Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 

Sani prea mici

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
222 replies to this topic

#55
klaw_godly

klaw_godly

    Preafericitul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,659
  • Înscris: 10.06.2008
Totul ține de tine. Ce ști să faci ca o compensație că natura nu te-a înzestrat cu ugere profunde?

#56
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005

View Postklaw_godly, on 24th November 2009, 15:29, said:

Totul ține de tine. Ce știi să faci ca o compensație că natura nu te-a înzestrat cu ugere profunde?

A_girl_like_me nu vad de ce ar trebui sa compensezi cu ceva :habarnam:. E ok sa arati bine in rest cum zicea si Judith dar nu pentru a compensa ceva ci pentru a te simti tu bine in pielea ta si-a fi sanatoasa. Eu zic sa treci peste asta. Daca am fi toate fumeile la fel ar fi chiar plictisitor -_-.

Daca se uita prietenul dupa altele cu tate mai mari, nu-i problema. Mai nasol cand incepe sa treaca de la uitat la altceva. Dar daca se intampla asta, e mai mult pierderea lui.

#57
Annny

Annny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 21.06.2007
ca sa nu mai vorbim de dormitul pe burta  :rolleyes:

Edited by Annny, 24 November 2009 - 17:06.


#58
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

View Postklaw_godly, on 24th November 2009, 16:29, said:

Totul ține de tine. Ce ști să faci ca o compensație că natura nu te-a înzestrat cu ugere profunde?
ce dracu e ala "uger profund"?

#59
Kcuf_di

Kcuf_di

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 19.01.2007

View PostCelest, on 24th November 2009, 17:07, said:

ce dracu e ala "uger profund"?
Un uger care e in favoarea fundului.  :D

#60
Balalaika

Balalaika

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 19.08.2007
Pai si voi ce stiti sa faceti daca o aveti de 3 cm ? :lol: .Acuma zau,frumusestea unei femei nu sta intr-un bust proeminent ,degeaba il ai daca nu te ajuta fata ,corpul,posteriorul si mai ales felul de a gandi .Apropo de prietenul ''curios'',daca el nu te apreciaza acuma asa cum esti tu din punct de vedere       fizic ,cred ca iti dai seama ca mai incolo apar probleme si mai complexe in interactiunea dintre voi .

#61
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005

View PostBalalaika, on 24th November 2009, 16:52, said:

Pai si voi ce stiti sa faceti daca o aveti de 3 cm ? :lol: .Acuma zau,frumusestea unei femei nu sta intr-un bust proeminent ,degeaba il ai daca nu te ajuta fata ,corpul,posteriorul si mai ales felul de a gandi .Apropo de prietenul ''curios'',daca el nu te apreciaza acuma asa cum esti tu din punct de vedere       fizic ,cred ca iti dai seama ca mai incolo apar probleme si mai complexe in interactiunea dintre voi .
Chestia e ca eu n-am inteles ca n-o apreciaza prietenul ci ca se complexeaza ea singura. Mie nu mi se pare ciudat ca se uita prietenul la alte gagici, si eu ma mai uit la cate unu pe strada si nu'nseamna ca nu-mi apreciez prietenul. Ba chiar ne uitam uneori impreuna dupa gagici :lol:

#62
klaw_godly

klaw_godly

    Preafericitul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,659
  • Înscris: 10.06.2008

View PostBalalaika, on 24th November 2009, 17:52, said:

Pai si voi ce stiti sa faceti daca o aveti de 3 cm ? :lol: .Acuma zau,frumusestea unei femei nu sta intr-un bust proeminent ,degeaba il ai daca nu te ajuta fata ,corpul,posteriorul si mai ales felul de a gandi .Apropo de prietenul ''curios'',daca el nu te apreciaza acuma asa cum esti tu din punct de vedere       fizic ,cred ca iti dai seama ca mai incolo apar probleme si mai complexe in interactiunea dintre voi .

Răspunzi la întrebare printr-o propoziție interogativă? Acum pe bune, cine crezi tu că are puța de 3 cm? Ăia suferinzi de așa ceva sunt în număr infinitezimal. Că tot afirmi despre femeie că frumusețea ei nu stă în dimensiunile ugerului, da' ce, frumusețea unui bărbat stă în dimensiunea pulii? Întotdeauna trebuie să existe disputa asta penis-țâță , țâță-penis. Așa cum sunt bărbați care le plac țâțoasele așa sunt și femei ce le plac puloșii. Fiecare cu ce-l supără. Și dacă am ugerele cât doi pepeni copți și sunt frigidă? Și dacă am pwla mare și sunt impotent?

Edited by klaw_godly, 24 November 2009 - 19:07.


#63
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
tot silicoanele sunt solutia... partea ironica e ca silicoane de regula isi pun tot felul de pitzi care au deja sani seriosi si vor sa fie si mai "fatale" (desi adesea ajung sa arate ridicol), iar alea care chiar au nevoie, mult mai rar isi pun...

View PostBalalaika, on 24th November 2009, 17:52, said:

Acuma zau,frumusestea unei femei nu sta intr-un bust proeminent ,degeaba il ai daca nu te ajuta fata ,corpul,posteriorul si mai ales felul de a gandi .[...] iti dai seama ca mai incolo apar probleme si mai complexe in interactiunea dintre voi .
nu foarte proeminent, dar daca nu ai sani mai deloc, e naspa pentru o femeie...

#64
Balalaika

Balalaika

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 19.08.2007

View Postklaw_godly, on 24th November 2009, 19:06, said:

Răspunzi la întrebare printr-o propoziție interogativă? Acum pe bune, cine crezi tu că are puța de 3 cm? Ăia suferinzi de așa ceva sunt în număr infinitezimal. Că tot afirmi despre femeie că frumusețea ei nu stă în dimensiunile ugerului, da' ce, frumusețea unui bărbat stă în dimensiunea pulii? Întotdeauna trebuie să existe disputa asta penis-țâță , țâță-penis. Așa cum sunt bărbați care le plac țâțoasele așa sunt și femei ce le plac puloșii. Fiecare cu ce-l supără. Și dacă am ugerele cât doi pepeni copți și sunt frigidă? Și dacă am pwla mare și sunt impotent?


:roflmaofast: .Vezi tu,asa cum ego-ul vostru (nu al tuturor) se afla in pantaloni,asa ego-ul feminin se afla in sutien .Imi place ca pana la urma ai raspuns la una dintre problemele care s-au pus pe acest topic.

#65
A_girl_like_me

A_girl_like_me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 21.11.2009
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:   sunteti simpatici

#66
Stapanul_clonelelor

Stapanul_clonelelor

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 08.07.2008
Daca pui vreo 10 kile pe tine s-ar putea sa iti creasca .

#67
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,075
  • Înscris: 22.06.2004

View PostStapanul_clonelelor, on 27th November 2009, 07:09, said:

Daca pui vreo 10 kile pe tine s-ar putea sa iti creasca .

fundul

View PostJudith, on 21st November 2009, 23:14, said:

A, nu io-s in avatar.

mi-ai stricat ziua

View PostA_girl_like_me, on 21st November 2009, 18:16, said:

well...

sezi blanda. esti taman buna

#68
Header

Header

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,505
  • Înscris: 13.09.2009

View PostA_girl_like_me, on 21st November 2009, 15:56, said:

Am si o eu o problema. Am 22 de ani si am sanii foarte mici, aproape deloc. Sunt foarte complexata din cauza aceasta si nu as vrea sa apelez la implantul cu silicoane. Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi?
Nu ai nici-o problema !
  Ti se pare pentru ca privesti acest aspect din perspectiva unora carora le plac sani mari etc. si ca poate in anturajul tau ai prieteni care se uita pe strada dupa astfel de femei ca sani mari in vazul tau iar tu te simti ...nu prea bine.
  Afla ca sunt oameni carora le plac femei cu sani mici, iti vor creste cand alaptezi stai linistita.
  Nu te arunca la tot felu de medicamente magice pentru ca rezultatul este invers proportional cu ceea ce spun ca vor face, asa ca idee care vedete nu ar fi incercat si a reusit ? Implanturile tocmai de aia costa enorm de mult.
  
  Deci eu iti spun ca trebuie sa ai incredere in tine, sa te multumesti asa cum esti, sunt convins ca vei gasi un prieten, daca nu ai deja, care sa te iubeasca asa cum esti, si sti de ce ?
Pentru ca esti la fel de normala ca toate fetele/femeiile de virsta ta si nu vad unde-i problema.

Sa auzim numai de bine !

#69
Stapanul_clonelelor

Stapanul_clonelelor

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 08.07.2008

View Postconu71, on 27th November 2009, 07:23, said:

fundul
Foarte bine, e si asta un bonus.

#70
car-man

car-man

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 01.07.2009

View PostA_girl_like_me, on 21st November 2009, 15:56, said:

Am si o eu o problema. Am 22 de ani si am sanii foarte mici, aproape deloc. Sunt foarte complexata din cauza aceasta si nu as vrea sa apelez la implantul cu silicoane. Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi?
te vaieti acum, dar la 60 de ani cine o sa aiba cele mai kashto tate?  :icecream:

#71
ecotech

ecotech

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 05.03.2006

View PostJonica76, on 22nd November 2009, 11:12, said:

PS: Am o cunostinta pe care a obligat-o prietenul sa-si puna silicoane, sa faca cura de slabire, sa se remodeleze dupa gustul lui.....Si dupa aia a comentat ca ea saraca a putut alalpta doar vreo 2 - 3 saptamani....
Asta cum iti suna?

Hooo ca nu e chiar asa. Si eu am pus-o pe domnisoara mea in fata unei alegeri de genul "draga mea, ori iti revii si te aduni, ori ne lasam". Si nu am facut-o de dragul remodelarii ei, ci pentru sanatatea ei si a copiilor din viitor. Da dom'le, am fost (si sunt) rau, sunt mai ceva ca si gardianul de la zdup, dar am scapat-o de alergii, de un numar frumos de kilograme si de frica de oglinda.

#72
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007

View Postecotech, on 27th November 2009, 13:41, said:

Hooo ca nu e chiar asa. Si eu am pus-o pe domnisoara mea in fata unei alegeri de genul "draga mea, ori iti revii si te aduni, ori ne lasam". Si nu am facut-o de dragul remodelarii ei, ci pentru sanatatea ei si a copiilor din viitor. Da dom'le, am fost (si sunt) rau, sunt mai ceva ca si gardianul de la zdup, dar am scapat-o de alergii, de un numar frumos de kilograme si de frica de oglinda.
Da ce, stii tu exact despre cine vorbesc ca sa ma contrezi?
Deci eu nu ma refer la cineva care a trebuit sa slabeasca, sa zicem de la 95 la 65. Ma refer la o persoana care a trebuit sa slabeasca maxim 4-5 kilograme, in conditiile in care ea oricum practica un sport, deci are un corp armonios.
Eu eram mai mult oripilata de partea cu silicoanele, nu de cea cu kilele....Ca cu alea am avut si eu treaba dupa nastere.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate