Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Despre televiziunea si ziarul lui Voiculescu

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
18976 replies to this topic

#18973
SuPY

SuPY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,492
  • Înscris: 19.09.2006

View Postclaudiujipa, on 06 octombrie 2014 - 12:19, said:

Daca in capul tau presa e doar b1 si a3, ai probleme mari;
Are dreptate! Incearca la Realitatea, EVZ, Gandul, Adevarul, Hotnews, Ziare.com etc.!

View Postclaudiujipa, on 06 octombrie 2014 - 12:19, said:

poti sa cauti alte surse; Nu s-a terminat lumea la mincinosii dela a3 si la aia de b1;

PS: mai ales ca pe aia de la a3 ti i-am dovedit ca mincinosi nototii; adica slugi de ale lui voiculescu; Aia latra ce vrea patronul;
Inteleg din postarea ta ca si cei de la B1 sunt mincinosi. Ei nu latra ce vrea patronul? Ei mint dupa capul lor? Sau care e diferenta mai exact?

#18974
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,364
  • Înscris: 29.07.2013

View PostSuPY, on 06 octombrie 2014 - 12:23, said:

Inteleg din postarea ta ca si cei de la B1 sunt mincinosi.  Sau care e diferenta mai exact?

Hai ma ca-ti zic eu care-i diferenta !
Aia de la B1, cand mananca ceva, cheama si unu, doi din partea "cealalta", sa manance impreuna ! Au batatorit scaunele pe acolo alde Nicolicea, Mitrea, Gust si altii !
La A3, daca vreunu dintre "invitati" ( cum a facut Saftoiu ) iese din ison, se darama lumea ! Aia nu invita decat mancatori profesionisti !

#18975
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,092
  • Înscris: 20.12.2007

View PostSuPY, on 06 octombrie 2014 - 12:18, said:

Am inteles. Pai atunci poate ne raspunde cineva competent pe aceasta speta. Totusi, mi se pare curios cum de te-a interesat dosarul lui Basescu, in timp ce dosarul lui Voiculescu (de colaborator) nu te-a interesat, desi postezi pe acest topic. Eu unul intreb, intru aici ca sa ma informez..
Dosarul lui Basescu imi este mai familiar pentru ca (desigur la multi ani distanta) am fost un om care in virtutea functiei atat la stat cat si la privat am dat la note si sesizari pentru ca asa era/este job-ul. Sicand am prins un contract care incumba supunerea la legislatia americana, am dat cu subsemnatul pentru atatea chestii de m-am mirat intodeauna de dilealala asta americana de a te apara contra tuturor precedentelor.

#18976
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011

View PostSuPY, on 06 octombrie 2014 - 12:23, said:

Inteleg din postarea ta ca si cei de la B1 sunt mincinosi. Ei nu latra ce vrea patronul? Ei mint dupa capul lor? Sau care e diferenta mai exact?

Partizanatul politic la TV este normal.. as indrazni sa spun(Fox News e pro-republican si NBC e pro-democrat, par example). Ce ma freaca pe mine este insistenta si ostentatia cu care ei se dau independenti si aparatori ai galaxiei cand oricine poseda mai mult de doi neuroni functionali vede ca nu este asa. Pe scurt, ma deranjeaza faptul ca ma iau de prost.

Edited by Alecsandru010, 06 October 2014 - 12:32.


#18977
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,317
  • Înscris: 13.01.2011
Gata, mizeria asta trebuie să înceteze.

Nu reușesc să ţin ritmul, să şterg tot ce este off, atac la persoană şi troll-ing.

Un coleg este suspendat, meritau mai mulţi.

Este stabilit, Antena3 este cea mai vizionată televiziune.

Se închide.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate