Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

facultate arad

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
reLOADED

reLOADED

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 05.02.2007
Salut! Am terminat cu BAC-ul si vreau sa ma inscriu la o facultate din Arad.
Ce imi puteti spune despre Universitatile Vasile Goldis (privata) si Aurel Vlaicu (stat) ?
As vrea sa ma inscriu la Vasile Goldis, Stiinte Economice - Marketing. Am terminat cu 9.38, credeti ca am sanse sa intru la fara taxa (normal, depinde de mediile celorlalti, da` asa, ca idee, cu ce medii s-a intrat pana acum? ) ?
Am auzit mai multe pareri pro-contra despre V. Goldis (ba ca e facultate privata si ies toti pe banda aiurea, ca profesorii te storc de bani si n-au interesul sa te invete prea multe etc.) si nu stiu ce sa mai cred. Cat despre A. Vlaicu, as vrea sa ma inscriu la Stiinte Economice - Management, da` din cate am vazut pe site-ul lor este doar autorizata (asa este?)

La ce sa ma astept ? Ce parere aveti ? Orice informatie e bine-venita (inclusiv despre Arad, preturile chiriilor la garsoniere etc.). Multumesc!

#2
reLOADED

reLOADED

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 05.02.2007
Eu o sa depun 4 dosare:

- Goldis :
Stiinte Economice (Marketing)
Informatica

- Vlaicu :
Stiinte Economice (Management)
Stiinte Exacte - Informatica

Poate asa obtin mai multe informatii de la voi  :rolleyes:

#3
reLOADED

reLOADED

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 05.02.2007
zarurile au fost aruncate :D m-am inscris la UAV, stiinte economice si stiinte exacte.
am auzit c-au modernizat caminele. o bila alba! :h1:

cred ca in sfarsit actualizeaza si ei site-ul. nu se incarca.

Edited by reLOADED, 16 July 2008 - 12:37.


#4
reLOADED

reLOADED

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 05.02.2007
(inca astept pareri, though)

#5
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008
facultati care le faci fara stres :) , bani si spagareala , examene luate usor la unii profesori , si ah sa nu uit sa le cumperi toate cartile la profesori daca vrei sa treci cu nota buna

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate