Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Scoala Mea

REGULI importante Va rugam sa CAUTATI inainte de a posta. Este posibil sa se fi scris deja despre problema pe care doriti sa o abordati. CITITI regulamentul forumului ! Daca doriti sa incepeti un thread despre o anumita scoala VA ROG sa incepeti denumirea thread-ului la modul: "Scoala X - Clasa Y - oras Z". In acest fel le va fi foarte usor colegilor sa va gaseasca thread-ul si sa posteze in acelasi loc. INTOTDEAUNA mentionati scoala, clasa/grupa si ORASUL. Va reamintim ca raspunderea asupra continutului posturilor apartine EXCLUSIV userilor !

Subforums

Scoala Mea - Liceul Meu

Lucrari de control, teze, simulari de BAC, subiecte, probleme, profesori...etc.

Forum led by: aiptek, RODigitalum-megafanro
  • 2,116 topics
  • 81,427 replies

Facultatea Mea

Admitere, examene, camine, cazare, profesori...etc. Vi s-a cerut spaga la un examen ? Bursa profesorilor ce iau spaga ;) orice problema aveti o puteti dezbate CIVILIZAT aici.

Forum led by: aiptek, RODigitalum-megafanro
  • 4,999 topics
  • 78,136 replies

Generalitati / Alte forme de invatamant

Master, burse in strainatate...etc. O arie cu subiecte ce nu se incadreaza in categoriile de mai sus...

Forum led by: aiptek, RODigitalum-megafanro
  • 964 topics
  • 10,990 replies



Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate