Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

Cel mai frumos oras din Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009

View Posttudormanolache, on 9th June 2009, 11:02, said:

Booon....

Ia spuneti voi cine si cand ati vrea sa veniti in Iasi?

Lui Cristian Tibu (concurentul nr. 1, Iasi) si mie ni s-a nazarit o idee...dar sa vedem cati doritori de o excursie la Iasi sunt!
Detaliile vor veni mai tarziu.


Prietena mea e din Iasi, deci te-ar si pupa daca as veni :D Cand? Din punctul meu de vedere la jumatatea lui iulie (cand se termina sesiunea, licenta etc. ). Dar iti dai seama ca pot sa-mi si bag picioarele ca sa vin :D

#74
tudormanolache

tudormanolache

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 17.02.2007
Premiul a ajuns la mine! Multumesc mult Bogdan!! :wub:

#75
twins1

twins1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,518
  • Înscris: 24.01.2007
Ceva nou cu intalnirea(nu de alta dar prin Iasi chiar nu am fost(spre rusinea mea -recunosc))?

#76
tibucristian

tibucristian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 475
  • Înscris: 07.08.2007

View Posttwins1, on 2nd July 2009, 16:14, said:

Ceva nou cu intalnirea(nu de alta dar prin Iasi chiar nu am fost(spre rusinea mea -recunosc))?

Păi după cum poate ai remarcat...nimic nou!
Tudor lansase întrebarea să vedem cam cine e dornic de o vizită în „dulcele târg” în ideea de a organiza ceva, o întâlnire cu colegii din Clubul Fotografilor din Iași, o ieșire fotografică prin târg, dar pentru toate astea trebuie să existe doritori, că soluții găsim. Nema doritori, nema întâlnire, deocamdată.

Am răspuns eu în locul lui Tudor Manolache (câștigătorul de drept) deoarece el este plecat în concediu de la începutul săptămânii (nu știu exact când se întoarce) dar despre posibilitățile existente am discutat împreună.

L-aș întreba și pe bogdan_galetuse cum vede el situația în continuare, el la cum a văzut întâlnirea asta când a propus-o. Poate se mai lămurește lumea și/sau prinde curaj să zică ceva.  :)

#77
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
un nou concurs de genul asta pe cand ?

#78
alexis4tm

alexis4tm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 21.02.2007

View Postangel, on 9th July 2009, 18:16, said:

un nou concurs de genul asta pe cand ?

Probabil dupa reuniunea de la Iasi!!! :D

#79
white_wolff

white_wolff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 12.10.2008
Un concurs a carui idee mie mi-a placut si ar fi intradevar faina continuarea ei.  Pana atunci insa, sa incercam sa lamurim daca putem, cum ramane cu vizita de lucru la Iasi. Eu unul sunt plecat din nou din tara pana in septembrie cand voi reveni in vacanta pentru cateva saptamani. Daca intalnirea sa va tine in acea perioada mi-ar placea sa merg si implicit sa dau primul si ultimul rand de bere, cum am promis. Ar fi destul de simplu pentru fiecare participant sa spuna daca vrea sau nu sa mearga si cand poate. Sau daca nu vor sa zica nimic, putem stabili o data, pana la sfarsitul lunii iulie de exemplu, cand se vor exprima doar cei carora le surade ideea de a merge la Iasi si vor spune perioada in care ar fi dispusi sa faca deplasarea.
Toate bune.

#80
twins1

twins1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,518
  • Înscris: 24.01.2007
Mie imi surade ideea unei excursii in Iasi, sunt disponibil doar in week-end.

#81
white_wolff

white_wolff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 12.10.2008

View Posttwins1, on 14th July 2009, 09:43, said:

Mie imi surade ideea unei excursii in Iasi, sunt disponibil doar in week-end.
Cred ca majoritatea ar prefera week-end-ul pentru excursie. Eu, dupa cum spuneam, voi fi disponibil dupa jumatatea lui septembrie pana pe la jumatatea lui octombrie. Daca voi vreti sa profitati de vara e de inteles.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate