul public, astfel oamenii din administratie, elitele acestei tari, pot sa spere la un trai decent
A 11a porunca a fost a lu Olgutza pentru elite... !

Edited by MembruAnonim, 28 March 2019 - 10:46.


#5482
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

Quote

Primarul Pandele organizează referendum pentru interzicerea păcănelelor în Voluntari

Quote

Parca vad microbuze care sa faca transport ptr pacanisti din Voluntari in Bucuresti.


#5483
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

Quote

Salutare,
Doar ce am castigat la pariuri varianta online si nu apare ultimul meci cu bulina verde,  deși am ales corect,  a fost 3-1.
Joc des si pana acum intrau banii imediat.

Quote

Te-or fi recunoscut... "Asta-i ala cu jucaria mica, pe care-l ard toti... ia hai sa-l ardem si noi !".   :bigwhitegrin:


#5484
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

Quote

Eu am vazut foehn doar la hotel. Atunci am zis "Ce tare,telefon in baie!" . Voiam sa sun dar n-avea taste.
Posted Image

#5485
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Cineva se plange ca i s-a stricat TV-ul:

@initiator said:

Asa dintr-o dată  il inchid din telecomanda si ma trezesc ca nu primeste curent cand vreau sa il aprind

user said:

Si tu cum ai vrea sa se strice? vine la tine si iti spune " ba vezi ca ma stric"


#5486
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,500
  • Înscris: 19.04.2009

Quote

Pacat ca nu esti musulman - ai fi avut loc in masina pentru inca trei neveste cu drept de vot :D

(anti PSD)

#5487
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Stim la ce iti trebuie. Ti-ai facut o camera gen buncar si vrei usa. Usa se confectioneaza usor , problema este etanseizarea. Asta se face greu. Degeaba nu poate ajunge la tine daca te gazeaza.


#5488
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

Quote

americanii au incalcat pactul din 1985 cu americanii.


#5489
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
gheiming adăvărat

Quote

imi plac jocuri gen actiune,sf,drama


#5490
BubuTastatura

BubuTastatura

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 29.03.2019

View Postmarga32, on 26 martie 2019 - 18:22, said:

Posted Image
haha ti-a facut-o, :lol: ti-a sutit bancul :lol:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Y5IrTuo8jdk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate