Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

nu stiu ce sa fac

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005

 mihai188, on 9th June 2009, 23:58, said:

asa ca maine s-ar putea sa nu dorm acasa :naughty:

Eu cred două lucruri. Pe primul încă nu ți-l zic, al doilea e că mâine vei dormi acasă.  :D

#20
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,027
  • Înscris: 04.02.2007

 SINEKT, on 9th June 2009, 22:30, said:

Poate tie treaba asta iti suna cu foarte mult mai simplu decat este in realitate...

Asta vrem si noi sa stim, ce este cu aceasta "vrajeala specifica".... :deadtongue:
In primul rand n-are rost sa te crezi un pampas. Ea va simti repede cata incredere ai in tine. Imaginea pe care o vede ea e ceea ce emiti tu. Daca tu te vezi urat sau insuficient pentru ea, asa te va vedea si ea. Daca iti setezi doza de tupeu pe nivel ridicat si mai ai si 2-3 calitati pe langa(adica nu esti piatra-n cap) si ai si putina imaginatie e simplu.
Am facut un pariu cu mine. Este o tipa de care cam incep sa ma indragostesc. Are prieten de 3 ani, dar cam miros treaba. Mi`am dat maxim 4 luni s`o cuceresc, ptr ca plec dracului in America si trebuie sa iau in calcul tot. Daca merge, revin in 4 luni cu detalii amanuntite.
Pana una alta am fost azi la film cu ea si`mi tremura dracului mana s`o pun dupa capul ei. Si la un moment dat cand incerca sa`mi sopteasca naiba stie ce comentariu a fost o pauza de 2-3 secunde in care am privit`o in ochi. Ala era momentul...

#21
mihai188

mihai188

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.06.2009
eee...uite ca am facut-o si pe asta :P  nu am dormit acasa...nu o data ci de 3 ori  nu mai sunt cu ea pt ca in sfarsit am intalnit-o pe stiti voi cine (oricum mi-a spus ca nu a tinut la mine...ci doar m-a folosit pt ca prietenul ei lipseste o vreme si avea nevoie de sex....cam nimfomana fata ca sa zic :lol: )
Cat despre stiti voi cine..a aparut in sfarsit. :) .Autobuzul era chiar gol si nu statea nimeni langa ea..asa ca m-am asezat langa ea si i-am zis "BUNA" ..Mi-a raspuns cu un zambet superb si tot cu un"buna" normal...  
Cam tremuram :lol: ,dar a fost totul ok pana la urma..I-am spus ca-mi place mult de ea,dar am fost prea timid sa o a bordez si am invitat-o la un suc..A acceptat zambind   si ne-am despartit dupa ce m-a pupat pe obraz :kisstogether:
Nu ne-am sarutat decat la a 2 a intalnire,(adica ieri),dar a meritat...Sunt atat :inlove: ,incat nici nu ma pot concentar la invatat...m-ai am 2 examene :death:

P.S.I-am zis de forum...A ras cam 2 minute si mi-a zis poate se inscrie si ea

#22
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
e cam trasa de par povestea asta ...
tu acum o luna nu aveai tupeu deloc si acum aflam ca ti-ai mai si tras-o de 3 ori ?
nu stiu ce sa zic ... eu nu prea cred :D

#23
mihai188

mihai188

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.06.2009

 baghy, on 14th June 2009, 21:45, said:

e cam trasa de par povestea asta ...
tu acum o luna nu aveai tupeu deloc si acum aflam ca ti-ai mai si tras-o de 3 ori ?
nu stiu ce sa zic ... eu nu prea cred :D

Crezi ce vrei..NU are  rost sa ma dau mare ca doar nu sunteti prietenii mei <_<

#24
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Vreau si eu nr. de telefon al nimfomanei pe PM.

Multumesc.

#25
mihai188

mihai188

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.06.2009

 SINEKT, on 15th June 2009, 00:05, said:

Vreau si eu nr. de telefon al nimfomanei pe PM.

Multumesc.
:D :D :D  
da din ce oras esti?

#26
pseudoxiah

pseudoxiah

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 28.08.2007
Nu ai o problema cu faptul ca esti atras de fata respectiva, apropo nu esti indragostit. Problema ta e valoarea personala si e o reminiscenta a felului in care ai fost in trecut. Deoarece in trecut fetele nu ti-au acordat atentie esti vulnerabil la atentia din partea oricarei fete.

Nu e nimic rau in a fi atras de o persoana si nu e o problema. Problema e cand nu reusesti sa faci atractia sa fie reciproca. Iar pentru asta trebuie sa intelegi ca nu o poti obliga sau convinge. Exemple penibile la care unii recurg: ii cumpara cadouri, o scoate in oras si o plimba, ii asculta toate ofuile. Nu o sa o umezesti cu astea. Uita ca le-am mentionat.

Ca sa faci o fata a te placa trebuie sa te faci mai intai pe tine un om placut. Trebuie sa ai intai ce oferi inainte sa ceri ceva. Mai lucreaza la dezvoltarea ta personala.

#27
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007

 mihai188, on 14th June 2009, 23:09, said:

:D  :D  :D  
da din ce oras esti?

Din orasul de la locatie. :lol:

#28
mihai188

mihai188

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.06.2009

 pseudoxiah, on 15th June 2009, 01:45, said:

Nu ai o problema cu faptul ca esti atras de fata respectiva, apropo nu esti indragostit. Problema ta e valoarea personala si e o reminiscenta a felului in care ai fost in trecut. Deoarece in trecut fetele nu ti-au acordat atentie esti vulnerabil la atentia din partea oricarei fete.

Nu e nimic rau in a fi atras de o persoana si nu e o problema. Problema e cand nu reusesti sa faci atractia sa fie reciproca. Iar pentru asta trebuie sa intelegi ca nu o poti obliga sau convinge. Exemple penibile la care unii recurg: ii cumpara cadouri, o scoate in oras si o plimba, ii asculta toate ofuile. Nu o sa o umezesti cu astea. Uita ca le-am mentionat.

Ca sa faci o fata a te placa trebuie sa te faci mai intai pe tine un om placut. Trebuie sa ai intai ce oferi inainte sa ceri ceva. Mai lucreaza la dezvoltarea ta personala.

mah da bine ma mai cunosti :nonobad: adica delocccc :P

#29
Crysper

Crysper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 09.09.2006
abureala....de la timidu fara prietena care nu putea sa scoata o vorba cu o fata ti-ai traso de 3 ori??? mai da-o naibii :)).

dupa ce ti-ai traso ai si lasat-o( fara sentimente, mai ales cand ti-o tragi cu prima + ca esti genul timid/fara experienta...in fine)


dar daca i adevarata, bravo ;)

#30
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,027
  • Înscris: 04.02.2007
Ah, suntem vecini. Numai bine, ce masuri are dom`soara disponibila? -_-
Ca "eu stiu ce sa fac" :>

#31
Gambit_andrei

Gambit_andrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 17.06.2009

 mihai188, on 14th June 2009, 21:19, said:

eee...uite ca am facut-o si pe asta  nu am dormit acasa...nu o data ci de 3 ori  nu mai sunt cu ea pt ca in sfarsit am intalnit-o pe stiti voi cine (oricum mi-a spus ca nu a tinut la mine...ci doar m-a folosit pt ca prietenul ei lipseste o vreme si avea nevoie de sex....cam nimfomana fata ca sa zic  )
Cat despre stiti voi cine..a aparut in sfarsit .Autobuzul era chiar gol si nu statea nimeni langa ea..asa ca m-am asezat langa ea si i-am zis "BUNA" ..Mi-a raspuns cu un zambet superb si tot cu un"buna" normal...  
Cam tremuram  ,dar a fost totul ok pana la urma..I-am spus ca-mi place mult de ea,dar am fost prea timid sa o a bordez si am invitat-o la un suc..A acceptat zambind   si ne-am despartit dupa ce m-a pupat pe obraz :kisstogether:
Nu ne-am sarutat decat la a 2 a intalnire,(adica ieri),dar a meritat...Sunt atat :inlove: ,incat nici nu ma pot concentar la invatat...m-ai am 2 examene :death:

P.S.I-am zis de forum...A ras cam 2 minute si mi-a zis poate se inscrie si ea
hai ba sa fim seriosi :lol: , nu crezi ca ai cam umflat povestea?
te-ai gandit mult la ea?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate