Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...
 

Cartela SIM 3G Zapp

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
297 replies to this topic

#253
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Unii mai au si bani pe cartele...!Probabil nu stiu ca e cam gata...!

#254
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Eu am credit destul pe cartela, dar din cauza problemelor tot mai frecvente de conectare am fost obligat sa caut alternative.
Ce ma deranjeaza pe mine este ca nici macar nu vor sa inregistreze sesizarile. Iar fara un numar de sesizare nici macar nu ai cum sa dovedesti ca ai atras atentia asupra nefunctionalitatii serviciilor si ca problema nu a fost rezolvata in termenul maxim de rezolvare...
Momentan nu prea avem ce altceva sa facem. Problema este cunoscuta si au promis ca va fi rezolvata "in cel mai scurt timp posibil". Sa speram ca in cele din urma o vor rezolva...

#255
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,857
  • Înscris: 26.02.2010
Nu prea au cum sa inchida reteaua zapp, caci de ei depind utilizarea licentei 3G.

#256
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Astia nu au auzit de sesizari cu nr de inregistrare!Cred ca numai cu reclamatii la ANPC si ANCOM mai facem ceva!Cata bataie de joc e la Telekom!Oare nemtii stiu?

Cartela mea nu se mai inregistreaza in retea!E ca si moarta deci!

Edited by arab, 12 January 2015 - 15:49.


#257
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Ei domnilor,cum stam?Astea nu mai sunt probleme tehnice,sa tina o luna!Va mai merge Zapp-ul la careva?Posted Image

Edited by arab, 19 January 2015 - 09:38.


#258
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Vineri am incercat sa activez extraoptiunea si primeam aceeasi eroare. O sa mai incerc diseara (daca nu uit) si daca functioneaza va anunt.

#259
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Am incercat luni (alaltaieri) sa activez extraoptiunea, dar am primit aceeasi pagina de eroare.
De atunci nu imi mai apare pagina de reincarcare cu creditul disponibil si extraoptiunile care pot fi alese, ci direct pagina de eroare.
In loc ca lucrurile sa fie rezolvate par sa se agraveze.
Niciodata nu au mai durat atat de mult problemele. Oare o fac intentionat?
A reusit cineva sa activeze o extraoptiune in ultima vreme?

#260
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Mie nu imi miroase a bine,am mai spus-o!Cica din 15 februarie vor raspunde doar la numarul de fix de pe site.Avand in vedere ca s-a implinit deja o luna de zile,de cand nu merge pagina galbena,cred ca mai toti utilizatorii sunt deja pe dinafara!

Daca esti suparat tare,vezi ca are ANCOM-ul reclamatii on-line! Eu inca astept raspunsul...30 zile cica!Sunt tare curios!

Edited by arab, 21 January 2015 - 16:31.


#261
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Sunat azi la RC!Merge...culmea nr de fix!Se recunoaste ca sunt probleme tehnice,grave si se stie de ele,fara a mi se da un orizont de rezolvare!Am obtinut si promisiunea,ca reteaua va merge pe viitor!Contradictoriu mi s-a spus ca vom primi banii inapoi cash sau prin transfer pe alta cartela Telekom.Cine naiba mai intelege ceva,in Romania anului 2015,pe o retea europeana,patronata de nemti!Management nemtesc probabil!Nu se pot prelua nici sesizari cu nr de inregistrare!Bataie de joc!!!!!!!!!!!!!!!!Posted Image Posted ImagePentru mine e clar,ca nu ne mai vor si nu au cinstea sa recunoasca!Revendicati-va banii din cont,ca ramaneti fara ei,nimeni nu vi-i da inapoi,daca nu plangeti !

EXECRABILI!

Edited by arab, 22 January 2015 - 16:03.


#262
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Macar sa se poata transfera creditul pe un numar de cartela Telekom...

#263
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Mda...sa vedem pana unde merge hotia!Oricum se folosesc de banii nostri!Nu au auzit inca de scuze sau bonusuri pentru inconvenientele create clientului!Jegul ala de site Zapp e plin de informatii neactualizate,e greu sa scrie ceva acolo...nu?

Edited by arab, 22 January 2015 - 16:17.


#264
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
O fi vreo legatura intre schimbarea IP-ului de Zapp-Telemobil al cartelei,cu un IP de Telekom si renuntarea definitiva la singurul nr Zapp Romania 0788111111?Toate astea or fi avand vreo legatura cu actualele probleme,zise-tehnice?M-ar interesa un punct de vedere documentat,tehnic!

#265
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Se pare ca doar noi am ramas la acest topic.

#266
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Ma sunara azi si vad ca se rezolva,nu stiu pt cat timp...!Posted Image Amin!

Edited by arab, 26 January 2015 - 18:43.


#267
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Pai sa testez si eu...

#268
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Nu voia sa se conecteze. Cred ca am conectat/ deconectat modemul (de) pe USB si deschis/ inchis aplicatia de conectare de zeci de ori, dar pana la urma mi-a aparut in sfarsit pagina de activare a extraoptiunii, extraoptiunea s-a activat, iar dupa deconectare si reconectare a inceput sa functioneze. Deci s-a rezolvat. (happy face) :)

#269
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
Macar ti-ai activat extraptiunea cea mai mare (parca era cea de 1 an)?

Ca acum cine stie cand si mai ales daca va mai merge.

#270
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Nu exista optiune de un an,doar cea de 3 luni ,plus una bonus ,la 27 euro!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate